• WIADOMOŚCI – Film

Ruda Pipi w nowej adaptacji?

Pojawiły się informacje jakoby Debra Granik (Do szpiku kości) i Anne Rosellini planowały nową adaptację książek Astrid Lindgren o Pipi Pończoszańce (lub jak kto woli Pipi Langstrump). Póki co nie podano jednak bardziej szczegółowych wiadomości.

C. Thomas Howell w Spider-manie

Aktor C. Thomas Howell pojawi się w restarcie Spider-mana. Póki co wiadomo tylko tyle, że aktor zagra postać o imieniu Ray.

Hugo Weaving z Kosmiczną Kostką

Pojawiło się zdjęcie przedstawiające Hugo Weavinga jako Czerwoną Czaszkę z Kapitana Ameryki. W rękach trzyma on jeden z najpotężniejszych artefaktów w uniwersum Marvela, czyli Kosmiczną Kostkę. Zdjęcie przedstawia Weavinga jeszcze jako zwykłego człowieka.

Zdjęcia do Pamięci absolutnej rozpoczną się w maju

Producent Neal Moritz zdradził kilka informacji na temat zbliżającej się ekranizacji opowiadania Philipa K. Dicka. Zdjęcia do remake'u Pamięci Absolutnej zaczną się już piętnastego maja. Wersję z 1990 roku reżyserował Paul Verhoeven, a w rolę Douglasa Quaida wcielał się Arnold Schwarzenegger.

Nowe plotki o nowym Batmanie

Pojawiły się nowe, niepotwierdzone informacje na temat trzeciego filmu Christophera Nolana o Batmanie. Serwis Scrpitflags.com dotarł podobno do materiałów o tej produkcji, z których wynika kilka ciekawych rzeczy.

Andy Serkis i Ian McKellen powrócą!

Po tygodniach negocjacji oficjalnie potwierdzono, że Andy Serkis i Ian McKellen powrócą w rolach Golluma i Gandalfa Szarego w dwuczęściowej ekranizacji Hobbita J.R.R. Tolkiena, reżyserowanej przez Petera Jacksona.

Salma Hayek w krainie Oz

Salma Hayek weźmie udział w adaptacji Wicked. Życie i czasy Złej Czarownicy z Zachodu, książki Gregory'ego Maguire'a znanej u nas dzięki Wydawnictwu Initum. Sieć ABC zamierza przygotować na jej podstawie ośmiogodzinną miniserię. Dzieło Maguire'a trafiło już wcześniej jako musical do Broadwayu.

17 kwietnia dniem premiery Game of Thrones

Telewizja HBO ogłosiła datę premiery jednego z najbardziej oczekiwanych przez fanów fantasy seriali, czyli Game of Thrones. Epicka opowieść George'a R.R. Martina pojawi się już 17 kwietnia!

Wonder Woman na razie wstrzymana

Powrót Wonder Woman w w wersji aktorskiej na razie został odłożony w czasie. Bohaterka komiksów z DC Universe pojawiła się wcześniej w serialu telewizyjnym w latach siedemdziesiątych. Wówczas postać ta była odgrywana przez Lyndę Carter.

Powrót... hobbita?

Istnieje pewne prawdopodobieństwo, że Elijah Wood dołączy do obsady ekranizacji tolkienowskiego Hobbita. Miałby oczywiście ponownie zagrać rolę Froda. W jaki sposób, skoro w książce o tej postaci nie wspomina się ani razu? Zachodnie media podają jednak odpowiedź na to pytanie.

G.I. Joe 2 bez Sommersa

Reżyser G.I. Joe: Czas Kobry, Stephen Sommers, nie będzie pracował przy planowanym przez Paramount sequelu. Informacja pochodzi z Los Angeles Times, które powołuje się na anonimowe źródła. Studio jeszcze nie zdążyło skomentować tych wieści.

Kto zagra w Battlestar Galactica: Blood and Chrome?

Podczas gdy Caprica powoli dogorywa (ostatnie pięć odcinków czeka na emisję, serial został anulowany po pierwszym sezonie ze względu na słabe wyniki oglądalności), Syfy zaczęło castingi do Blood and Chrome, czyli prequela cenionej serii Battlestar Galactica.

Jodie Foster w Elysium

Sharlto Copley i Matt Damon wystąpią w jednym filmie z Jodie Foster. Aktorka dołączyła do ekipy pracującej przy Elysium, kolejnym projekcie reżysera Dystryktu 9, Neilla Blomkampa.

NASA o realizmie w filmach SF

NASA nie tylko zagląda swym wścibskim okiem (i uchem) w kosmiczną otchłań, ale trzyma też rękę na pulsie w sprawach bardziej przyziemnych. W ten sposób powstały dwie ciekawe listy. Na pierwszej z nich znajdziemy siedem najbardziej niewiarygodnych i najbardziej realistycznych filmów sci-fi.

Gwen Stacy i Peter Parker na planie

W sieci zostały opublikowane zdjęcia z planu Spider-Mana, na których można zobaczyć Emmę Stone i Andrew Garfielda razem. Poprzednie fotosy Emmy pokazywały ją jako Gwen Stacy na pogrzebie (co najprawdopodobniej oznacza pojawienie się kapitana George'a Stacy'ego). Tym razem mamy okazję zobaczyć Andrew jako Petera Parkera.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2018 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 16 lis 2018, 23:51 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka