• WIADOMOŚCI – Gry

Call of Duty Black Ops III Zombies Chronicles wypuści hordy nieumarłych 16 maja

Call of Duty Black Ops III Zombies Chronicles wypuści hordy nieumarłych 16 maja, najpierw na konsoli PlayStation 4. Niespotykana dotąd oferta dla fanów Zombie pozwoli wrócić do ośmiu klasycznych, w pełni zremasterowanych map z Call of Duty: World at War, Call of Duty: Black Ops oraz Call of Duty: Black Ops II, dostępnych w jednym zestawie. Wydarzenie „8 Dni Nieumarłych” przeznaczone dla fanów wystartuje w dniu premiery, oferując przy tym darmowe rozdawnictwa i inne bonusy! Do korzystania z zawartości potrzebna jest gra Call of Duty: Black Ops III.

Nowy ja, nowy loch – recenzja gry karcianej "Boss Monster: Następny poziom"

Boss Monster jest mimo swoich wad grą bliską mojemu sercu, głównie przez sympatyczną, pikselową grafikę i tematykę "okołogrową". "Następny poziom" to samodzielne rozszerzenie, które można wykorzystać jako urozmaicenie podstawki, lub osobną grę, a więc nada się także dla osób, które nie miały wcześniej styczności z grą. A jak się prezentuje?


Obrazek

Zostań zdobywcą Kosmosu - recenzja gry „Master of Orion”

Wielu z Was kojarzy ten tytuł z grą, która jako pierwsza została określona mianem 4X. Skojarzenie słuszne, aczkolwiek nie do końca, bo tym razem nie mamy do czynienia z grą wideo, a z karcianką. Przenoszenie znanych gier na ekrany kin i karty książek rzadko kończyło się wielkim sukcesem. Jak to natomiast jest z przeniesieniem gry do innej gry?


Obrazek

Wyścig Odkrywców na wspieram.to

Wydawnictwo Imagine Realm startuje 8 maja, o godzinie 12:00 z kampanią dla autorskiego projektu gry "Wyścig Odkrywców" na portalu wspieram.to. Projekt ma na celu pozyskanie brakujących środków potrzebnych do wydania gry.

The Elder Scrolls Online: Morrowind - premiera w czerwcu

Kolejne rozszerzenie TESO pojawi się już za miesiąc.

Powrót do znanych lokacji, nowa klasa postaci, nowe tryby, a także ekskluzywne wersje kolekcjonerskie - to czeka fanów już niedługo!

Premiera Prey!

Dziś swoją premierę ma gra komputerowa "Prey", autorstwa Arkane Studios, twórców serii Dishonored.

Tydzień temu, studio Bethesda udostępniło użytkownikom jej wersję demonstracyjną.

Wersja demonstracyjna Prey już dostępna!

Dziś, Bethesda udostępni użytkownikom wersję demonstracyjną gry "Prey", autorstwa Arkane Studios, twórców serii Dishonored,

Poznajcie Poison Ivy

Przyszedł czas na zaprezentowanie kolejnej postaci, która pojawi się w nadchodzącej bijatyce "Injustice 2".

Tym razem jest to Poison Ivy w nowym, świeżym trailerze.

Injustice przedstawia: Scarecrow

Nowy zwiastun gry Injustice 2 pojawił się w sieci.

Tak, jak każda postać miała swoje pięć minut, aby przedstawić się fanom.
Teraz przyszedł czas na Scarecrow - jednego z bardziej rozpoznawalnych wrogów Batmana.

Kulinarne potyczki na planszy – recenzja gry „Top Kitchen”

Ostatnimi czasy kulinarne talent show są bardzo modne w naszej telewizji. Przeniesienie pomysłu gotowania, jako wyzwania i rywalizacji, na łamy gry planszowej wydaje się ciekawym, acz ryzykownym posunięciem. Ryzyka tego podjęło się wydawnictwo Quantum Games, a dzięki platformie crowdfuntingowej „Wspieram.to”, gra autorstwa Mariusza Milewskiego „Top Kitchen” miała szansę ujrzeć światło dzienne.


Obrazek

Insurekcja, nowe wydarzenie w Overwatch, już dostępne

Pora przybliżyć się do przyszłości w najnowszym wydarzeniu sezonowym w Overwatch. Od teraz do 1 maja cofamy zegary w Overwatch: Insurekcja i dajemy graczom okazję poznać przeszłość niektórych z ich ulubionych bohaterów oraz doświadczyć na własnej skórze przełomowego momentu w historii Overwatch.

Mistrzostwa Polski w Munchkina!

Black Monk ogłasza: Mistrzostwa Polski w Munchkina już w tym miesiącu!

Co, gdzie, kiedy i jak? O tym w newsie!

Łamiąc kod - recenzja gry „Kryptos”

Logiczne myślenie, analizowanie oraz wyciąganie wniosków jest niezwykle przydatne. Jeśli nie wierzycie, to spytajcie rodziców - potwierdzą. Jeśli nadal nie wierzycie, to zagrajcie w „Kryptos”. Teraz już na pewno pojmiecie o co chodzi.

Obrazek

Super Munchkin na Pyrkonie!

Uwaga, uwaga!
Chcecie poczuć się jak superbohaterowie?
Na Pyrkonie będziecie mieli taką okazję!

Black Monk na Pyrkonie

Już niebawem kolejna odsłona Pyrkonu. Black Monk jak co roku nie przegapi okazji, by zaoferować jak najwięcej uczestnikom imprezy odbywającej się w rodzimym dla wydawnictwa mieście!

  • Konwenty
  • Fantasmagoria
  • Kawaii Time
  • Gildia Society
  • Ostatnie dyskusje na forum
  • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2018 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 24 mar 2018, 07:05 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka