• WIADOMOŚCI – Gry

Zagraj Kapitanem Ameryką

W internecie można znaleźć nowe screeny z gry "Captain America: Super Soldier". Gra trafi do sprzedaży już w lipcu tego roku. Będzie ona dostępna na konsole: Xbox 360, PS3, PSP i Nintendo DS.

  • Gry
  • Jok dodał
  • 17 lut 2011, 20:25

Neuroshima Tactics multimedialnie

Na stronie wydawnictwa Portal opublikowano drugi z cyklu filmów prezentujących najważniejsze cechy figurkowej gry Neuroshima Tactics. Tym razem film poświęcony jest systemowi reakcji.

Konkurs na mapę

Wydawnictwo Days of Wonder, z okazji zbliżającego się dziesięciolecia istnienia firmy, przygotowało konkurs na mapę do popularnej gry planszowej "Ticket to Ride". Każdy, kto zaprojektuje własną mapę do tej gry, ma szansę wygrać 10 tys. dolarów.

Plan wydawniczy G3

Dystrybutor gier planszowych G3 ogłosił swój plan wydawniczy na 2011 rok. Wśród planowanych tytułów są m.in. "Rekiny biznesu", rozszerzenie do "Sabotażysty" czy dwa zestawy "Czarnych historii".

36 numer Gwiezdnego Pirata

Na stronie Wydawnictwa Portal jakiś czas temu opublikowano najnowszy numer Gwiezdnego Pirata. W nim, oprócz działu newsów, znajdują się artykuły do Cold City, InSpectres, Neuroshimy, Monastyru, Savage Worlds, oraz dodatkowo działy Almanach MG, SMOK, gry planszowe. Numer liczy 50 stron. Jest udostępniony w formacie PDF w tym miejscu.

Podcast portalu

Na stronie Portalu ukazał się kolejny odcinek podcastu wydawnictwa Portal poświęconego historii firmy - tym razem wspomnienia pełne anegdotek i zakulisowych opowieści dotyczą roku 2006, kiedy to Portal wydal grę Neuroshima HEX. Zapraszamy tutaj.

Nowe wydanie Zombiaków

Nakład kultowej karcianki uległ wyczerpaniu w ubiegłym roku, w związku z czym wydawnictwo Portal postanowiło skierować grę do produkcji. Od kilku tygodni pracowało intensywne nad nowym wydaniem, które już niedługo trafi do sprzedaży.

12 powodów, dla których warto zagrać w NS: Tactics

Na stronie wydawnictwa Portal pojawił się nowy, multimedialny cykl materiałów poświęconych grze Neuroshima Tactics. Cykl nazywa się 12 powodów i w kolejnych 12 wydaniach będzie prezentowali najmocniejsze strony figurkowej gry wydawnictwa Portal. Zachęcamy do obejrzenia pierwszego odcinka cyklu.

Turnieje StarCrafta

Już w lutym ruszy całoroczna seria turniejów w jedną z najpopularniejszych gier wszechczasów - strategię czasu rzeczywistego StarCraft II. Pula nagród w całej serii sięga 3 000 złotych, w tym 1 200 zł w gotówce. Pierwszy turniej odbędzie się już 18 lutego.

Nowy konkurs Portalu

Ogłoszono zwycięzcę ogłoszonego przez Portal konkursu 51. Stanu. Zwycięzca, Grzegorz "Cierń" Polewka otrzyma grę planszową Pret-a-Porter i dodatek do 51. Stanu, jak tylko odbędzie się jego premiera. Ogłoszony został rónież nowy konkurs, a więcej informacji na stronie Portalu.

Kontrowersyjny "Bulletstorm"

Amerykańska telewizja Fox News piętnuje brutalność i wulgarny język "Bulletstorm", nowej produkcji polskiego studia People Can Fly. Gra jest strzelaniną FPP, wyraźnie oznaczoną jako 18+. Premiera już 25 lutego (PC, Xbox 360, PlayStation 3).

Battlestar Galactica - otwarte beta-testy

Wczoraj darmowa, przeglądarkowa gra "Battlestar Galactica Online" oficjalnie przeszła do fazy otwartych beta-testów. Akcja gry rozgrywa się w świecie znanym z popularnego serialu stacji Syfy. Zapraszamy na pierwsze rozgrywki.

"The Darkness II" na jesieni

Wytwórnia 2K Games przyznała, że gra "The Darkness II" powstaje w studio Digital Extremes. Premiera zapowiedziana jest na jesień tego roku, a przewidziane platformy to PC, PS3 i X360. Za fabułę odpowiada Paul Jenkins.

Trailer Dungeon Siege III

Najnowsza gra kalifornijskiego studia Obsidian, "Dungeon Siege III", doczekała się nowego trailera. Przedstawia on główny wątek fabularny, fragmenty z rozgrywki i dużą ilość efektów ognia. To pierwsza odsłona serii, która pojawi się nie tylko na PC, ale także na PS3 oraz X360. Na rynku pojawi się 27 maja.

Dodatek do Dixit

Wydawnictwo Hobbity.eu zapowiedziało na przełom maja i czerwca bieżącego roku wydanie niezależnego dodatku do bestselerowej gry karcianej „Dixit”. „Dixit Oddysey” będzie oferował nowe karty i nowe tryby rozgrywki, w tym również grę drużynową.

  • Konwenty
  • Fantasmagoria
  • Kawaii Time
  • Gildia Society
  • Ostatnie dyskusje na forum
  • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2018 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 18 mar 2018, 09:07 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka