• WIADOMOŚCI – Gry

"INIS" - zapowiedź gry planszowej

Klany opuściły Irlandię i udały się na poszukiwanie nowych ziem. Po długiej wędrówce trafiły na nowy ląd. Teraz muszą zadecydować, kto zostanie władcą wszystkich plemion.

Akademicki Dzień Kultury Gier II

Wszyscy zainteresowani grami - wideo czy bez prądu (tj. wszelakimi) - mogą czuć się zaproszeni na drugą edycję Akademickiego Dnia Kultur Gier, który odbędzie się 20 kwietnia o godzinie 11:30 w Auli Błękitnej (sala 301), w budynku Collegium Maius, pl. Kopernika 11 w Opolu.

Układaj życie na nowo – recenzja gry karcianej „CV Pocket"

Kolejna odsłona z serii "CV" od wydawnictwa Granna, lecz tym razem w wersji kieszonkowej! Sprawdźmy czym się różni w środku od pozostałych.


Obrazek

"Strażnicy Xobos" na wspieram.to

Trwa zbiórka środków na wydanie gry planszowej pt. "Strażnicy Xobos".

 • Gry
 • Arto dodał
 • 12 lut 2018, 19:56

Piu, piu, piu! – recenzja gry „Dobry, Zły i Munchkin”

Samolubne krasnale łase na wszystko co się świeci (złoto, zbroja grzebień[?]) a wszystko z dozą dobrego humoru i śmiesznych rysunków, czyli kolejna odsłona gry karcianej "Munchkin"

Obrazek

Ahoj, przygodo! – recenzja „Wyścigu Odkrywców”

Przygoda czeka na dzielnych odkrywców! Nowy ląd czeka. Ale i przeciwności i trudy z jego znalezieniem i zdobyciem. A łasi na sukcesy rywale depczą po pietach. Czy się nie boisz? Czujesz "to coś"? Ruszaj!

Obrazek

"Timeline: Wiedza ogólna" - recenzja gry karcianej

Gdy chodzi o czas i wspomnienia często zapominamy co było po czym i kiedy coś się stało. Timeline jest tu akurat po to by tę wiedzę usystematyzować oraz sprawdzić. Podejmiesz wyzwanie? Co było pierwsze? Gumka do mazania czy ołówek? Bądź w którym roku wynaleziono mikrofalówkę? Sprawdź!

Obrazek

I ty możesz założyć Burger Donaldsa! - recenzja gry "Big Fat Burger"

Chętni i gotowi na burgeromanię? Chcecie zostać mistrzami w przyrządzaniu soczystych i wyśmienitych burgerów? Wasza szansa nadchodzi! Sprawdź kto z was umie najlepiej je przyrządzać.

Obrazek

Życie jest pieskie, tak jak i gra - recenzja gry "Super Psiaki"

Jedni chcą mieć za przyjaciela kota inni psa. A co jeśli macie bandę psów które dodatkowo brykają i robią różnorodne akrobacje? Które psiaki jako pierwsze stworzą odpowiednią figurę i zgarną uznanie jury? Bądź dzielnym treserem i zgarnij laur pierwszeństwa!


Obrazek

Gra "Valhalla" - start kampanii na platformie zagramw.to

Słowem wstępu: Łukasz "Wookie" Woźniak rusza z kampanią swojej nowej gry karciano-koscianej Valhalla na platrormie zagramw.to. Przemawiają do Ciebie klimaty nordyckie albo po prostu jesteś ciekaw/-a nowej gry? Zapraszamy do lektury!

28 edycja Pionka już wkrótce!

28 edycja Pionka po raz kolejny zawita w malownicze strony południowej Polski. Nie może tam zabraknąć również ciebie :)

Jak nie urok, to… - recenzja gry planszowej „W roku Smoka”.

Zapewne wszyscy pragniecie dobrobytu i powszechnego szacunku. Przed nami jednak rok 1000 – rok Smoka. Nadciąga dwanaście długich miesięcy, w trakcie których będziemy musieli stawić czoła niekończącej się fali nieszczęść. Na koniec roku tylko nieliczni będą mogli mówić o sukcesie. Warto więc już teraz pomyśleć o przyszłości i uważnie dobrać doradców.

Obrazek

Wachlarz, imbryk, parasolka - recenzja gry "Gejsze"

Gejsze to wszechstronnie uzdolnione japońskie kobiety, których zadaniem jest zabawianie gości rozmową, śpiewem, tańcem, a nawet grą na instrumentach. Zatem musiały one być nie tylko urodziwe, ale także utalentowane i znające się także na ceremonii parzenia i picia herbaty. W oczach Japończyków gejsza to ideał kobiety. W nowej grze od wydawnictwa Nasza Księgarnia gracze będą musieli postarać się zdobyć przychylność kobiet.

Obrazek

Nowości od Black Monk!

Wydawnictwo Black Monk nie próżnuje! Zaczyna się prawdziwa premierowa ofensywa. Już w listopadzie w ręce graczy trafią dwie nowe wersje gier z popularnych serii! Przed Wami… Dobry, Zły i Munchkin oraz Gwiezdny FLUXX! Przedsprzedaż obu tytułów startuje już niedługo!

Nowe dodatki do The Others

Gniew wiedzie do nienawiści, a nienawiść do Apokalipsy! Portal Games zapowiedział wydanie dodatków do gry The Others Erica Langa (autora Chaosu w Starym Świecie, Blood Rage, The Godfather oraz Bloodborne). Jeden z nich to nowy grzech - Grzech Gniewu. Drugi to koniec świata - Apokalipsa.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Nejiro 9
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2018 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 24 kwi 2018, 00:07 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka