• WIADOMOŚCI – Gry

Premiera WoW: Cataclysm

Siódmego grudnia miała miejsce premiera najnowszego dodatku do gry MMORPG World of Warcraft. Ukazał się on pod tytułem Cataclysm. To już trzeci dodatek do tej gry.

Incepcja grą video?

Christopher Nolan twierdzi, że bardziej prawdopodobne jest powstanie gry komputerowej niż sequela Incepcji. Podczas czatu dla Entertainment Weekly reżyser miał powiedzieć, że w tej chwili, jeśli chodzi o produkcję, brana jest pod uwagę wyłącznie gra video umieszczona w świecie filmu.

NT: opis ciężkiej piechoty Posterunku

Na stronie Neuroshima Tactics opublikowano kolejny artykuł przybliżający świat i jednostki gry. Tym razem artykuł poświęcony jest oddziałowi ciężkiej piechoty Posterunku.

Materiały do Pret-a-Porter

Na stronie gry planszowej Pret-a-Porter ukazał się pakiet materiałów poświęconych grze. Znajduje się wśród nich instrukcja do gry w formacie PDF. Ponadto dla miłośników ilustracji na okładce gry, na stronie Pret-a-Porter umieszczono tapety.

Pret-a-Porter w przedsprzedaży!

Najnowsza planszówka Portalu powoli kończy się drukować i najprawdopodobniej jeszcze w tym tygodniu pierwsze egzemplarze z drukarni trafią do rąk wydawcy. W związku z tym zaczęła się przedsprzedaż gry. W promocyjnej ofercie można zamówić Pret-a-Porter o 20 złotych taniej.

NT: Mutanci Borgo zaprezentowani

Na stronie Neuroshima Tactics pojawił się kolejny opis frakcji występującej w grze. Tym razem są to stworzeni przez Molocha mutanci Borgo. Z opisu można się dowiedzieć kim oni są i co ich cechuje. Poznacie także jedną z ich podstawowych jednostek: Szpony.

Zostań malarzem figurek do Neuroshimy Tactics

Twórcy gry Neuroshima Tactics zapraszają do współpracy: "Zostań malarzem oficjalnych figurek do Neuroshimy Tactics. Jeśli potrafisz dobrze malować figurki do gier bitewnych, Wydawnictwo Portal zaprasza do współpracy. Zyskaj wpływ na ostateczny wygląd figurek, zostań współtwórcą Neuroshimy Tactics, przyłącz się do zespołu odpowiedzialnego za linię kolorystyczną."

Wyprawa Aragorna

Wczoraj, 19 listopada, odbyła się polska premiera gry Lord of the Rings: Aragorn's Quest na PlayStation 3. Gra wspiera technologię kontrolera ruchu MOVE dla PS 3.

Polska wersja gry Amnesia

Najstraszniejsza gra roku przerazi Cię na śmierć! Wczoraj odbyła się premiera polskiej wersji gry Amnesia: Mroczny Obłęd (kinowa wersja językowa).

Pret-a-Porter - nowa gra Portalu

Wydawnictwo Portal potwierdziło, że z okazji mikołaja i świąt ma ono dla fanów gier planszowych w Polsce jeszcze jedną niespodziankę – emocjonującą grę planszową! Pret-a-Porter jest ekonomiczną grą, w której gracze wcielają się w role właścicieli firm i ruszają na podbój świata mody.

Nadciąga Neuroshima Tactics

Na stronie internetowej gry Neuroshima Tactics pojawił się pierwszy z serii artykułów prezentujących poszczególne oddziały występujące w grze. Neuroshima Tactics to figurkowa gra bitewna, osadzona w realiach postapokaliptycznego popularnego systemu RPG Wydawnictwa Portal.

Stronghold nominowany

Po nominacji do Gry Roku w Polsce oraz po nominacji do International Gamers Award nadeszła kolejna nominacja dla zeszłorocznego hitu Portalu, Strongholda. Tym razem to Premio JoTa – 2010 Brasil, czyli gry roku w Brazylii.

Erynie - nowa gra od Kuźni Gier

Kuźnia Gier na zlecenie Wydawnictwa Znak wymyśliła i wyprodukowała grę planszową Erynie, opartą na bestsellerowej powieści mistrza polskiego kryminału, Marka Krajewskiego, pod tym samym tytułem. Gra będzie częścią specjalnego pakietu dla wielbicieli mocnych wrażeń zawierającego jeszcze powieść oraz przewodnik informacyjny "Makabryczna zbrodnia wstrząsnęła Lwowem" i ukaże się w okresie przedświątecznym.

Dodatek do Strongholda w sprzedaży

Do sprzedaży trafił Stronghold: Undead, dodatek do zeszłorocznego hitu z Portalu. Na stronie wydawnictwa można zapoznać się z instrukcją do niego oraz dodatkowo pobrać plik PDF z darmowym dodatkiem do podstawowej wersji gry – 10 bohaterów dla Obrońcy. Dodatek zawierający 10 kart jest gratis dołączany do zamawianych pudełek Undead – promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Już można zdobywać K2

K2, gra rodzinna Adama Kałuży jest już dostępna w sprzedaży. Gracze prowadzą w nim zespół 2 himalaistów, rywalizujących z innymi zespołami, starając się zdobyć szczyt i przetrwać do końca 18-dniowej wyprawy. Tytuł zrobił furorę na tegorocznych targach SPIEL w Niemczech.

 • Konwenty
 • Fantasmazuria 2017
 • Wondercon
 • FORT
 • Tolk-Folk
 • Fornost 2017
 • NiuCon
 • Mochicon
 • Zakonki
 • Twierdza
 • Gildia Society
 • Rzesz??w by Night
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2017 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 22 cze 2017, 17:37 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka