• WIADOMOŚCI – Komiks

"Wyrok Walkirii" już w sprzedaży

Dziś do sprzedaży, nakaładem wydawnictwa Egmont trafił drugi tom serii "Kriss de Valnor" zatytułowany "Wyrok walkirii".

Kolejny tom "Yorgi"

Wiadomo już, że drugi tom serii "Yorgi", komiksu Dariusza Rzontkowskiego i Jerzego Ozgi ukaże się już w kwietniu. Zobaczcie sami jak wygląda zapowiedź wydawnicza tego komiksu.

Marzi nominowana

Ogłoszono nominację do Nagrody Eisnera. W kategorii Najlepszy album oparty na prawdziwych wydarzeniach nominowany został komiks "A Memoir" autorstwa Marzeny Sowy i Sylvain`a Savoia, w Polsce wydany pod tytułem "Dzieci i ryby głosu nie mają".

Zapowiedź kwietniowego SWK

Kolejny zeszyt Star Wars Komiks pojawi się w sprzedaży 17 kwietnia. Zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią najnowszej odsłony Star Wars Komiks.

"Bi Bułki" jednak później

Trzecia część "Bi Bułki" Rafała Tomczaka ukaże się jednak później niż planowano. Dokładna data nie jest znana, ale nie ma szans, by komiks ukazał się w kwietniu tego roku. Bardziej prawdopodobnym miesiącem jest czerwiec.

Ważka zapowiada nowe komiksy

Jak zapowiada wydawnictwo Ważka podczas festiwalu Komiksowa Warszawa (10 maja 2012 - 13 maja 2012) będzie miała miejsce premiera najnowszego komiksu: "Zbiornik komiksowy - Mikrokosmos".

"Gra o Tron" - komiks

Już za niecałe dwa tygodnie do księgarni i salonów prasowych trafi komiksowa adaptacja bestsellerowej powieści George'a R.R Martina: "Gra o tron".

Fantasy komiks 16 już w sprzedaży

Dziś do sprzedaży trafił kolejny, szesnasty już tom antologii" Fantasy komiks". A w nim jak zwykle najciekawsze tytuły spod znaku magii, potworów i przygody!

Kolejne rysunki do "Wyroku Walkirii"

W rozszerzeniu tej wiadomości możecie obejrzeć koncept-art przedstawiający postać, która pojawi się w komiksie "Kriss de Valnor: Wyrok Walkirii".

"Wszystko zajęte"

Jak donosi na swoim blogu Marcin Podolec, zakończył właśnie pracę nad 45 stroną komiksu: "Wszystko zajęte". W rozszerzeniu tej wiadomości prezentujemy trzy kadry z tego albumu:

Roman Surżenko rysownikiem "Młodości Thorgala"

Podczas tegorocznego Pyrkonu, Grzegorz Rosiński ogłosił, kto będzie rysownikiem "Młodości Thorgala". Za pracę graficzne do tego spin-offa, który będzie wchodził w skład "Światów Thorgala", odpowiedzialny będzie Roman Surżenko.

Szczegóły o nowym wydaniu "Anstresolki"

Wiemy już jak będą wyglądały szczegóły nowego, kolekcjonerskiego wydania antologii komiksów Tadeusza Baranowskiego. Nakład albumu będzie limitowany. Będzie wynosił tylko 440 egzemplarzy!

W.E.S.T.

Jak pewnie niektórzy z Was już wiedzą w maju tego roku w naszej stolicy odbędzie się festiwal Komiksowa Warszawa. Wtedy też swoją premierę będzie miała nowa seria komiksowa zatytułowana W.E.S.T.

"Nienawidzę ludzi 3" wcześniej

Najnowszy, trzeci numer komiksowego zina: "Nienawidzę Ludzi" pod redakcją Łukasza Kowalczuka, pojawi się wcześniej niż to pierwotnie planowano. 300 egzemplarzy trafi do sprzedaży podczas Bydgoskiej Soboty z Komiksem. Każda setka zina będzie miała inna wersję okładek. Możecie je zobaczyć w rozszerzeniu tej wiadomości:

Wyniki WWR

Najlepszym rysownikiem okazał się w środę Konrad Czernik. Gratulujemy! W rozszerzeniu tej wiadomości możecie zobaczyć jak wyglądały poszczególne potyczki WWR:

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2018 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 19 wrz 2018, 14:27 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka