• WIADOMOŚCI – Film

Nowa trylogia Star Wars

Okazało się George Lucas jednak planuje całkiem nową trylogię ze świata "Gwiezdnych Wojen". Reżyser chce jednak klasyczną trylogię przerobić na 3D i wyświetlić ją w kinach (możliwe już w latach 2012-2017), a potem dopiero nakręcić całkiem nowe, trzy filmy.

 • Film
 • Jok dodał
 • 23 paź 2010, 18:44

Aronofsky reżyserem Wolverine 2

Wytwórnia nie potwierdziła jeszcze oficjalnie, że Darren Aronofsky będzie pracował nad X-Men Origins: Wolverine 2, ale jest już niemal pewne, że tak się stanie. Hugh Jackman, odtwarzający w filmie główną rolę, jest kolejną osobą, która potwierdza wcześniejsze plotki.

Rhys Ifans zagra w nowym Spider-Manie

Znamy kolejnego aktora, który pojawi się w obsadzie planowanego na 2012 rok filmu o Człowieku-Pająku. Jest nim Rhys Ifans, którego mogliśmy oglądać między innymi w filmach "Mały Nicky", "Notting Hill", "Hannibal. Po drugiej stronie maski". Zobaczymy go również w listopadzie "Harrym Potterze i Insygnia Śmierci: Część I".

Nowy serial na podstawie Kinga

Już dziś na kanale Sci Fi Channel o godzinie 21.00 będzie można obejrzeć premierowy odcinek nowego serialu: "Haven", który został zrealizowany w oparciu o nowelę „Colorado Kid‟ Stephena Kinga.

Noc horrorów azjatyckich

31 października, z okazji Halloween, warszawskie Kino Muranów, w ramach 4. Festiwalu Filmowego Pięć Smaków, organizuje Noc horrorów azjatyckich. Impreza rozpocznie się o godzinie 22.00.

Nowa wersja "Berserka"

"Berserk", kultowe anime dark fantasy, doczeka się nowej ekranizacji. Informacja taka pojawiła się na okładce 35 tomu mangi "Berserk" Kentarō Miury. Sam twórca ma brać aktywny udział w powstawaniu produkcji.

Zwiastun "Ultramarines"

Pojawił się pełen zwiastun animacji osadzonej w świecie Warhammer 40,000 pt. "Ultramarines". Ma być to widowiskowy film sci-fi, którego akcja rozgrywa się w 41. millenium, a wszechświat jest spowity wojną.

"Harry Potter" wyłącznie w 2D!

Wytwórnia Warner Bros ogłosiła, że film "Harry Potter i Insygnia Śmierć: Część I" będzie dostępny wyłącznie w wersji 2D. Spowodowane jest to zbyt małą ilością czasu, który pozostał do premiery. Na dzień dzisiejszy Warner Bros podtrzymała, że druga część filmu będzie dostępna zarówno w formacie 2D i 3D.

Dary Anioła na dużym ekranie

Screen Gems , Constantin Film i Unique Features zawarły wspólne przedsięwzięcie w celu ekranizacji serii Dary Anioła, opartej o cykl powieściowy Cassandry Clare. Autorem scenariusza, na podstawie pierwszego tomu cyklu pt. "Miasto Kości", jest Jessica Postigo.

Star Wars na Blue-Ray

Zestaw sześciu epizodów ukażę się jesienią 2011 roku i oprócz filmów w najwyższej jakości dźwięku i obrazku będzie zawierał wiele dodatków. Będzie to na przykład dodanie zaginionej, wyciętej sceny z „Powrotu Jedi”, o której od dawna już dyskutowano w Internecie. W niej to Luke Skywalker składa swój nowy miecz świetlny i chowa w kopule R2. Scena, posiadająca już dźwięk i efekty specjalne, została wycięta dopiero na etapie postprodukcji.

 • Film
 • Jok dodał
 • 15 sie 2010, 09:05

Film na podstawie "0-700"

Grupa filmowa Intase Films nakręci film na podstawie opowiadania "0-700" Krzysztofa T.Dąbrowskiego. Opowiadanie pochodzi z pierwszej książki autora, zbioru opowiadań "Naśmierciny". Strona grupy filmowej Intase Films, Strona autora

 • Film
 • Jok dodał
 • 7 sie 2010, 18:24

Zwiastun kontynuacji serialu "Caprica"

"Caprica" wraca na ekrany w styczniu przyszłego roku. Na Comic Conie w San Diego pokazano zwiastun drugiej części pierwszego sezonu serialu. Wygląda na to, że nadszedł czas, w którym rozwój fabuły "Capriki" doprowadzi widzów do sytuacji z początku "Battlestar Galactica".

Nowe zdjęcia nowego Conana

Do sieci trafiły nowe zdjęcia Jasona Momoi w roli Conana. Tym razem mamy okazję zobaczyć naszego ulubionego barbarzyńcę w akcji. Widzimy więc, jak rzuca złowieszcze spojrzenie, następnie szarżuje do epickiej bitwy na swoim wiernym rumaku, by na końcu zostać pokonanym przez własny miecz, który ewidentnie nie ma ochoty słuchać rozkazów Conana Hawajczyka.

Nicolas Cage wystąpi w sequelu filmu "Ghost Rider"

Podczas promującego film "The Sorcerer's Apprentice" występu w programie "The Late Late Show with Craig Ferguson" aktor Nicolas Cage ogłosił, że właśnie podpisał kontrakt na występ w drugiej części filmu "Ghost Rider". Chwilę później dodał, że reżyserować sequel będą Mark Neveldine i Brian Taylor, którzy pracowali już razem przy filmach "Adrenalinie" i "Gamer", a także byli współscenarzystami "Patologii".

Pierwsze zdjęcia z "Zielonej Latarni"

Na okładkę Entertainment Weekly trafiło pierwsze zdjęcie przedstawiające Ryana Reynoldsa ("Blade: Mroczna Trójca", "Amityville", "X-Men Origins: Wolverine") jako Zieloną Latarnię. Wkrótce potem do sieci trafiło kilka kolejnych zdjęć z "Green Lantern", które opublikował w papierowym wydaniu EW.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2018 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 26 maja 2018, 20:10 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka