• WIADOMOŚCI – Gry

Metal Assault

Aeria Games zapowiedziało wydanie nowej strzelanki 2D pod tytułem Metal Assault. Gra ma oferować model rozgrywki zbliżony do słynnej serii Metal Slug. Całość rozgrywki prowadzona ma być online i być w 100% za darmo.

Rok fanów na stronie Portalu

W ramach akcji "2011 - rok fanów" wydawnictwo Portal ogłosiło na swojej stronie internetowej informacje o możliwościach przyłączenia się do zespołu wydawnictwa i współtworzenia gier Portalu. Szczegóły - osobno dla fanów gier RPG, planszowych oraz bitewnych podane są na stronie Portalu.

Rębajłowie nadchodzą! Spojler na stronie

Na stronie Veto udostępniono spojler, czyli zamieszczono tam plik z kartami z nadchodzącego dodatku. Ponadto na stronie można znaleźć artykuł o Rębajłach - postaciach z nowym słowem kluczowym i nową zasadą.

NS Tactics: Zdjęcia Punka z Hegemonii

Na stronie Neuroshimy Tactics można już od jakiegoś czasu oglądać zdjęcia kolejnej figurki z gry. Pomalowana przez Adriana Tyrakowskiego postać przedstawia Punka z Hegemonii, czyli podstawową jednostkę tej frakcji.

Veto!: Artykuły Henrykowskie

Na stronie Veto! znaleźć można kolejny artykuł z cyklu przygotowywanego w związku z wydaniem nowego dodatku do tej gry karcianej. Jest on poświęcony kluczowym zmianom, jakie przyniosą Artykuły Henrykowskie. Dodatkowo znaleźć w nim można oficjalną erratę do jednej z kart oraz wyjaśnienie działania kilku innych

Veto!: Informacje o Sakwie

Od jakiegoś czasu na stronie Veto! pojawiają się artykuły, w których wyjaśniane są zmiany zasad, informacje o nowym dodatku oraz przedstawienie technik gry, budowy talii i innych przydatnych informacji. Znaleźć tam można m.in. opis sakwy, czyli modyfikacji zasad, dzięki którym możliwa jest wymiana 15 kart z talii w czasie gier turniejowych.

NS Tactics: Pierwsze zdjęcia figurek

Na stronie Neuroshimy Tactics pojawiły się pierwsze zdjęcia figurek do tej gry bitewnej. Modele malowane przez Adriana Tyrakowskiego oraz Piotra Mikiansa przedstawiają twardziela z Black Angels, który wchodzi w skład armii Hegemonii.

Pret-a-Porter na filmie i w serwisie BGG

Na stronie gry Pret-a-porter opublikowano obszerny materiał multimedialny, prezentujący mechanizmy występujące w grze, jej cel, narzędzia jakimi dysponują gracze podczas rozgrywki.

Mistrzostwa Polski FIFA 11 zakończone

Zakończono Mistrzostwa Polski FIFA 11. Zwycięzcą na Na PlayStation3 został Michał „HEDROXX" Rodak, zaś na PC Bartosz „Bartas" Tritt. Pokonali oni ponad 4000 pretendentów w eliminacjach, w wielkim finale byli lepsi od dziewięciu niemal równych sobie rywali.

Zapowiedź Mass Effect 3

Miniona gala VGA (Video Game Awards) dostarczyła wielu wrażeń, a także trailerów. Między innymi pojawiła się zapowiedź trzeciej części Mass Effect. Tym razem gra będzie dostępna na trzech platformach (PS3, XBOX 360, PC). Premiera planowana jest na przyszłoroczne święta.

Gamedec - planszówka

Trwa końcowa faza testów i modyfikacji nad grą planszową, osadzoną w świecie „Gamedec”, stworzonym przez Marcina Przybyłka. Twórcą mechaniki i konceptu gry jest Jan Madejski.

NT: gang Black Angels

Na stronie Neuroshimy Tactics pojawił się artykuł o gangu Black Angels z Hegemonii. Informacje o nim znajdują się pod tym linkiem. Ponadto, na stronie Świata Gier Planszowych opublikowano informację o zawartości najnowszego numeru (m.in. wywiad z Morano, autorem ilustracji do NS HEX, Pret-a-Porter i Monastyru!).

Premiera WoW: Cataclysm

Siódmego grudnia miała miejsce premiera najnowszego dodatku do gry MMORPG World of Warcraft. Ukazał się on pod tytułem Cataclysm. To już trzeci dodatek do tej gry.

Incepcja grą video?

Christopher Nolan twierdzi, że bardziej prawdopodobne jest powstanie gry komputerowej niż sequela Incepcji. Podczas czatu dla Entertainment Weekly reżyser miał powiedzieć, że w tej chwili, jeśli chodzi o produkcję, brana jest pod uwagę wyłącznie gra video umieszczona w świecie filmu.

NT: opis ciężkiej piechoty Posterunku

Na stronie Neuroshima Tactics opublikowano kolejny artykuł przybliżający świat i jednostki gry. Tym razem artykuł poświęcony jest oddziałowi ciężkiej piechoty Posterunku.

  • Konwenty
  • Fantasmagoria
  • Kawaii Time
  • Gildia Society
  • Ostatnie dyskusje na forum
  • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2018 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 17 sty 2018, 23:04 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka