• WIADOMOŚCI – Film

Obejrzyj trailer "Lost Boys: The Thirst"

"Lost Boys: The Thirst" to trzecia część znanej serii horrorów o wampirach. Kontynuuje wątki z części drugiej - "Lost Boys: The Tribe". Tym razem bracia Frog staną do walki z potężnym wampirem D.J. Duskiem i będą musieli stoczyć prawdziwą bitwę ze złem.

Panettiere i Culkin na pokładzie "Krzyku 4"

Dimension Films potwierdziło, że w "Krzyku 4" zagrają Hayden Panettiere ("Heroes", "Ally McBeal") i Rory Culkin ("Richie Rich", "Znaki", "Zodiak"). Zdjęcia do filmu w reżyserii Wesa Cravena mają się zacząć w czerwcu, a premierę zaplanowano na kwiecień 2011.

Zobacz zwiastun "[Rec] 2"

Magnet Releasing zaprezentowało trailer sequela horroru "[Rec]". "[Rec] 2" reżyserują Paco Plaza i Jaume Balagueró, odpowiedzialni za pierwszą część. Premiera w lipcu.

Terminator puka do drzwi. Na razie nieśmiało

Właściciel praw do "Terminatora", fundusz inwestycyjny Pacificor LLC, ogłosił, że zatrudnił agenta Williama Morrisa Endeavora, by pomógł sprzedać prawa do serii studiu filmowemu lub firmie producenckiej. Może to oznaczać, że za jakiś czas pojawi się nowy film o cyborgu-mordercy.

"Flash" pędzi na plan zdjęciowy

Według przecieków prezes Warner Brothers Barry Meyer w prezentacji z okazji "dnia inwestora" zapowiedział na rok 2011 około 25 filmów, z których wiele zapowiada się na hity. Dodał też, że studio jest coraz bliżej zapalenia zielonego światła dla "Flasha", a także pracuje nad projektami związanymi z Wonder Woman i Aquamanem.

"Alicja w Krainie Czarów " złamała granicę miliarda USD

"Alicja w Krainie Czarów" Tima Burtona przełamała, jako dopiero szósty film w historii, granicę miliarda dolarów z wpływów z biletów na całym świecie. Wśród filmów, które nie są sequelami, "Alicja" jest trzecia - tuż po "Titanicu" i "Avatarze".

Wojownicze Żółwie Ninja zaatakują ekrany

Paramount Pictures i Nickelodeon zatrudniły Michaela Baya w roli producenta filmu o Wojowniczych Żółwiach Ninja. Nowy film fabularny powróci do początków przygód Żółwi. Będzie to jednocześnie pierwszy remake spod skrzydeł Platinum Dunes (firmy Baya), który nie będzie horrorem.

"Hobbit" jednak nie ruszy jesienią

Na konferencji prasowej poświęconej filmowi "Splice" Guillermo del Toro powiedział, że nie wyznaczono daty rozpoczęcia zdjęć do "Hobbita" i nie nastąpi to, dopóki wytwórnia MGM nie upora się ze swoimi problemami finansowymi. Tym samym reżyser zdementował pogłoski mówiące, że zdjęcia rozpoczną się jesienią na Nowej Zelandii.

Świeżutki zwiastun "Jonah Hex"

Premiera "Jonah Hex", ekranizacji westernowego komiksu DC Comics, 18 czerwca. Tymczasem mamy okazję obejrzeć nowy zwiastun filmu. Tym razem zobaczymy w nim parę migawek z elementami fantastycznymi i nadprzyrodzonymi. Dodatkowo oglądanie umila energiczna muzyka metalowa.

Krótka lista kandydatów na Spider-Mana

Po ściągnięciu na pokład nowego filmu o Spider-Manie (który na razie nie ma jeszcze nawet tytułu, ale wiadomo że będzie rebootem serii) reżysera Marca Webba i scenarzysty Alvina Sargenta trwają obecnie poszukiwania aktora do roli głównego bohatera. Według ostatnich doniesień, listę kandydatów ograniczono do 5 nazwisk.

Carl Erik Rinsch wyreżyseruje remake "Ucieczki Logana"

Wytwórnia Warner Bros zatrudniła Carla Erika Rinscha, znanego głównie z kręcenia reklam, jako reżysera remake'u legendarnej antyutopii "Ucieczka Logana" z 1976 roku. Producentami są Joel Silver i Andrew Rona z Silver Pictures oraz Akiva Goldsman z Weed Roads.

"Neuromancer" na ekrany!

Powieść "Neuromancer" Williama Gibsona, matka gatunku cyberpunk, zostanie zekranizowana. Scenariusz napisał Vincenzo Natali, scenarzysta i reżyser "Splice". Filmowiec rozmawiał o swoim pomyśle z Gibsonem i wygląda na to, że ma jego błogosławieństwo. Jak na razie jednak jedyne, co wiadomo na pewno, to że w filmie nie pojawi się Keanu Reeves. Natali uważa, że jest on za stary, by grać głównego bohatera, Case'a.

Trailer "The Last Exorcism"

Lionsgate wypuściło pierwszy zwiastun nowego horroru "The Last Exorcism", którego producentem jest Eli Roth. W filmie występują Patrick Fabian, Ashley Bell, Louis Herthum, Caleb Landry Jones, Tony Bentley i Iris Bahr.

"Mass Effect" trafi do kin

Legendary Pictures (m.in. "Mroczny rycerz", "300", "Watchmen", "Clash of the Titans") przejęło prawa do ekranizacji gry "Mass Effect". Przy produkcji filmu współpracować z LP będzie Warner Bros. Spory udział w procesie będą mieli też ludzie BioWare.

Czy zdjęcia do "Hobbita" w końcu się zaczną?

Według ostatnich doniesień wkrótce zacznie się casting do "Hobbita", a zdjęcia mają się rozpocząć w listopadzie na Nowej Zelandii. Jednocześnie pojawiają się plotki, że film będzie trójwymiarowy. Ponoć naciskają na to szefowie wytwórni, ale reżyser Guillermo del Toro nie jest nastawiony entuzjastycznie do pomysłu.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 25 mar 2019, 07:09 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka