• WIADOMOŚCI – Komiks

"GadKaszmatka"

Już podczas tegorocznego Festiwalu Komiksowa Warszawa będzie miał swoją premierę komiks "GadKaszmatka". Autorem komiksu jest Dominik Szcześniak. Festiwal odbędzie się już 10 maja tego roku.

New Avengers 3 zalicza poślizg

Wydawnictwo Mucha Komiks zapowiedziało, że w związku z opóźnieniem duńskiej premiery komiksu "New Avenergs 3. Kłamstwa i tajemnice", polska premiera tego komiksu również zostanie opóźniona i odbędzie się dopiero na Festiwalu Komiksowa Warszawa w maju.

Okładka "Wyroku Walkirii" według de Vita

Swój projekt okładki drugiego tomu pod serii, Thorgala "Kriss de Valnor" Giulio de Vita. Jest to pierwotna wersja okładki w stosunku do tej, którą przedstawił Grzegorz Rosiński.

Miville-Deschênes rysuje Thorgala

Kanadyjski rysownik imieniem François Miville-Deschênes, zaprezentował swoja interpretację planszy numer 32 z komiksu "Kriss de Valnor". Powstała ona na prośbę wydawcy, który chciał zobaczyć rysunkowe możliwości grafika przed jego przystąpieniem do pracy nad albumem do serii o Thorgalu.

Czwarty tom antologii "Powstanie '44"

Juz 14 maja rego roku swoją premierę będzie miał czwarty tom serii antologii "Powstanie '44". Album będzie zawierał nagrodzone i wyróżnione prace w konkursie na komiks o Powstaniu Warszawskim. Konkurs ten był organizowany przez przez Muzeum Powstania Warszawski. Komiks będzie miał swoją premierę w czasie Festiwalu Komiksowa Warszawa.

Okładka "Zagłoby"

Okładka komiksu "Zagłoba" została praktycznie ukończona. Komiks Zygmunta Similaka ukaże się jeszcze w tym roku. Autorem prezentowanej okładki jest Artur Chochowski. Komiks będzie miał swoją premierę na II Festiwalu Komiksu Historycznego.

Ilustrowany "Zmierzch"

Kolejna z wydanych w ciągu ostatnich dni powieść ilustrowanych to drugi tom reinterpretacji „Zmierzchu” autorstwa Stephenie Meyer i Young Kim. Komiks ukazał się nakładem wydawnictwa Publicat.

Graficzna "Gra o Tron"

Od wczoraj na półkach księgarń można znaleźć pierwszy tom powieści graficznej „Gra o Tron”. Dzieło powieściopisarza Daniela Abrahama i rysownika Tommy’ego Pattersona dostępne jest dzięki wydawnictwu Amber.

"Zagubione dziewczęta" już w sprzedaży

W sprzedaży dostępny jest już komiks o "Zagubionych dziewczętach" autorstwa Alana Moore i Melindy Gebbie. Zapraszamy do zapoznania się z opisem wydawcy tego albumu:

Podsumowanie serii Fantasy Komiks

Na stronie Klubu Świata Komiksów pojawiło się kolejne zestawienie serii komiksowych, które pojawiły się do tej pory na łamach antologii "Fantasy Komiks". Zapraszamy do zapoznania się ze spisem wydanych dotąd tytułów zawartych w wszystkich 16 tomach.

"Wenus w futrze" już w sprzedaży

Już dziś do sprzedaży, dzięki wydawnictwu Mireki, trafił kolejny komiks Guido Crepaxa. Jest to komiksowa adaptacja powieści Leopolda von Sacher-Masocha.

Kwietniowy SWK już w sprzedaży

Już dziś kolejny, kwietniowy numer Star Wars Komiks trafił do sprzedaży. Można go znaleźć w kioskach i salonach prasowych na terenie całego kraju. Zachęcamy do zapoznania się z zawartością kwietniowego numeru:

Kolejna koncepcyjna grafika do "Kriss de Valnor"

Oto kolejny szkic do pod'serii Thorgal: "Kriss de Valnor". Tym razem przedstawia ona znanego wszystkim miłośnikom tego komiksu, bohatera Arghuna Drewnianą Nogę. Mężczyzna ten pojawił się w obu albumach opowiadających o młodości Kriss.

Premiera czwartego "Konstruktu"

Premiera czwartego, cyforwego "Konstruktu" autorstwa Jakuba Kijuca została przewidziana na dzień 30 kwietnia tego roku. Komiks ukaże się w wersji pdf.

Kaczor Donald pełnoletni

Od dziś Kaczor Donald najstarszy dziecięcy magazyn komiksowy zmienia cykl wydawniczy z tygodniowego na dwutygodniowy. Natomiast już 28. kwietnia najzabawniejsze pismo świata skończy 18 lat.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2018 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 23 wrz 2018, 11:59 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka