• WIADOMOŚCI – Gry

Pret-a-Porter na filmie i w serwisie BGG

Na stronie gry Pret-a-porter opublikowano obszerny materiał multimedialny, prezentujący mechanizmy występujące w grze, jej cel, narzędzia jakimi dysponują gracze podczas rozgrywki.

Mistrzostwa Polski FIFA 11 zakończone

Zakończono Mistrzostwa Polski FIFA 11. Zwycięzcą na Na PlayStation3 został Michał „HEDROXX" Rodak, zaś na PC Bartosz „Bartas" Tritt. Pokonali oni ponad 4000 pretendentów w eliminacjach, w wielkim finale byli lepsi od dziewięciu niemal równych sobie rywali.

Zapowiedź Mass Effect 3

Miniona gala VGA (Video Game Awards) dostarczyła wielu wrażeń, a także trailerów. Między innymi pojawiła się zapowiedź trzeciej części Mass Effect. Tym razem gra będzie dostępna na trzech platformach (PS3, XBOX 360, PC). Premiera planowana jest na przyszłoroczne święta.

Gamedec - planszówka

Trwa końcowa faza testów i modyfikacji nad grą planszową, osadzoną w świecie „Gamedec”, stworzonym przez Marcina Przybyłka. Twórcą mechaniki i konceptu gry jest Jan Madejski.

NT: gang Black Angels

Na stronie Neuroshimy Tactics pojawił się artykuł o gangu Black Angels z Hegemonii. Informacje o nim znajdują się pod tym linkiem. Ponadto, na stronie Świata Gier Planszowych opublikowano informację o zawartości najnowszego numeru (m.in. wywiad z Morano, autorem ilustracji do NS HEX, Pret-a-Porter i Monastyru!).

Premiera WoW: Cataclysm

Siódmego grudnia miała miejsce premiera najnowszego dodatku do gry MMORPG World of Warcraft. Ukazał się on pod tytułem Cataclysm. To już trzeci dodatek do tej gry.

Incepcja grą video?

Christopher Nolan twierdzi, że bardziej prawdopodobne jest powstanie gry komputerowej niż sequela Incepcji. Podczas czatu dla Entertainment Weekly reżyser miał powiedzieć, że w tej chwili, jeśli chodzi o produkcję, brana jest pod uwagę wyłącznie gra video umieszczona w świecie filmu.

NT: opis ciężkiej piechoty Posterunku

Na stronie Neuroshima Tactics opublikowano kolejny artykuł przybliżający świat i jednostki gry. Tym razem artykuł poświęcony jest oddziałowi ciężkiej piechoty Posterunku.

Materiały do Pret-a-Porter

Na stronie gry planszowej Pret-a-Porter ukazał się pakiet materiałów poświęconych grze. Znajduje się wśród nich instrukcja do gry w formacie PDF. Ponadto dla miłośników ilustracji na okładce gry, na stronie Pret-a-Porter umieszczono tapety.

Pret-a-Porter w przedsprzedaży!

Najnowsza planszówka Portalu powoli kończy się drukować i najprawdopodobniej jeszcze w tym tygodniu pierwsze egzemplarze z drukarni trafią do rąk wydawcy. W związku z tym zaczęła się przedsprzedaż gry. W promocyjnej ofercie można zamówić Pret-a-Porter o 20 złotych taniej.

NT: Mutanci Borgo zaprezentowani

Na stronie Neuroshima Tactics pojawił się kolejny opis frakcji występującej w grze. Tym razem są to stworzeni przez Molocha mutanci Borgo. Z opisu można się dowiedzieć kim oni są i co ich cechuje. Poznacie także jedną z ich podstawowych jednostek: Szpony.

Zostań malarzem figurek do Neuroshimy Tactics

Twórcy gry Neuroshima Tactics zapraszają do współpracy: "Zostań malarzem oficjalnych figurek do Neuroshimy Tactics. Jeśli potrafisz dobrze malować figurki do gier bitewnych, Wydawnictwo Portal zaprasza do współpracy. Zyskaj wpływ na ostateczny wygląd figurek, zostań współtwórcą Neuroshimy Tactics, przyłącz się do zespołu odpowiedzialnego za linię kolorystyczną."

Wyprawa Aragorna

Wczoraj, 19 listopada, odbyła się polska premiera gry Lord of the Rings: Aragorn's Quest na PlayStation 3. Gra wspiera technologię kontrolera ruchu MOVE dla PS 3.

Polska wersja gry Amnesia

Najstraszniejsza gra roku przerazi Cię na śmierć! Wczoraj odbyła się premiera polskiej wersji gry Amnesia: Mroczny Obłęd (kinowa wersja językowa).

Pret-a-Porter - nowa gra Portalu

Wydawnictwo Portal potwierdziło, że z okazji mikołaja i świąt ma ono dla fanów gier planszowych w Polsce jeszcze jedną niespodziankę – emocjonującą grę planszową! Pret-a-Porter jest ekonomiczną grą, w której gracze wcielają się w role właścicieli firm i ruszają na podbój świata mody.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 21 mar 2019, 13:17 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka