• WIADOMOŚCI – Komiks

Okładka "Zagłoby"

Okładka komiksu "Zagłoba" została praktycznie ukończona. Komiks Zygmunta Similaka ukaże się jeszcze w tym roku. Autorem prezentowanej okładki jest Artur Chochowski. Komiks będzie miał swoją premierę na II Festiwalu Komiksu Historycznego.

Ilustrowany "Zmierzch"

Kolejna z wydanych w ciągu ostatnich dni powieść ilustrowanych to drugi tom reinterpretacji „Zmierzchu” autorstwa Stephenie Meyer i Young Kim. Komiks ukazał się nakładem wydawnictwa Publicat.

Graficzna "Gra o Tron"

Od wczoraj na półkach księgarń można znaleźć pierwszy tom powieści graficznej „Gra o Tron”. Dzieło powieściopisarza Daniela Abrahama i rysownika Tommy’ego Pattersona dostępne jest dzięki wydawnictwu Amber.

"Zagubione dziewczęta" już w sprzedaży

W sprzedaży dostępny jest już komiks o "Zagubionych dziewczętach" autorstwa Alana Moore i Melindy Gebbie. Zapraszamy do zapoznania się z opisem wydawcy tego albumu:

Podsumowanie serii Fantasy Komiks

Na stronie Klubu Świata Komiksów pojawiło się kolejne zestawienie serii komiksowych, które pojawiły się do tej pory na łamach antologii "Fantasy Komiks". Zapraszamy do zapoznania się ze spisem wydanych dotąd tytułów zawartych w wszystkich 16 tomach.

"Wenus w futrze" już w sprzedaży

Już dziś do sprzedaży, dzięki wydawnictwu Mireki, trafił kolejny komiks Guido Crepaxa. Jest to komiksowa adaptacja powieści Leopolda von Sacher-Masocha.

Kwietniowy SWK już w sprzedaży

Już dziś kolejny, kwietniowy numer Star Wars Komiks trafił do sprzedaży. Można go znaleźć w kioskach i salonach prasowych na terenie całego kraju. Zachęcamy do zapoznania się z zawartością kwietniowego numeru:

Kolejna koncepcyjna grafika do "Kriss de Valnor"

Oto kolejny szkic do pod'serii Thorgal: "Kriss de Valnor". Tym razem przedstawia ona znanego wszystkim miłośnikom tego komiksu, bohatera Arghuna Drewnianą Nogę. Mężczyzna ten pojawił się w obu albumach opowiadających o młodości Kriss.

Premiera czwartego "Konstruktu"

Premiera czwartego, cyforwego "Konstruktu" autorstwa Jakuba Kijuca została przewidziana na dzień 30 kwietnia tego roku. Komiks ukaże się w wersji pdf.

Kaczor Donald pełnoletni

Od dziś Kaczor Donald najstarszy dziecięcy magazyn komiksowy zmienia cykl wydawniczy z tygodniowego na dwutygodniowy. Natomiast już 28. kwietnia najzabawniejsze pismo świata skończy 18 lat.

"Wyrok Walkirii" już w sprzedaży

Dziś do sprzedaży, nakaładem wydawnictwa Egmont trafił drugi tom serii "Kriss de Valnor" zatytułowany "Wyrok walkirii".

Kolejny tom "Yorgi"

Wiadomo już, że drugi tom serii "Yorgi", komiksu Dariusza Rzontkowskiego i Jerzego Ozgi ukaże się już w kwietniu. Zobaczcie sami jak wygląda zapowiedź wydawnicza tego komiksu.

Marzi nominowana

Ogłoszono nominację do Nagrody Eisnera. W kategorii Najlepszy album oparty na prawdziwych wydarzeniach nominowany został komiks "A Memoir" autorstwa Marzeny Sowy i Sylvain`a Savoia, w Polsce wydany pod tytułem "Dzieci i ryby głosu nie mają".

Zapowiedź kwietniowego SWK

Kolejny zeszyt Star Wars Komiks pojawi się w sprzedaży 17 kwietnia. Zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią najnowszej odsłony Star Wars Komiks.

"Bi Bułki" jednak później

Trzecia część "Bi Bułki" Rafała Tomczaka ukaże się jednak później niż planowano. Dokładna data nie jest znana, ale nie ma szans, by komiks ukazał się w kwietniu tego roku. Bardziej prawdopodobnym miesiącem jest czerwiec.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 26 maja 2019, 02:34 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka