• WIADOMOŚCI – Gry

Newsy od GOGa

Kolejne, gorące oferty ;)

Papier, kamień, nożyce - recenzja gry karcianej "Janken".

"Papier, kamień, nożyce" to jedna z najpopularniejszych i najprostszych gier naszego dzieciństwa. Choć nie należy do najbardziej wymagających i opiera się niemal całkowicie na losowości, nie ma chyba osoby, która by jej nie znała i która nie użyła jej przynajmniej raz - na przykład do rozwiązania sporu czy zabicia nudy w czasie podróży. Wydawnictwo Dlaczemu postanowiło przedstawić znaną zabawę w nowy, odświeżony sposób - w formie gry karcianej.

Obrazek

Nowe szczegóły dot. komiksów paragrafowych od Foxgames!

Zostań bohaterem komiksu i decyduj o swoich losach!

Big Fat Burger!

Zdrowa dawka emocji, bezpardonowa walka i rozbudzone kubki smakowe!

Komiksy paragrafowe - już wkrótce na polskim rynku!

Jak to jest być bohaterem komiksu i jednocześnie grać, tworząc swoją własną fabułę? Teraz możesz się o tym przekonać, sięgając po komiksy paragrafowe!

GOG.com

GOG.com to platforma cyfrowa oferująca klasyczne gry oraz najnowsze tytuły niezależne bez żadnych DRM-ów i ograniczeń. Jeżeli chcesz poznać premiery i promocje tego tygodnia - zapraszamy do lektury.

Kampania Dized ufundowana

Pochodząca z Helsinek firma Playmore Games osiągnęła podstawowy cel prowadzonej na platformie Indiegogo kampanii crowdfundingowej projektu Dized - mobilnej aplikacji dla graczy w gry planszowe. W ciągu 14 dni Dized zebrało ponad $50 000, a wkrótce może stać się jedną z najwyżej ufundowanych aplikacji w historii portalu.

 • Gry
 • Arto dodał
 • 12 wrz 2017, 19:21

Wilkołak, bambosze olbrzyma, King Kong?

A Tobie z czym kojarzy się duże i włochate?

Fabryka Kart Trefl-Kraków rozdaje karty już od 70 lat!

Były i są różnorodne - te z Hiszpanii z maczugami i różami, te z Niemiec z rycerzem i giermkiem, te z Francji z damą i waletem. Malowane, potem drukowane, zmieniały się wraz z upływem czasu. Karty! Ileż tu historii do opowiadania, ile fascynujących tematów do rozmowy!

HELVETIQ - nowe wydawnictwo w Polsce!

Już we wrześniu na polskim rynku gier planszowych pojawią się gry prosto ze Szwajcarii.
Chodzi o wydawnictwo HELVETIQ, które projektuje i wydaje gry dla każualowych graczy a ich design jest czarujący w swej prostocie i niespotykanym wyglądzie.

Przedsprzedaż Alien Artifacts wystartowała!

Zanurz się w otchłań kosmosu, gdzie pilotując potężne statki bojowe, wymyślając pożyteczne technologie i odkrywając zasobne planety spróbujesz posiąść najcenniejszą z nagród - Artefakty Obcych!

Bystre główki! Kto to wszystko zapamięta? :)

"Bystre główki", nowa gra karciana Fabryki Kart Trefl-Kraków, ćwiczy pamięć i koncentrację dziecka. Zadaniem graczy jest zapamiętanie obrazków z zagrywanych kart oraz wymienienie ich w odpowiedniej kolejności. Brzmi banalnie? To wcale nie takie łatwe, jakby się wydawało!

Na okładce National Geographic - recenzja gry "Kostaryka"

Lasy deszczowe, tukany, jaguary, kapucynki... Czy jest coś, co bardziej kojarzy się z egzotyką? Kto nie marzył, by choć raz wybrać się do takiego raju na ziemi, gdzie natura wiedzie prym, bez ingerencji człowieka? Do tej pory wszystkie malownicze krajobrazy mogliśmy zobaczyć głównie na łamach gazet podróżniczych, czy w telewizji. Teraz mamy szansę sami wcielić się w odkrywców i zrobić zdjęcia najciekawszym gatunkom zamieszkującym Amerykę Środkową. A wszystko to za sprawą nowej pozycji od wydawnictwa Lacerta.

Obrazek

Kafelkowa gra kolejowa!

Mamy przyjemność zaprezentować jubileuszową, dziesiątą grę wydaną przez Wydawnictwo NASZA KSIĘGARNIA.
Będzie to gra wyjątkowa. Nie tylko dlatego, że nie można się od niej oderwać, ale przede wszystkim dlatego, że jest to gra zagranicznego autora, którą Polacy wydają jako pierwsi na świecie!

Morze Chmur i Zapraszamy ponownie do podziemi!

16 sierpnia 2017 to polska prapremiera najnowszych gier karcianych francuskiego wydawnictwa Iello (Kanagawa, Bajkogry, Zapraszamy do podziemi). Morze Chmur i Zapraszamy ponownie do podziemi, dwa nieduże, ale dające mnóstwo frajdy tytuły, z przepięknymi ilustracjami i w polskiej wersji językowej!

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2018 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 26 maja 2018, 20:45 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka