• WIADOMOŚCI – Film

Czy w końcu będzie nowy Spawn?

Pogłoski o tym, że Todd McFarlane zamierza zająć się tworzeniem nowego filmu o Spawnie pojawiły się już dawno. Tym razem wygląda jednak na to, że projekt ma szansę na realizację. Rysownik w końcu może poświęcić się temu tematowi w 100% i deklaruje, że jest on dla niego priorytetem na 2011 rok.

Trailer Smerfów

Ostatnio pisaliśmy o tym, że w sieci pojawił się plakat do filmu o smerfach. Tym razem informujemy, że od jakiegoś czasu jest dostępny teaser trailer tej produkcji. Film będzie wykonany w technice animacji CGI połączonej z grą aktorów oraz w trójwymiarze, a jego premierę zaplanowano na sierpień 2011 roku.

Red State: teaser trailer w sieci

Na miesiąc przed premierą na Sundance Film Festival, Kevin Smith upublicznił teaser trailer do swojego najnowszego filmu, horroru Red State. Bohaterowie filmu natkną się na fundamentalistyczną społeczność w samym sercu Stanów, która dostarczy im "ekstremalnych wrażeń".

Sigourney Weaver powróci w sequelu Avatara?

Sigourney Weaver nie wyklucza, że pojawi się w sequelu Avatara. Aktorka sugeruje, że jej postać niekoniecznie zginęła, a zamiast tego mogła się po prostu "zmienić", stając się częścią Drzewa Dusz. Z rozmowy opublikowanej przez Entertainment Weekly, dowiadujemy się również o jej gotowości do pracy przy Pogromcach Duchów 3.

Largo Winch ponownie na ekranach.

Znana jest już data drugiej części przygód Largo Winch'a w wersji filmowej. Światowa premiera przewidziana jest na 16 lutego 2011. W główną role wcieli się ponownie Tomer Sisley. Obok niego zobaczymy też takie gwiazdy jak Sharon Stone czy Weronika Rosati.

 • Film
 • Jok dodał
 • 20 gru 2010, 23:21

Ekranizacja "The Smurfs"

W sieci pojawił się nowy plakat, promujący najnowszą ekranizację komiksu Peyo - "Smerfy". Kinowa premiera zapowiedziana jest na 3 sierpnia 2011 r.

Prequel "Obcego"

H.R. Giger, artysta, który zaprojektował postać Obcego, prawdopodobnie podejmie współpracę z Ridleyem Scottem przy nadchodzącym prequelu "Obcego". Informacja ta pochodzi od żony Gigera.

Obsada "Mrocznej Wieży"

Ron Howard, reżyser "Mrocznej Wieży" (adaptacji powieści S. Kinga), powiedział w wywiadzie, że w roli Rolanda (głównego bohatera) widziałby jednego z aktorów, takich jak: Daniel Craig, Hugh Jackman bądź Jon Hamm. Scenariusz pisze Akiva Goldsman.

Premiera "Pamiętników Wampirów"

Już w najbliższy wtorek, o godzinie 22:30 na stacji TVN, odbędzie się polska premiera "Pamiętników Wampirów" ("The Vampire Diaries"). Dotychczas w naszym kraju serial emitowany był tylko na płatnym kanale nFilm HD (znajdujący się na platformie cyfrowej N).

Kolejny serial Marvela

Marvel ogłosił, że wkrótce zrealizuje trzeci serial, pt. "Jessica Jones". Premiera zapowiedziana została na jesień przyszłego roku. Scenariusz napisze Melissa Rosenberg (scenarzystka "Zmierzchu").

Drugi odcinek "Pioneer One"

W sieci pojawił się już drugi odcinek darmowego serialu s-f "Pioneer One". Jest on przeznaczony dla sieci torrent. Fundusze na realizację projektu pochodzą od darczyńców. Pilotowy odcinek został nakręcony za 6000 dolarów.

Trailer "Paula"

W sieci pojawił się zwiastun komedii science fiction pt. "Paul", twórców "Wysypu Żywych Trupów" i "Hot Fuzz". Premiera w polskich kinach zapowiedziana jest na 17 czerwca przyszłego roku.

"Stargate: Universe" anulowane!

Stacja Syfy podjęła decyzję o anulowaniu serialu "Stargate: Universe". Ostatnie odcinki drugiego sezonu serialu, osadzonego w świecie Gwiezdnych Wrót, będą wyemitowane wiosną 2011r. Aktorzy o decyzji producenta dowiedzieli się z Internetu.

Jon Favreau opuszcza "Iron Mana"

Jon Favreau, reżyser "Iron Man" i "Iron Man 2", wczoraj poinformował Marvel Studios, że nie będzie reżyserował trzeciej części filmu. Póki co nie wiadomo, kto zajmie jego miejsce.

Zwiastun "Fringe"

W sieci pojawił się kolejny zwiastun serialu "Fringe", równie dobry jak poprzedni. "Fringe" będzie emitowany w USA w piątki, począwszy od 21 stycznia.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 20 kwi 2019, 20:02 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka