• WIADOMOŚCI – Komiks

Styczeń z Egmontem

W styczniu Egmont zamierza wydać wiele ciekawych tytułów, jak "Czarny Młot. Wydarzenie" czy trzeci tom zbiorczego "Kaznodziei". Wszystkie premiery mają miejsce 24 stycznia.

Zimowa inwazja komiksów Star Wars - poczwórna premiera!

Dziś premiera czterech nowych albumów komiksowych z uniwersum Star Wars od wydawnictwa Egmont. Pora ruszać na zakupy!

Grudzień z Timofem

Wydawnictwo Timof i cisi wspólnicy szykuje na grudzień trzy ciekawe propozycje komiksowe.

Star Wars Ledendy - Karmazynowe Imperium III: Imperium Utracone - zapowiedź

Star Wars - Karmazynowe Imperium III: Imperium Utracone kolejny album od wydawnictwa Egmont z serii Legend. Premiera gorąca niczym piasek na Tatooine! Komiks, na który wielu gwiezdnowojennych fanów czekała lata - wreszcie w polskim wydaniu! Ku chwale Imperium!

Premiera już 22 listopada 2017 roku!

Star Wars Egmont - listopadowa Moc komiksowych zapowiedzi!

Miłośnicy komiksów z uniwersum Gwiezdny Wojen będę mieli w listopadzie wyjątkową ofertę do wyboru, aż cztery albumy. Nowa seria Star Wars Film oraz najgorętsza premiera tego roku - Karmazynowe Imperium III

W skórze bestii – recenzja komiksu paragrafowego „Wilkołak”.

Każdy poczciwy chłop wie, że wilkołak to bezlitosna bestia budząca powszechną grozę. Z pewnością nie chcielibyście spotkać tego potwora w trakcie pełni księżyca. Co byście jednak zrobili, gdyby los sprawił, że to Wy stalibyście się wilkołakami? I tak samo jak zwykli ludzie musielibyście uciekać przed budzącymi grozę monstrami. Z tym, że w Waszym przypadku byliby to krwiożercy Łowcy Wilkołaków Z Czarnego Bractwa…

Obrazek

Asteriks i Obeliks w Italii

Już jutro premiera 37. tomu przygód Asteriksa i Obeliksa pt. "Asteriks w Italii".

Egmont na Krakowskich Targach Książki

Na Targach Książki w Krakowie pojawi się też wydawnictwo Egmont.

Z przygodą jej do twarzy - recenzja komiksu paragrafowego „Łzy bogini Nuwy"

Bohater, który trzyma w swoich rękach losy świata nie zawsze musi być muskularnym herosem czy prawym rycerzem. Zdarza się, że to właśnie działający na granicy prawa najemnicy muszą wziąć sprawy w swoje ręce (oczywiście, jeśli ktoś im za to zapłaci). Jurdic Manuro proponuje nam wcielanie się w rolę właśnie kogoś takiego.

Obrazek

Nie ma nic równie mylącego jak „oczywisty fakt”- recenzja komiksu paragrafowego „Cztery śledztwa Sherlocka Holmesa”.

Znacie Sherlocka Holmesa? No ba! Któżby go nie znał. Przecież to najsłynniejszy i najskuteczniejszy detektyw na świecie. Książek, filmów i gier z jego udziałem nie sposób zliczyć. Tym razem przyszedł czas na komiks, w którym to my sami wcielimy się w Holmesa i będziemy musieli rozwikłać kilka skomplikowanych śledztw. Brzmi ciekawie, prawda?

Obrazek

Przemierzamy szlak - recenzja komiksu paragrafowego „Rycerze”.

Pragniesz życia pełnego przygód? Masz dosyć szkoły, pracy, obowiązków domowych i wścibskiej sąsiadki spod piątki? Jeżeli jesteś przy tym człowiekiem odważnym i pomysłowym, to zapraszamy Cię w mury naszej szacownej Akademii. Z nami staniesz się prawdziwym rycerzem, a Twoje życie będzie pełne przygód (choć nie zagwarantujemy, że potrwa długo).

Obrazek

Poe Dameron w natarciu - premiera nowego Star Wars Komiks 5/2017

Dziś w salonach prasowych swym X-Wingiem ląduje zadziorny i sympatyczny as Ruchu Oporu, czyli komiks Star Wars poświęcony przygodom Poe Dameronowi.

Kazimierz Leski powraca w drugim tomie serii komiksowej BRADL

Oficer polskiego wywiadu Kazimierz Leski ponownie wkracza do akcji. Czym tym razem nas zaskoczy? Wraz z nim odwiedzimy zadymione knajpy okupowanej Warszawy, zajrzymy do zapomnianych tuneli pod miastem, czy też odkryjemy tajne skrytki.

Klub Świata Komiksu na MFKiG w Łodzi

Klub Świata Komiksu i Kraina Planszówek zapraszają do odwiedzenia 28. Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi, który odbędzie się w dniach 15-17 września 2017 roku w Atlas Arenie.

Gwiezdne Wojny i początek jesieni, czyli nowości od wydawnictwa Egmont

Jesień sprzyja czytaniu - koc, kubek ciepłej herbaty i komiksy. Na wrzesień i październik dla fanów Gwiezdnych Wojen wydawnictwo Egmont przygotowało kilka interesujących premier.

  • Konwenty
  • Fantasmagoria
  • Kawaii Time
  • Gildia Society
  • Ostatnie dyskusje na forum
  • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2018 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 20 sty 2018, 04:08 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka