Wiadomości » Gry » Morze Chmur i Zapraszamy ponownie do podziemi!
Morze Chmur i Zapraszamy ponownie do podziemi!
16 sierpnia 2017 to polska prapremiera najnowszych gier karcianych francuskiego wydawnictwa Iello (Kanagawa, Bajkogry, Zapraszamy do podziemi). Morze Chmur i Zapraszamy ponownie do podziemi, dwa nieduże, ale dające mnóstwo frajdy tytuły, z przepięknymi ilustracjami i w polskiej wersji językowej!

Z tej okazji oba tytuły trafią do sklepów na pokazy i prezentacje - to doskonała okazja dla fanów, by się z nimi zapoznać! To też świetna okazja dla sklepów, by rozbudowywać swoją lokalną społeczność graczy. Co więcej, prapremierowe egzemplarze Morza Chmur zawierać będą dwóch dodatkowych, unikatowych Kapitanów!

Oficjalna premiera gier już trzy tygodnie później - 6 września 2017!

++

Morze Chmur


Marzyliście kiedyś, by zostać kapitanem latającego statku pirackiego? Na pewno! Każdy miał kiedyś takie marzenie!

W grze Morze Chmur wcielicie się właśnie w takiego wilka powietrznego. Zaokrętujcie załogę najgorszych rzezimieszków, zbierajcie relikty, pijcie rum i wyprawiajcie się po łupy! Dokonajcie kilku abordaży statków przeciwników i obrabujcie ich ze wszystkich kosztowności!

W każdej rundzie będziecie dzielić łupy, by zdobyć rum, relikty, przedmioty i piratów. Rozpoczynający gracz bierze pierwszą kartę łupu i ogląda ją, nie pokazując jej innym uczestnikom rozgrywki. Następnie decyduje, czy ją zatrzyma, czy sięgnie po kolejną. Jeśli zechce obejrzeć kolejny łup, musi położyć na wcześniejszym jedną kartę z talii – w ten sposób następny uczestnik zabawy będzie mógł wziąć większy łup. Jeśli gracz nie będzie chciał wziąć żadnej z kart leżących na stole, musi dobrać jedną z talii.

Nie wszystkie karty mają pozytywne efekty – niektóre mogą sprawić, że stracicie część zapasów rumu lub odrzucicie jedną z waszych kart.

Morze Chmur to fantastyczna rozrywka dla 2-4 graczy. Przekonajcie się, jak zabawne i emocjonujące mogą być walki powietrznych piratów! Ahoj!


++

Zapraszamy ponownie do podziemi


Zwiedzaliście kiedyś podziemia? Tak? To zapraszamy na powtórkę! Nie? Najwyższy czas nadrobić zaległości!

Gra Zapraszamy ponownie do podziemi związana jest tematycznie z Zapraszamy do podziemi, ale wcześniejszy tytuł nie jest wymagany do zabawy. Możecie jednak połączyć te gry i wykorzystać elementy obu pozycji.

Wybierzcie jednego z czterech bohaterów – to właśnie on wyruszy na niebezpieczną wyprawę. Każdy z nich dysponuje unikalnym ekwipunkiem, a także posiada inną liczbę punktów życia. Gracz rozpoczynający bierze górną kartę z talii lub wycofuje się z danej rundy. Jeśli zdecyduje się wziąć kartę, ogląda ją w tajemnicy przed przeciwnikami i dokłada ją do Lochu, może jednak także wyłożyć ją przed sobą, o ile odrzuci też jeden z przedmiotów swojego bohatera. Kolejny gracz wybiera i realizuje swoje działanie, potem następny i następny. Ta część rozgrywki toczy się, aż w grze pozostanie tylko jeden uczestnik – to właśnie on będzie musiał udać się na samotną wycieczkę w głąb podziemi.

Bierze on pozostały sprzęt i rusza tłuc hordy potworów. Uwaga – jeśli gracz dwa razy polegnie w czasie wyprawy, odpada z rozgrywki!

Zwyciężysz, jeśli dwa razy uda ci się wyjść cało z podziemi lub kiedy wszyscy inni uczestnicy odpadną! Będziesz starał się bohatersko stawić czoła potworom czy raczej spróbujesz wpakować innych w jak największe bagno? Wybór taktyki należy do ciebie!

Zapraszamy ponownie do podziemi to pasjonująca gra, gdzie liczy się umiejętność blefowania, kombinowania oraz przewidywania. Zaryzykuj – może to właśnie tobie uda się przetrwać przerażające lochy?
LarysaReisner – 16 sie 2017, 16:11
KOMENTARZE
 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 16 cze 2019, 08:25 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka