• WIADOMOŚCI – Komiks

Komikoswy wrzesień z Egmont Polska

Przebogatą listą premier przygotowanych na wrzesień w ramach Klubu Świta Komiksu przez Wydawnictwo Egmont.

Komiksowe zapowiedzi od Kultury Gniewu

Kultura Gniewu proponuje na wrzesień kilka nowości w tym wielce zabawnego o humorze niewybrednym Jeża Jerzego!

Wrzesień z Timof Comics

Wydawnictwo Timof i Cisi Wspólnicy na początek jesieni przygotowało aż osiem niezwykle zróżnicowanych premier komiksowych. Nowości będziecie mogli nabyć na stoisku wydawcy na Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi.

Sierpniowe komiksy od Timof i Cisi Współnicy

Koniec wakacji przynosi nowe propozycje komiksowe od Wydawnictwa Timof, pośród nich znajdziecie trzy niesamowite albumy utrzymane w odmiennej stylistyce.

Star Wars™: Początek przyjaźni (Koloruj, czytaj, naklejaj) - zapowiedź

Kolejna część publikacji dla młodszych adeptów Mocy z serii „Koloruj, czytaj, naklejaj”, tym razem zabierze nas na pokład „Finalizera” i opowie o początkach przyjaźni pomiędzy FN-2187 oraz Poe Damoronem. Premiera już 5 września!

Star Wars Komiks (4/2018): Darth Vader: Mroczny Lord Sithów - prezentacja komiksu

Sierpniowy Star Wars Komiks prezentuje zbiorcze wydanie serii o Mrocznym Lordzie Sith, którego akcja rozgrywa się tuż po Epizodzie III Zemsta Sithów. I ta klimatyczna okładka!

„The UnderHogs” - najnowsza komiksowa inicjatywa Łukasza Kowalczuka

„Gang wyrzutków dostaje zlecenie. Underhogs muszą dostarczyć tajemniczą paczkę. Mają do pokonania trasę od zachodniego do wschodniego wybrzeża.” - zainteresowani?

„Descender: Mechaniczny Księżyc (tom 2)” - prezentacja komiksu

Sierpniowa nowość od wydawnictwa Mucha Comisc przedstawi dalsze losy androida-chłopca imieniem Tim-21. Wertując ów pięknie narysowany album pozostanie nam zbadać zagadkę Mechanicznego Księżyca.

„Gwiezdny zamek. 1869 – Podbój kosmosu. Tom 2” - prezentacja komiksu

Drugi tom niesamowitej przygody z wykorzystaniem tajemniczego eteru oraz mocy przekraczania granic!

Galopując strona po stronie - recenzja serii książek "Horse Club"

Chyba każda mała dziewczynka ma w swoim życiu taki okres, że fascynuje się wszystkim, co związane z końmi. Na przeciw takich małych czytelniczek wychodzi wydawnictwo AMEET z serią książek o przygodach przyjaciółek z „Horse Club”.

Obrazek

Sierpniowe nowości komiksowe od Egmont Polska!

Pośród albumów z przebogatej oferty Klubu Świat Komiksu w drugiej połowie wakacji prócz klasyków znajdziemy żelazne pozycje Star Wars oraz monumentalny powrót od świata Conana Barbarzyńcy.

"Marzi" - zapowiedź komiksu od Egmont Polska

„Egmont wprowadza ponownie do sprzedaży komiks „MARZI”. Tym razem będzie to dwutomowe wydanie - w większym formacie, z niepublikowanymi dotąd materiałami. Pierwszy album Marzeny Sowy z rysunkami Sylvaina Savoia, „MARZI. To zebrane w jednym tomie cztery historie znane już polskim czytelnikom. W drugim tomie znajdą się kolejne dwie wydane już w Polsce, jedna nowa opowieść oraz krótkie formy publikowane m.in. w prasie francuskiej.”

Odnajdując siebie - recenzja "Dinosaurs. Labirynty"

Dzieci bardzo lubią obracać się wśród pewnych motywów, które od lat – o dziwo – nie ulegają zmianie. Obok gigantycznych robotów, pałaców, księżniczek, wyścigów samochodowych oraz innych znajdują się również dinozaury. Wydawnictwo AMEET w bardzo ciekawy sposób – zwłaszcza dla najmłodszych – przedstawia te stworzenia, które wyginęły wiele lat temu.

Obrazek

Kolorowa nauka liczenia - recenzja "Super Wings: Liczby i kolory"

Przypomnijmy sobie w jaki sposób za dzieciaka klasyfikowaliśmy książki, jako fajna lub beznadziejna. Wystarczyło kilka sekund. Musiało być przede wszystkim kolorowo. Rysunki również były bardzo ważne i miały znaczny wpływ na finalną ocenę. Treść? To rzecz drugorzędna, na którą zwracało się uwagę dopiero wtedy, kiedy książka faktycznie nas zainteresowała całą swoją pozornie nieważną otoczką.

Obrazek

Otwórz się na naukę - recenzja "Super Wings Maluch odkrywa: Co kryją okienka?"

Obecnie telewizje prześcigają się w propozycjach dla dzieci, prezentując coraz bardziej wymyślne bajki. Super Wings to właśnie jedna z takich współczesnych propozycji. Wydawnictwo AMEET przygotowało serię książeczek dla najmłodszych czytelników poświęconych właśnie tej bajce. „Maluch odkrywa: Co kryją okienka?” to jedna z nich.

Obrazek

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2018 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 19 wrz 2018, 14:28 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka