• WIADOMOŚCI – Gry

W kolejce po bilet - recenzja gry „Wsiąść do pociągu: Kraje północy”

„Wsiąść do pociągu” to gra, która od momentu swojego powstania podbiła serca fanów na całym świecie. Kolejne jej wersje powstają jak grzyby po deszczu. Tym razem przyszła kolej na wersję poświęconą Skandynawii. Tak, jak we wszystkich dotychczasowych edycjach, fani będą mogli ścigać się o kolejne bilety i ukończone trasy. Jest to samodzielna wersja i nie wymaga elementów żadnej wersji podstawowej.

Obrazek

Niech spoczywa w pokoju – recenzja gry karcianej „Gloom”

„Karaluchy pod poduchy! Jeśli będą gryźć, proszę do mnie przyjść! Ulica: Cmentarz, mieszkanie: grób. Jak się nazywam? Nazywam się… Stara Euzebia.”
Tym krótkim, acz wymownym wstępem chciałabym zaprosić do zapoznania się z recenzją gry karcianej „Gloom”.

Obrazek

"Wyspa Skye: Wędrowiec" - premiera

Dziś swoją premierę ma "Wyspa Skye: Wędrowiec". Tytuł ten ukazał się nakładem wydawnictwa Lacerta i jest to rozszerzenie do "Wyspy Skye".

Majowe zapowiedzi wydawnictwa Nasza Księgarnia

Wydawnictwo Nasza Księgarnia ma dla graczy kilka zapowiedzi na maj!
Czekają na nich tytuły takie jak "Najazd turystów", "Budowa miasta", "Polska, gola!", "13 duchów" i "Potworne porządki".

Lacerta żegna się z "Pandemic"

Wydawnictwo Lacerta ogłosiło wczoraj, iż nie będzie się więcej zajmować słynną serią gier planszowych "Pandemic".

"Lunation" - kosmiczna gra już na wspieram.to!

Na platformie crowdfundingowej wspieram.to pojawiła się gra "Lunation" - kolejna planszówka ze stajni wydawnictwa Underworld Kingdom, znanego najbardziej z pozycji "Stworze", która była zeszłorocznym hitem.

"INIS" - zapowiedź gry planszowej

Klany opuściły Irlandię i udały się na poszukiwanie nowych ziem. Po długiej wędrówce trafiły na nowy ląd. Teraz muszą zadecydować, kto zostanie władcą wszystkich plemion.

Akademicki Dzień Kultury Gier II

Wszyscy zainteresowani grami - wideo czy bez prądu (tj. wszelakimi) - mogą czuć się zaproszeni na drugą edycję Akademickiego Dnia Kultur Gier, który odbędzie się 20 kwietnia o godzinie 11:30 w Auli Błękitnej (sala 301), w budynku Collegium Maius, pl. Kopernika 11 w Opolu.

Układaj życie na nowo – recenzja gry karcianej „CV Pocket"

Kolejna odsłona z serii "CV" od wydawnictwa Granna, lecz tym razem w wersji kieszonkowej! Sprawdźmy czym się różni w środku od pozostałych.


Obrazek

"Strażnicy Xobos" na wspieram.to

Trwa zbiórka środków na wydanie gry planszowej pt. "Strażnicy Xobos".

 • Gry
 • Arto dodał
 • 12 lut 2018, 19:56

Piu, piu, piu! – recenzja gry „Dobry, Zły i Munchkin”

Samolubne krasnale łase na wszystko co się świeci (złoto, zbroja grzebień[?]) a wszystko z dozą dobrego humoru i śmiesznych rysunków, czyli kolejna odsłona gry karcianej "Munchkin"

Obrazek

Ahoj, przygodo! – recenzja „Wyścigu Odkrywców”

Przygoda czeka na dzielnych odkrywców! Nowy ląd czeka. Ale i przeciwności i trudy z jego znalezieniem i zdobyciem. A łasi na sukcesy rywale depczą po pietach. Czy się nie boisz? Czujesz "to coś"? Ruszaj!

Obrazek

"Timeline: Wiedza ogólna" - recenzja gry karcianej

Gdy chodzi o czas i wspomnienia często zapominamy co było po czym i kiedy coś się stało. Timeline jest tu akurat po to by tę wiedzę usystematyzować oraz sprawdzić. Podejmiesz wyzwanie? Co było pierwsze? Gumka do mazania czy ołówek? Bądź w którym roku wynaleziono mikrofalówkę? Sprawdź!

Obrazek

I ty możesz założyć Burger Donaldsa! - recenzja gry "Big Fat Burger"

Chętni i gotowi na burgeromanię? Chcecie zostać mistrzami w przyrządzaniu soczystych i wyśmienitych burgerów? Wasza szansa nadchodzi! Sprawdź kto z was umie najlepiej je przyrządzać.

Obrazek

Życie jest pieskie, tak jak i gra - recenzja gry "Super Psiaki"

Jedni chcą mieć za przyjaciela kota inni psa. A co jeśli macie bandę psów które dodatkowo brykają i robią różnorodne akrobacje? Które psiaki jako pierwsze stworzą odpowiednią figurę i zgarną uznanie jury? Bądź dzielnym treserem i zgarnij laur pierwszeństwa!


Obrazek

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2018 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 20 lip 2018, 15:41 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka