Wiadomości » Gry » Gra "Valhalla" - start kampanii na platformie zagramw.to
Gra "Valhalla" - start kampanii na platformie zagramw.to
Słowem wstępu: Łukasz "Wookie" Woźniak rusza z kampanią swojej nowej gry karciano-koscianej Valhalla na platrormie zagramw.to. Przemawiają do Ciebie klimaty nordyckie albo po prostu jesteś ciekaw/-a nowej gry? Zapraszamy do lektury!

Obrazek
Zagramw.to jest pierwszą w Polsce platformą społecznościowego fundowania, przeznaczoną wyłącznie dla projektów gier planszowych i karcianych.
Zagramw.to to miejsce, gdzie wydawcy i autorzy gier planszowych mogą otrzymać wsparcie merytoryczne i biznesowe w procesie tworzenia gry oraz pozyskać środki finansowe na jej wydanie.
Przysłowie “Potrzeba matką wynalazków” może posłużyć za krótki opis historii powstania zagramw.to. Zespół pracujący nad grą Valhalla od roku szukał najlepszego sposobu przedstawienia i ufundowania gry. Analizując dostępne rozwiązania i projekty, które pojawiają się na polskim rynku, zapadła decyzja o stworzeniu nowej platformy. Zagramw.to ma wnieść nową jakość do crowdfundingu gier planszowych.

3 gwarancje zagramw.to
Osoby wspierające ufundowanie nowych gier nie zawsze są zadowolone z przebiegu i rezultatu kampanii prowadzonych na polskim rynku. Badanie przeprowadzone wśród grupy docelowej wskazuje, że najlepsze kampanie to takie, które oferują klientom ekskluzywną zawartość gry, cenę korzystniejszą niż na sklepowej półce i przedpremierową dostawę. Te trzy elementy mają być jakością wyróżniającą zagramw.to na tle innych platform crowdfundingowych.

++

Każda z kampanii będzie oferowała elementy gry i gadżety dostępne tylko w czasie trwania kampanii dla osób wspierających ufundowanie gry. Elementy te zostaną wyróżnione odznaką “Ekskluzywna zawartość”. Jest to szczególna forma podziękowania od wydawcy.

++

Gwarantujemy, że gry fundowane na zagramw.to w czasie pierwszego dnia kampanii będą dostępne w cenie, która już nigdy nie pojawi się na tak niskim poziomie w sprzedaży regularnej. Najlepsza cena jest przywilejem dostępnym dla graczy, którzy chcą przekazać środki na grę w momencie kiedy jest ona jeszcze niewydana.

++

Osoby, które dofinansowały wydanie gry, mają pewność przedpremierowej dostawy. Każdy projekt będzie posiadał informację z jakim szacowanym wyprzedzeniem gracze otrzymają grę zanim trafi ona do sklepów i hurtowni. Przedpremierowa dostawa jest rekompensatą za czas oczekiwania na produkcję gry.

Platforma zagramw.to
Platforma zagramw.to jest współtworzona przez Łukasza ‘Wookiego’ Woźniaka, recenzenta i autora gier planszowych. Valhalla, gra jego autorstwa, będzie pierwszym projektem fundowanym na zagramw.to.

VALHALLA to bitewna gra karciano-kościana, która przenosi graczy do ostatecznej, krwawej bitwy podczas mitycznego Ragnaroku. Wikingowie, potomkowie samego Odyna, nauczeni są nigdy się nie wycofywać, nigdy się nie poddawać. Wygrana bez walki jest nie do przyjęcia, a śmierć na polu bitwy to największy honor. Stają w walce o chwałę, o krew, o zwycięstwo. Stają w walce o miejsce w wiecznej Valhalli.

W Valhalli gracze wcielają się w doświadczonych Jarlów prowadzących swoich wojowników do starcia. Gracze zarządzają ręką kart, budują drużynę wikingów i korzystają ze specjalnych kości walki. Mają oni do wyboru 25 różnorodnych Jarlów oraz ogromną liczbę wojowników i taktyk bitewnych. Celem gry jest wysyłanie zwycięskich wojowników do Valhalli.
Valhalla to duża, dynamiczna i emocjonująca gra, zachęcająca prostymi zasadami i ogromną grywalnością.
Strona kampanii: http://www.zagramw.to/valhalla
Start kampanii: 18 stycznia, godzina 10:00.

Do 19 stycznia, godz. 24:00 gra Valhalla będzie dostępna w najniższej cenie, czyli 119,99zł. Dodatkowo wydawnictwo przewiduje organizowanie atrakcyjnych konkursów pierwszego dnia trwania kampanii. Wzięcie udziału będzie możliwe przez uczestnictwo w transmisji live przeprowadzonej na kanale http://www.facebook.com/uWookiego.Aidana – 15 sty 2018, 19:00
KOMENTARZE
 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 17 lut 2019, 19:42 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka