• WIADOMOŚCI – Gry

NS Hex na iPhone

Big Daddy Creations, firma odpowiedzialna za adaptację Neuroshimy HEX na urządzenia Iphone/Ipod/Ipad, udostępniła trailer prezentujący grę oraz poinformowała, że komputerowa wersja Neuroshimy HEX została wysłana do akceptacji w AppStore i trafi do klientów w najbliższych dniach.

Dodruki Portalu

W zeszłym tygodniu do druku został skierowany drugi dodruk dodatku Bohater^2 do Neuroshimy. W tym do dodruku trafią dodatki Miami oraz Bohater^3 także przeznaczone do tego systemu.

Znamy cenę i okładkę 51. Stanu

Na stronie BoardGameGeek dokonano pierwszej oficjalnej prezentacji okładki do 51. Stanu, karcianki w świecie Neuroshimy. Okładkę można zobaczyć w tym miejscu: http://www.boardgamegeek.com/image/797806/51st-state

Nominacja dla Strongholda

Ogłoszono nominacje do jednej z najważniejszych nagród w branży gier planszowych – International Gamers Award – za rok 2010. Wśród nominowanych gier znajduje się gra wydawnictwa Portal, ubiegłoroczny hit – Stronghold! To pierwsza w historii polska gra nominowana do tej nagrody.

Nowa Neurohima HEX

Do sprzedaży trafił długo oczekiwany dodruk Neuroshimy HEX! To już czwarty druk najpopularniejszej gry planszowej wydawnictwa Portal. Tym razem wraz z polską edycją drukowano edycje na rynek hiszpański, włoski, niemiecki i holenderski! Wraz z wcześniejszymi wydaniami (angielski, francuski) NS HEX skompletowała łącznie 7 lokalnych edycji.

Zniżka dla czytelników Bestiariusza!

Specjalnie dla czytelników Bestiariusza, nasz serwis przy współpracy z firmą Cenega Poland przygotował specjalny KOD ZNIŻKOWY na zakup gry "King's Bounty: Nowe Światy"

 • Gry
 • Jok dodał
 • 16 sie 2010, 21:47

"Dark Fall 3: Zagubione Dusze PL" pod patronatem!

Trzecia część mrożącego krew w żyłach cyklu "Dark Fall" - gier przygodowych typu point&click, utrzymanych w konwencji mrocznego horroru, została objęta patronatem medialnym Bestiariusza. Gra zostanie wydana na naszym rynku przez firmę IQ Publishing.

 • Gry
 • Jok dodał
 • 15 sie 2010, 11:20

Wypożyczalnia gier i turnieje w Zgrami.pl

27 sierpnia (piątek) w sklepie Zgrami.pl odbędzie się magicowy turniej z cyklu POLTUR. Od lipca sklep organizuje też turnieje Veto. Kolejny odbędzie się w piątek, 20 sierpnia o godz. 16.00. Ponadto od bieżącego miesiąca w Zgrami.pl działa Wypożyczalnia Gier Planszowych i Fabularnych.

Powrót Syndicate?

Wszystkie znaki na niebie wskazują na to, że już niedługo zagramy w nowe Syndicate. Firma Electronic Arts złożyła w ubiegły piątek cztery wnioski o rejestrację znaków towarowych, odwołujących się bezpośrednio do tej marki. Zachodni dziennikarze twierdzą, że we wznowienie kultowej serii zagramy szybciej, niż nam to się wydaje.

Demo Civilization V we wrześniu

Dobra wiadomość dla fanów serii Sid Meier's Civilization. Studio Firaxis Games ogłosiło, że we wrześniu, jeszcze przed premierą gry, dostępne będzie demo gry. Niestety nie podano dokładnej daty premiery dema.

Zwycięzcy w konkursie IQ Publishing

Chcielibyśmy ogłosić listę zwycięzców w konkursie organizowanym przez naszą redakcję i firmę IQ Publishing. Spośród osób, które udzieliły poprawnej odpowiedzi na pytania, wylosowaliśmy dziesięć zgłoszeń. Imiona i nazwiska zwycięzców znaleźć możecie w rozwinięciu wiadomości. Gratulujemy!

Ruszyły prace nad kontynuacją nowej gry z kultowej serii King’s Bounty!

Cenega, 1C Company oraz Katauri Interactive z przyjemnością informują o rozpoczęciu prac i włączeniem do planu wydawniczego gry King`s Bounty: Nowe Światy, kontynuacji świetnie przyjętej przez polskich fanów King`s Bounty: Armored Princess.

 • Gry
 • Jok dodał
 • 30 lip 2010, 13:00

Zakończenie konkursu Dracula 3

Minęła godzina dwudziesta czwarta 29 lipca, minął więc termin nadsyłania odpowiedzi na konkurs Dracula 3! Osoby, które poradziły sobie z pytaniami, muszą jednak jeszcze chwilę poczekać - spośród wszystkich uczestników konkursu wylosujemy teraz 10 zwycięzców, a następnie powiadomimy o tym na naszej stronie.

Dracula 3 w sklepach!

IQ Publishing informuje o Polskiej premierze wydania polskiej wersji gry Dracula 3. Jest to przygodówka typu point&click z akcją z perspektywy pierwszej osoby.

51 stan oficjalnie

To już oficjalne – 51 stan, nowa gra wydawnictwa Portal będzie miała swoją premierę na Essen 2010. Gra ukaże się w kilku wersjach językowych – na rynek polski trafi oczywiście edycja polska (napisy na kartach po polsku, polska instrukcja), poszczególne edycje będą miały osobno drukowane karty i instrukcje. Gra zostanie wydana w takim samym formacie jak m.in. Race for the Galaxy, czyli w jednym pudełku zawierającym ponad 100 kart, żetony, pomoce do gry. 51 stan nie jest karcianką kolekcjonerską, ani living card game, lecz tradycyjną, zamkniętą grą przeznaczoną dla 2-4 graczy.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2018 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 18 mar 2018, 09:08 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka