• WIADOMOŚCI – Gry

Po drugiej stronie barykady – "Tooth and tail" recenzja

Jeszcze nigdy na kartach historii nie zapisał się władca, którego wszyscy poddani uwielbiali by. Zawsze pośród ludu znajdzie się chociażby jeden niezadowolony z obecnych rządów. Czasem okazuje się, że tych nieukontentowanych jest dość sporo i postanawiają oni wziąć sprawy w swoje ręce. Pocketwatch Games, twórcy udanej gry niezależnej "Monaco", wzięli sobie klimaty rewolucji jako bazę do swojej najnowszej produkcji - "Tooth and Tail". Jednk czy na jednym ciekawym pomyśle da się zrobić dobrą grę?

Obrazek

Las tysiąca trupów - recenzja gry "Darkwood"

"Darkwood" to jedna z tych gier, które wydają się nieco zbyt irracjonalne dla przeciętnego odbiorcy. Post-PRLowska wieś w środku gęstego lasu pełnego dziwnych stworzeń i nie mniej dziwnych mieszkańców. Do tego dochodzi sen na jawie, narkotyczne wizje i szczątkowa, jednak ciekawa fabuła. Mimo to da się przy tej produkcji odnaleźć i... całkiem nieźle bawić.


Obrazek

Super Psiaki na wspieram.to

Kampania rozpoczęła się dwa dni temu, a już w ciągu pierwszych 7h kwota wsparć przekroczyła fundusz potrzebny do realizacji celu podstawowego – wydania gry Super Psiaki! Aktualnie zebrana kwota to niespełna 3000 PLN, która po przekroczeniu zrealizuje kolejny próg projektu, odblokowujący możliwość zakupu bawełnianego woreczka do gry
z nadrukiem.

Torchlight & Torchlight II w GOG Connect

Masz gry Runic Games na Steamie? Masz je też na GOGu! Wystarczy wejść na stronę https://www.gog.com/connect i połączyć się ze swoim kontem Steam by odblokować Torchlight i Torchlight II za darmo w wersji bez DRMu, z soundtrackami oraz innymi cyfrowymi dodatkami. Specjalna akcja trwa do 14 października.

Nowości wydawnicze Portal Games i linii 2 Pionki!

Dzień dobry fani Portalu! Mamy dla Was garść wieści - oto lista nadchodzących nowości od wydawnictwa Portal Games oraz linii wydawniczej 2 Pionki.

GOG - wielka wyprzedaż gier Disneya

W tym tygodniu na wyprzedaży dostępne są cztery paczki z grami Disneya. Wszystkie można znaleźć z poziomu strony głównej: https://www.gog.com/

Czółko od 2 Pionków - premiera listopad 2017

Mamy przyjemność zapowiedzieć szybką, łatwą lekką i przyjemną grę imprezową - Czółko linii wydawniczej 2 Pionki! Premiera już niedługo, bo w listopadzie tego roku. Gra to wspaniały prezent na święta, gdzie będzie okazja zagrać wraz z całą rodziną!

Pora na sen… - nowa gra od NK

Gracze wybierają się w podróż do świata ze snów. Czekają na nich niezwykłe krainy: niektóre jak z bajki, inne z kolei mroczne i pełne kruków. Podglądaj i przejmuj sny rywali. Celem gry jest stworzenie snu z jak najmniejszą liczbą kruków.

Weekly Sale na GOGu

W tym tygodniu w promocji do -90% całe mnóstwo tytułów od Daedalica, w tym takie perełki jak Shadow Tactics, seria Deponia, Silence, Memoria, Valhalla Hills, czy Blackguards.

Newsy od GOGa

Kolejne, gorące oferty ;)

Papier, kamień, nożyce - recenzja gry karcianej "Janken".

"Papier, kamień, nożyce" to jedna z najpopularniejszych i najprostszych gier naszego dzieciństwa. Choć nie należy do najbardziej wymagających i opiera się niemal całkowicie na losowości, nie ma chyba osoby, która by jej nie znała i która nie użyła jej przynajmniej raz - na przykład do rozwiązania sporu czy zabicia nudy w czasie podróży. Wydawnictwo Dlaczemu postanowiło przedstawić znaną zabawę w nowy, odświeżony sposób - w formie gry karcianej.

Obrazek

Nowe szczegóły dot. komiksów paragrafowych od Foxgames!

Zostań bohaterem komiksu i decyduj o swoich losach!

Big Fat Burger!

Zdrowa dawka emocji, bezpardonowa walka i rozbudzone kubki smakowe!

Komiksy paragrafowe - już wkrótce na polskim rynku!

Jak to jest być bohaterem komiksu i jednocześnie grać, tworząc swoją własną fabułę? Teraz możesz się o tym przekonać, sięgając po komiksy paragrafowe!

GOG.com

GOG.com to platforma cyfrowa oferująca klasyczne gry oraz najnowsze tytuły niezależne bez żadnych DRM-ów i ograniczeń. Jeżeli chcesz poznać premiery i promocje tego tygodnia - zapraszamy do lektury.

 • Konwenty
 • FORT
 • Tolk-Folk
 • Ryucon 2017
 • Fornost 2017
 • NiuCon
 • Mochicon
 • Zakonki
 • Twierdza
 • Gildia Society
 • Rzesz??w by Night
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2017 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 18 paź 2017, 01:14 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka