• WIADOMOŚCI – Gry

BSG online po polsku

Jak informowaliśmy niedawno, trwają prace nad "Battlestar Galactica Online". Już 8 lutego rozpoczną się otwarte beta testy. Klient z grą dostępny będzie w kilku językach, w tym także po polsku. Na początek wystartują trzy serwery globalne, choć przy dużym zainteresowaniu ze strony graczy wydawca nie wyklucza uruchomienia kolejnych.

Plotki i ploteczki o "The Old Republic"

Jak podaje serwis MCV, premiera bardzo oczekiwanej gry MMO dziejącej się w świecie Star Wars pt.: "The Old Republic" miała by mieć miejsce już we wrześniu tego roku. Informacja ta jednak nie została potwierdzona w jakikolwiek sposób przez wydawców gry.

  • Gry
  • Jok dodał
  • 28 sty 2011, 12:52

Dracula - planszówka

Przed kilkoma dniami do sprzedaży trafiła polska wersja gry planszowej "Dracula". Jeden z graczy wciela się w rolę Draculi i porusza się po planszy w sekrecie, zaś inni gracze zostają Łowcami, którzy próbują raz na zawsze położyć kres rządom ciemności!

BSG online

Pojawił się nowy zwiastun "Battlestar Galactica Online", darmowej gry z gatunku MMO, która osadzona jest w świecie popularnego serialu. Gra ma być dostępna dla użytkowników z poziomu przeglądarki internetowej, zaś jej premiera zapowiedziana jest już na ten rok.

Ankh-Morpork w planszówce

Martin Wallace, twórca wielu gier planszowych, zapowiedział wydanie planszówki, opartej o Świat Dysku pod tytułem "Ankh-Morpork". Gra ukazać się ma na targi Spiel 2011.

Trailer Duke Nukem Forever

Przed dwoma dniami podano do publicznej wiadomości datę premiery gry Duke Nukem Forever, która w Ameryce będzie miała miejsce 3 maja bieżącego roku, zaś na świecie trzy dni później. Dodatkowo wczoraj ukazał się trailer gry.

Metal Assault

Aeria Games zapowiedziało wydanie nowej strzelanki 2D pod tytułem Metal Assault. Gra ma oferować model rozgrywki zbliżony do słynnej serii Metal Slug. Całość rozgrywki prowadzona ma być online i być w 100% za darmo.

Rok fanów na stronie Portalu

W ramach akcji "2011 - rok fanów" wydawnictwo Portal ogłosiło na swojej stronie internetowej informacje o możliwościach przyłączenia się do zespołu wydawnictwa i współtworzenia gier Portalu. Szczegóły - osobno dla fanów gier RPG, planszowych oraz bitewnych podane są na stronie Portalu.

Rębajłowie nadchodzą! Spojler na stronie

Na stronie Veto udostępniono spojler, czyli zamieszczono tam plik z kartami z nadchodzącego dodatku. Ponadto na stronie można znaleźć artykuł o Rębajłach - postaciach z nowym słowem kluczowym i nową zasadą.

NS Tactics: Zdjęcia Punka z Hegemonii

Na stronie Neuroshimy Tactics można już od jakiegoś czasu oglądać zdjęcia kolejnej figurki z gry. Pomalowana przez Adriana Tyrakowskiego postać przedstawia Punka z Hegemonii, czyli podstawową jednostkę tej frakcji.

Veto!: Artykuły Henrykowskie

Na stronie Veto! znaleźć można kolejny artykuł z cyklu przygotowywanego w związku z wydaniem nowego dodatku do tej gry karcianej. Jest on poświęcony kluczowym zmianom, jakie przyniosą Artykuły Henrykowskie. Dodatkowo znaleźć w nim można oficjalną erratę do jednej z kart oraz wyjaśnienie działania kilku innych

Veto!: Informacje o Sakwie

Od jakiegoś czasu na stronie Veto! pojawiają się artykuły, w których wyjaśniane są zmiany zasad, informacje o nowym dodatku oraz przedstawienie technik gry, budowy talii i innych przydatnych informacji. Znaleźć tam można m.in. opis sakwy, czyli modyfikacji zasad, dzięki którym możliwa jest wymiana 15 kart z talii w czasie gier turniejowych.

NS Tactics: Pierwsze zdjęcia figurek

Na stronie Neuroshimy Tactics pojawiły się pierwsze zdjęcia figurek do tej gry bitewnej. Modele malowane przez Adriana Tyrakowskiego oraz Piotra Mikiansa przedstawiają twardziela z Black Angels, który wchodzi w skład armii Hegemonii.

Pret-a-Porter na filmie i w serwisie BGG

Na stronie gry Pret-a-porter opublikowano obszerny materiał multimedialny, prezentujący mechanizmy występujące w grze, jej cel, narzędzia jakimi dysponują gracze podczas rozgrywki.

Mistrzostwa Polski FIFA 11 zakończone

Zakończono Mistrzostwa Polski FIFA 11. Zwycięzcą na Na PlayStation3 został Michał „HEDROXX" Rodak, zaś na PC Bartosz „Bartas" Tritt. Pokonali oni ponad 4000 pretendentów w eliminacjach, w wielkim finale byli lepsi od dziewięciu niemal równych sobie rywali.

  • Konwenty
  • Fantasmagoria
  • Kawaii Time
  • Gildia Society
  • Ostatnie dyskusje na forum
  • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2018 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 18 mar 2018, 09:06 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka