• WIADOMOŚCI – Komiks

Egmont Polska komiksowe nowości na koniec 2018 roku!

Końcówka roku z komiksami od Wydawnictwa Egmont Polska piątego grudnia wyląduje na księgarnianych półkach i w salonikach prasowych!

Ralph Azham 11: Cios za ciosem - grudniowa nowość od Timof i Cisi Wspólnicy

Nowy tom przygód Ralpfa Azhama pod koniec roku nakładem Wydawnictwa Timof wyląduje w kioskach i salonikach prasowych.

"LEGO® Star Wars™. Gwiezdne rozgrywki" - nowość

Nakładem Wydawnictwa AMEET Polska ukazała się kolejna pozycja z serii "Komiks. Zadania. Minigifurka" z dołączonym legutkowym R2-D2!

Komiksowy listopad od Egmont Polska

Listopadowe komiksowe nowości od Wydawnictwa Egmont Polska w trzech zacnych rzutach. Pierwsze premiery już dziś, następnych soczystych pozycji szukajcie 21 i 28 listopada. Wykaz tytułów w newsie!

Komiksy 'Star Wars' od Egmont Polska do końca 2018 roku

Gwiezdne komiksowe propozycje od Egmont Polska. Ostatni w tym roku "Star Wars Komiks" będzie miał swoją premierę na mikołajki 6 grudnia!

„Wielki Zły Lis” - zapowiedź od Kultury Gniewu

Chodził lisek koło drogi, aż... kury pospadały z grzędy ze śmiechu! Benjamin Renner stworzył niesamowicie zabawne perypetie lisa ciamajdy, który powala powala szalonymi pomysłami. Premiera już 10 listopada!

RICK AND MORTY komiks na podstawie kultowego serialu - gorąca październikowa premiera

„Wydawnictwo Egmont rozpoczyna wydawanie humorystycznej, bestsellerowej serii komiksów Rick and Morty o zdarzeniach z życia pewnej dość nietypowej rodziny. To pełne absurdu, czarnego humoru i zaskakujących zwrotów akcji historie oparte o serial animowany o tym samym tytule. Słynnych bohaterów stworzyli Dan Harmon i Justin Roiland. Pierwszy tom w kolekcji trafił do sprzedaży 17 października br., do końca roku ukaże się jeszcze jeden album.” - informacja prasowa.

Symfonia miejska vol.2 - recenzja komiksu "Berlin: Miasto Dymu"

Jason Lutes powraca z kontynuacją historycznej, komiksowej epopei skupionej na losach mieszkańców przedwojennego Berlina. Tom kontynuuje wątki z pierwszej części, jednak prezentuje tytułowe miasto z zupełnie innej strony. O ile w "Mieście Kamieni" poznaliśmy kulisy niewdzięcznego życia przedstawicieli klasy robotniczej, to "Miasto Dymu" odsłania przed odbiorcą hedonistyczny światek elit i miejskiej arystokracji. Wielowątkowa opowieść przeplata historie zwyczajnych ludzi, oddając nastroje społeczne panujące w jednej z ważniejszych Europejskich metropolii, stojącej u progu wielkich przemian historycznych.

Obrazek

Women power - recenzja komiksu „Istota”

UWAGA! KOMIKS DLA DOROSŁYCH!
Pierwszy, polski komiks erotyczny pisany z kobiecej perspektywy. Brzmi ciekawie? Grupa artystek podjęła się zrealizowania interesującego, wizualnego eksperymentu, gdzie poprzez cykl niezależnych, krótkich opowieści graficznych opowiadają o meandrach seksualności i żeńskich namiętnościach. Jaki jest owoc ich starań, zebrany w tomie "Istota"?

Obrazek

Star Wars Komiks (5/2018): Poe Dameron: Wojenne historie - zapowiedź

Poe w swoim czarnym X-Wingu nadleci już 5 października wraz z nowym Star Wars Komiks!

Komikoswy wrzesień z Egmont Polska

Przebogatą listą premier przygotowanych na wrzesień w ramach Klubu Świta Komiksu przez Wydawnictwo Egmont.

Komiksowe zapowiedzi od Kultury Gniewu

Kultura Gniewu proponuje na wrzesień kilka nowości w tym wielce zabawnego o humorze niewybrednym Jeża Jerzego!

Wrzesień z Timof Comics

Wydawnictwo Timof i Cisi Wspólnicy na początek jesieni przygotowało aż osiem niezwykle zróżnicowanych premier komiksowych. Nowości będziecie mogli nabyć na stoisku wydawcy na Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi.

Sierpniowe komiksy od Timof i Cisi Współnicy

Koniec wakacji przynosi nowe propozycje komiksowe od Wydawnictwa Timof, pośród nich znajdziecie trzy niesamowite albumy utrzymane w odmiennej stylistyce.

Star Wars™: Początek przyjaźni (Koloruj, czytaj, naklejaj) - zapowiedź

Kolejna część publikacji dla młodszych adeptów Mocy z serii „Koloruj, czytaj, naklejaj”, tym razem zabierze nas na pokład „Finalizera” i opowie o początkach przyjaźni pomiędzy FN-2187 oraz Poe Damoronem. Premiera już 5 września!

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 17 cze 2019, 14:13 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka