• WIADOMOŚCI – Film

Largo Winch ponownie na ekranach.

Znana jest już data drugiej części przygód Largo Winch'a w wersji filmowej. Światowa premiera przewidziana jest na 16 lutego 2011. W główną role wcieli się ponownie Tomer Sisley. Obok niego zobaczymy też takie gwiazdy jak Sharon Stone czy Weronika Rosati.

 • Film
 • Jok dodał
 • 20 gru 2010, 23:21

Ekranizacja "The Smurfs"

W sieci pojawił się nowy plakat, promujący najnowszą ekranizację komiksu Peyo - "Smerfy". Kinowa premiera zapowiedziana jest na 3 sierpnia 2011 r.

Prequel "Obcego"

H.R. Giger, artysta, który zaprojektował postać Obcego, prawdopodobnie podejmie współpracę z Ridleyem Scottem przy nadchodzącym prequelu "Obcego". Informacja ta pochodzi od żony Gigera.

Obsada "Mrocznej Wieży"

Ron Howard, reżyser "Mrocznej Wieży" (adaptacji powieści S. Kinga), powiedział w wywiadzie, że w roli Rolanda (głównego bohatera) widziałby jednego z aktorów, takich jak: Daniel Craig, Hugh Jackman bądź Jon Hamm. Scenariusz pisze Akiva Goldsman.

Premiera "Pamiętników Wampirów"

Już w najbliższy wtorek, o godzinie 22:30 na stacji TVN, odbędzie się polska premiera "Pamiętników Wampirów" ("The Vampire Diaries"). Dotychczas w naszym kraju serial emitowany był tylko na płatnym kanale nFilm HD (znajdujący się na platformie cyfrowej N).

Kolejny serial Marvela

Marvel ogłosił, że wkrótce zrealizuje trzeci serial, pt. "Jessica Jones". Premiera zapowiedziana została na jesień przyszłego roku. Scenariusz napisze Melissa Rosenberg (scenarzystka "Zmierzchu").

Drugi odcinek "Pioneer One"

W sieci pojawił się już drugi odcinek darmowego serialu s-f "Pioneer One". Jest on przeznaczony dla sieci torrent. Fundusze na realizację projektu pochodzą od darczyńców. Pilotowy odcinek został nakręcony za 6000 dolarów.

Trailer "Paula"

W sieci pojawił się zwiastun komedii science fiction pt. "Paul", twórców "Wysypu Żywych Trupów" i "Hot Fuzz". Premiera w polskich kinach zapowiedziana jest na 17 czerwca przyszłego roku.

"Stargate: Universe" anulowane!

Stacja Syfy podjęła decyzję o anulowaniu serialu "Stargate: Universe". Ostatnie odcinki drugiego sezonu serialu, osadzonego w świecie Gwiezdnych Wrót, będą wyemitowane wiosną 2011r. Aktorzy o decyzji producenta dowiedzieli się z Internetu.

Jon Favreau opuszcza "Iron Mana"

Jon Favreau, reżyser "Iron Man" i "Iron Man 2", wczoraj poinformował Marvel Studios, że nie będzie reżyserował trzeciej części filmu. Póki co nie wiadomo, kto zajmie jego miejsce.

Zwiastun "Fringe"

W sieci pojawił się kolejny zwiastun serialu "Fringe", równie dobry jak poprzedni. "Fringe" będzie emitowany w USA w piątki, począwszy od 21 stycznia.

Universal planuje nową Podpalaczkę

Magazyn Variety donosi, że Universal Pictures i Dino De Laurentiis Co. przymierzają się do ponownego wykorzystania motywu z książki Podpalaczka napisanej przez Stephena Kinga w 1980 roku. Pierwsza filmowa wersja opowieści powstała w 1984 roki i wystąpiła w niej Drew Barrymore i David Keith. Sequel, tym razem stworzony z myślą o telewizji, mogliśmy oglądać w roku 2002.

Nowi aktorzy przy produkcji "Dumy i uprzedzenia i zombie"

Obsada Dumy i uprzedzenia i zombie poszerzyła się o dwoje aktorów: Anne Hathaway i Jamesa McAvoya. Biorąc pod uwagę szybko zmieniające się nazwiska, jakie przewijają się w temacie adaptacji książki Setha Grahame-Smitha, nie można jednak założyć, że na 100% pojawią się oni w tej produkcji.

BooBoo kończy żywot Misia Yogi

17 grudnia 2010 (w Polsce 18 lutego 2011) na ekrany kin wchodzi nowa produkcja Warner Brothers, nosząca tytuł Yogi Bear. Już teraz wiemy jednak jak film będzie się kończyć... a raczej jak kończyłby się, gdyby jego tworzenie powierzyć Edmundowi Earle'owi. W jego animacji, nawiązującej do sceny z filmu Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda, Miś Yogi ginie z rąk BooBoo.

Trailer czwartej części Piratów z karaibów!

W sieci pojawił się trailer filmu Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides. Tym razem obok Johnny`ego Deppa zobaczymy Geoffreya Rusha, Penelope Cruz, Iana McShane'a, Astrid Berges-Frisbey, Kevina R. McNally'ego, Sama Claflina i Keitha Richardsa. Dzielny, i notorycznie pijany, kapitan Jack Sparrow w czwartej części serii wyruszy na poszukiwanie osławionej Fontanny Młodości.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2018 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 14 lis 2018, 17:03 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka