• WIADOMOŚCI – Komiks

Stephen King o amerykańskich wampirach

Dzięki serwisowi Stephen King.pl, możemy zapoznać się ze wstępem do polskiego wydania komiksu „Amerykański wampir”, autorstwa samego Stephena Kinga.

Dobić dziada! - pierwsza grafika

Fabryka Słów ujawnia pierwszą grafikę z niezwykłego dzieła o Jakubie Wędrowyczu. Projekt Dobić dziada! to komiks i zbiór opowiadań w jednym. Wspólne dzieło Andrzeja Pilipiuka i Andrzeja Łaskiego będzie miało oficjalną premierę podczas Warszawskich Targów Książki.

Wiedźmin - Racja stanu

Znamy już datę premiery drugiego w tym roku wydania Komiksowych Hitów. Przygody Wiedźmina będziemy mogli poznać już dwudziestego siódmego kwietnia tego roku. Pismo ukaże się nakładem wydawnictwa "Egmont".

Nowe pisma komiksowe w kwietniu

Prezentujemy Wam listę nowości komiksowych, które ukażą się w kwietniu tego roku, nakładem wydawnictwa Egmont. Listę znajdziecie w rozszerzeniu tej wiadomości.

PLANSZE EUROPY, Wojna sambrów

Wojna Sambre’ów to mroczna, pełna mistycyzmu oraz prastarych tajemnic opowieść o miłości, zdradzie i zemście, rozgrywająca się przed wydarzeniami przedstawionymi w wydanym w 2006 roku albumie Sambre. To historia namiętnej miłości Hugona Sambre’a i gwiazdy teatru, czerwonookiej Iris.

TYTUS, ROMEK I A’TOMEK, Wyprawa po owoce chichotu

Kilka dni temu w sprzedaży pojawiła się reedycja XXX Księgi przygód sławnego Tytusa. Tym razem wyrusza on po owoce chichotu.

Odświeżony Asteriks

Wydawnictwo Egmont rozpoczyna reedycję albumów Asteriksa. Jest to edycja wyjątkowa, gdyż po raz pierwszy ukażą się tomy, w których poprawiono lub zmieniono kolory plansz. W przypadku niektórych albumów odświeżono również okładki.

Blog o uniwersum Thorgala

W sieci zadebiutował blog poświęcony uniwersum "Thorgala" - THORGALVERSE. Na jego łamach będą publikowane informacje dotyczące serii głównej oraz serii pobocznych, a także różnego rodzaju ciekawostki na temat świata wykreowanego przez Jeana van Hamme'a i Grzegorza Rosińskiego. Stronę znajdziecie tutaj.

10 Tom Fantasy Komiks już w sprzedaży

Już dziś do sprzedaży na terenie całego kraju trafił kolejny, dziesiąty już tom antologii "Fantasy Komiks". Jak zwykle zaprezentuje on trzy dłuższe historie i parę jednostronicowych, humorystycznych stripów. Więcej szczegółów na temat tej publikacji znajdziecie tutaj.

Proces za komiks na Facebooku

Opublikowany w portalu społecznościowym Facebook komiks pt."Superapteka kontra Mafia Lokalowa. Dorzynają Brata PITa, 'a miasto' PIT-u PITu" doprowadził do procesu sądowego w sprawie o zniesławienie. Powodem jest były burmistrz Mokotowa, który poczuł się poniżony w oczach opinii publicznej.

Funky Koval bez oddechu

Wczoraj, nakładem wydawnictwa Prószyński i S-ka, ukazało się kolekcjonerskie wydanie kultowego komiksu o przygodach kosmicznego detektywa Funky’ego Kovala z podtytułem „Bez oddechu”. Przygody Funky’ego Kovala uznawane są za najlepszą polską historię obrazkową. Opowieść o asie agencji Universs, który w pojedynkę walczy z potężnymi korporacjami i zagrażającymi ludzkości obcymi – w międzyczasie podbijając niewieście serca – zawładnęła wyobraźnią kilku pokoleń miłośników fantastyki.

Komiksy Egmontu od maja

Wydawnictwo Egmont uzupełniło majowe zapowiedzi oraz zaprezentowało listę tytułów, których możemy się spodziewać do sierpnia tego roku. Plany mogą ulec zmianie.

„Amerykański wampir” przybywa do polski

Pojawiła się zapowiedź polskiego wydania komiksu „Amerykański wamipr”, którego twórcami są Scott Snyder oraz Stephen King, za stronę wizualną odpowiada natomiast Rafael Albuquerque. Komiks ukaże się nakładem wydawnictwa Egmont. Planowana data wydania to 16 maja.

Komiksy na podstawie Dungeon Siege III

Premiera Dungeon Siege III pod koniec maja. Wcześniej dzięki wydawnictwu Dark Horse będzie okazja do przeczytania trzech komiksów bazujących na grze. Scenariuszem zajmie się Jeremy Barlow natomiast za rysunki odpowiadać będą Iban Coello oraz Sergio Abad. Albumy dostępne w cyfrowej dystrybucji będzie można pobrać z oficjalnej strony Dungeon Siege.

Nowy SW Komiks

W sprzedaży od dziś powinien być już dostępny trzydziesty pierwszy już numer magazynu Star Wars Komiks. Znajdzie się w nim aż pięć opowieści (trzy z życia Chewbacki). Marcowy numer zawiera 48 stron i można go kupić za 6,50 zł.

  • Konwenty
  • Fantasmagoria
  • Kawaii Time
  • Gildia Society
  • Ostatnie dyskusje na forum
  • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2018 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 17 sty 2018, 15:40 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka