• WIADOMOŚCI – Gry

Boss Monster - Następny poziom!

Czas przemiany, czas pogromców bohaterów!

Bądź jak Al Capone - recenzja gry „Gangsterzy”.

Wydanie na polskim rynku karcianki „Gang up!” przez długi czas stało pod znakiem zapytania. Akcja na wspieram.to, która miała doprowadzić do publikacji tego tytułu nie wypaliła. Na szczęście jej organizatorzy się nie poddali. Zamiast tego, mądrzejsi o nowe doświadczenia, wystartowali z drugą kampanią, która zakończyła się sukcesem. Co z tego wyszło?

Obrazek

Portal ogłasza Pyrkonowe nowości

Portal Games ogłasza Fuse oraz Kanagawę - dwie gry, których premiera odbędzie się na Festiwalu Fantastyki Pyrkon 2017 w Poznaniu już 28-30 kwietnia, na który serdecznie zapraszamy!

Czy wiesz, że... - recenzja gry „Żyrafometr”

Na pewno każdy choć raz spotkał się w towarzystwie z niezręczną ciszą. O pogodzie już się rozmawiało, żart usłyszany w ostatniej „Familiadzie” wywołał szaleńcze salwy śmiechu, obgadano również wszystkich wspólnych znajomych. Jak w takiej sytuacji uratować konwersację? Wystarczy powiedzieć jaka jest średnia prędkość spadającej kropli deszczu lub ile minut w locie przesypia bocian!


Obrazek

"Destiny 2" - teaser

W sieci pojawił się ponad minutowy teaser gry "Destiny 2".

Destiny - powstanie sequel!

Studio Bunge oficjalnie potwierdziło, pojawiające się już od jakiegoś czasu, plotki na temat drugiej części gry Destiny.

"Mass Effect: Andromeda" - dziś premiera!

Dziś swoją premierę ma kolejna część serii gier "Mass Effect".

Portal Games ogłasza: Detektyw: Kryminalna Gra Planszowa

Detektyw to kooperacyjna gra planszowa autorstwa Przemysława Rymera i projektu Ignacego Trzewiczka, która zabierze was do świata zbrodni i wymagających zagadek kryminalnych.

"InJustice 2" - przedstawienie kolejnej postaci

Warner Bros. Interactive Entertainment zaprezentowało kolejną grywalną postać, która dołączy do pozostałych bohaterów w grze InJustice 2.
Poznajcie zatem Firestorma!

Monopoly "Guardians of The Galaxy"

Jedna z najpopularniejszych gier planszowych, Monopoly, doczekała się kolejnej edycji specjalnej.
Tym razem, inspirowana jest "Strażnikami Galaktyki" Marvela.

"Mass Effect: Andromeda" - premierowy zwiastun

W sieci możecie już obejrzeć premierowy zwiastun kolejnej części popularnej serii gier.
Jeśli nie chce się Wam szukać, nic straconego, zamieściliśmy go w tym newsie!

FlatOut 4: Total Insanity na nowym, wybuchowym zwiastunie

Wydawnictwo Techland, będące polskim partnerem firmy Bigben, prezentuje nowy zwiastun FlatOut 4: Total Insanity. Kylotonn Racing Games – francuskie studio stojące za WRC 5 i WRC 6, stworzyło najnowszą odsłonę serii FlatOut. Gra zadebiutuje 17 marca na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Premiera Styx: Shards of Darkness już we wtorek! Oto zwiastun premierowy

Gra Styx: Shards of Darkness, skradanka autorstwa Cyanide Studio, będzie dostępna w wersji na PlayStation 4, Xbox One i komputery PC już 14 marca! Jej dystrybutorem jest cdp.pl.

Już niebawem Mistrzostwa WoW Arena World Championship 2017!

E-sportowe zmagania w World of Warcraft nabierają rozmachu! W tym roku zapewniamy wam więcej sposobów na uczestnictwo, więcej drużyn i więcej akcji, którą będziecie mogli obejrzeć we własnych domach. Dlatego, jeśli macie w sobie żyłkę rywalizacji (a kto nie ma?), czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej na temat tych ekscytujących zmian. Istnieje wiele sposobów, w jaki wy, wasza drużyna i wasza społeczność możecie zaangażować się w to wydarzenie.

Oceny Torment: Tides of Numenera w nowym zwiastunie

Torment: Tides of Numenera – pierwszy tytuł globalnego wydawnictwa Techlandu – dostępny jest na całym świecie od 28 lutego. Produkcja spotkała się z ciepłym przyjęciem wśród graczy i dziennikarzy. Polskie Wydawnictwo Techland prezentuje z tej okazji specjalny zwiastun z notami najnowszej gry studia inXile.

  • Konwenty
  • Fantasmagoria
  • Kawaii Time
  • Gildia Society
  • Ostatnie dyskusje na forum
  • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2018 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 24 mar 2018, 07:12 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka