• WIADOMOŚCI – Komiks

Sokół Millennium na szlaku, czyli „Star Wars Komiks 3/2018 - Han Solo: Wyścig w służbie Rebelii” - recenzja

Czerwcowa propozycja od Egmont Polska „Han Solo. Wyścig w służbie Rebelii” zaskakuje pozytywnie, przypominając klasyczne przygody krnąbrnego szmuglera z lat dziewięćdziesiątych. Nie oczekujcie nadmiernej wydumanych kosmicznych problemów, tutaj liczy się prędkość!

Obrazek

Bestie pośród nas, „Wampiry” - recenzja komiksu

Każdy naród ma opowieści, którymi straszy się w nocy małe dzieci. Opowieści niechlubne i przerażające społecznie oraz psychologicznie, warte jedynie schowania do szuflady zapomnienia. Bardzo głębokiej szuflady.
Oto „wampiry”, czyli abstrakcyjne demony w artystycznym obrazie ludzkiego okrucieństwa.

Obrazek

Lipcowe nowości komiksowe od Egmont Polska!

Wakacje, wakacjami, ale Egmont Polska nie zwalnia tempa. W lipcu czekają nas dwa rzuty premier - łącznie 18 nowych komiksów!

„Śmiech i śmierć” od Kultury Gniewu - zapowiedź komiksu

„Jeden z najgłośniejszych amerykańskich komiksów ostatnich lat, fantastyczny przykład nieograniczonych możliwości komiksowego medium, które w rękach utalentowanego twórcy potrafi – podobnie jak literatura – opisać niepokoje i nadzieje społeczeństwa XXI wieku.”

„Berlin. Miasto dymu”, w sierpniu wrócimy do Republiki Waimarskiej - zapowiedź

„W „Berlin. Miasto dymu” wracamy do stolicy Republiki Weimarskiej po dramatycznych wydarzeniach z maja 1929, ukazanych w pierwszej odsłonie trylogii. Coraz większy mur niechęci rośnie między komunistami i nacjonalistami, Żydami i resztą społeczeństwa, a wkrótce nastąpią wydarzenia zwiastujące nadejście II wojny światowej.”

„Istota” - zapowiedź komiksu wyłącznie dla dorosłych

Lipcowa propozycja komiksowa od Kultury Gniewu skierowana do dorosłego odbiorcy, pragnącego poznać i obalić niektóre mity kobiecej seksualności.

"Star Wars™. Zadania do Zmazywania" od AMEET - zapowiedź

Przygotowanie do nauki pisania z gwiezdnym mazakiem dla młodych padawanów, czyli przygoda z literkami w Odległej Galaktyce od wydawnictwa AMEET.

Smaczna bitwa z fastfooda, czyli Liga Sprawiedliwości kontra Suicide Squad - recenzja komiksu

Dysponując szerokim wachlarzem pozycji poświęconych poszczególnym herosom oraz złoczyńcom DC zdecydowało się na wyczekiwany krok. Sporych gabarytów crossover upakował w dość przyjemnym albumie skład znanych „frontmanów” i nieco zapomnianych, zakurzonych, a zasługujących na pamięć postaci. I wrócił Lobo! Zapnijcie pasy, eventowa rakieta startuje!

Obrazek

Kajko i Kokosz powrócą pod koniec roku!

Po blisko 30 latach w nowych przygodach wracają starzy bohaterowie! Wydawnictwo Egmont Polska przygotowuje pełnometrażową historię Kajko i Kokosza!

„Pewnego lata” od Kultury Gniewu - zapowiedź komiksu

„Pewnego lata” to nagrodzona m.in. prestiżową nagrodą im. Eisnera powieść graficzna napisana przez Mariko Tamaki, a zilustrowana przez jej kuzynkę Jillian. Bohaterkami dwie przyjaciółki – Rose i Windy – jeszcze dziewczynki, ale już za chwilę nastolatki.”

Morfołaki. Stary Testament - prezentacja komiksu

Czerwcowa nowość od Wydawnictwa Timof i Cisi Wspólnicy, czyli kontynuacja serii Morfołaki pełnej pytań bez odpowiedzi albo i odwrotnie...?

Star Wars: Bajki 5 minut przed snem - zapowiedź

Obcowanie z Gwiezdną Sagą od małego sprzyja budowaniu poczucia bogactwa tego fantastycznego uniwersum. Egmont Polska proponuje krótkie bajki w sam raz na sen pełen przygód!

Dinozaurs: Zadanie - naklejanie! - prezentacja

Wybierz się w podróż po fascynującej krainie dinozaurów! Dzięki tej niesamowitej książce dowiesz się, kto był królem wielkich prehistorycznych gadów i poznasz z bliska groźnego tyranozaura. Znajdziesz tu także wiele zabawnych faktów, a dołączone naklejki pozwolą ci stworzyć wspaniałe sceny z udziałem tych fantastycznych zwierząt!

Dinozaurs: Labirynty - prezentacja

Cofnij się w czasie o miliony lat i odkryj niesamowity świat pełen dinozaurów. Przemierzaj rozległe labirynty, badaj po drodze szczątki, odnajduj wskazówki i poznaj mnóstwo nowych faktów. Czy uda ci się dotrzeć do końca i zdobyć wszystkie fantastyczne naklejki? Daj się ponieść przygodzie – zostań Dinodetektywem i baw się jak nigdy dotąd!

Auta 3: Koloruję / rozwiązuję - prezentacja

Książeczka do kolorowania dla dzieci w wieku przedszkolnym, uzupełniona prostymi zadaniami. Dzięki nim dziecko rozwija podstawowe umiejętności manualne oraz ćwiczy spostrzegawczość i logiczne myślenie. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2018 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 19 lip 2018, 08:49 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka