• WIADOMOŚCI – Komiks

Trzeci pakiet Kamienia Przeznaczenia

Przedsprzedaż trzeciego pakietu otwarta. Możecie go zamawiać do 10 kwietnia, albo do wyczerpania zapasów. Co w zestawie?

Mniej komiksów Star Wars

Poznaliśmy majową ofertę Egmontu. Na stronie wydawnictwa pojawiła się zapowiedź komiksów proponowanych na ten miesiąc. Wśród wymienionych pozycji zabrakło miesięcznika „Star Wars Komiks”, który od kliku lat był stałym punktem komiksowej listy. Dziś wiemy już, że decyzja Egmontu wiąże się z planami zwolnienia tempa publikacji i zamknięcia jednego z kwartalników.

Star Wars - Komiks. Extra 6

Dziś ukazał pierwszy w tym roku numer "Star Wars Komiks Extra". Znajdziecie w nim nie tylko historię "W cieniu ojców" ale także i plakat oraz dwa artykuły.

Ważka wyda dwa komiksy Sławomira Lewandowskiego

Wydawnictwo Ważka umieściło w swoich zapowiedziach dwa komiksy Sławomira Lewandowskiego, autora "Prawdy o dzikim zachodzie".

Okładka do "Kamienia Przeznaczenia"

Prezentujemy okładkę trzeciego tomu "Kamienia Przeznaczenia". Postęp prac nad komiksem możecie śledzić oczywiście na blogu autora, a okładkę zobaczycie w rozszerzeniu tej wiadomości.

"Dracula" Piotra Kowalskiego

Już w kwietniu w Belgii premiera drugiego tomu nowej serii Piotra Kowalskiego: Dracula L'Immortel. Nie wiemy kiedy i czy komiks trafi do Polski. Piotr Kowalski jest także autorem komiksu Wydział Lincoln wydanego w Polsce przez Egmont.

Makieta z Thorgala

W rozszerzeniu tej wiadomości możecie obejrzeć ciekawą makietę, przedstawia ona finałową scenę z albumu "Upadek Brek Zarith", nim Thorgal ocalił Aaricię przez szaleństwem Shardara.

Concept Arty do "Wyroku Walkirii"

Giulio de Vita zaprezentował grafiki koncepcyjne przedstawiające trzy postaci kobiece pojawiające się w cyklu "Kriss de Valnor".

Star Wars - Komiks # 44

Do kiosków i salonów prasowych, trafił trzeci tegoroczny numer "Star Wars - Komiks". Tym razem wydawcy prezentują trzy historię. Zobaczcie sami jakie:

Awantura 2.0 dopiero na MFKiG 2012

Premiera "Awantury 2.0" będzie miała miejsce dopiero na Międzynarodowym Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi, a nie, jak wcześniej zapowiadano, podczas Bydgoskiej Soboty z Komiksem. Przyczyną opóźnienia jest fakt, iż wydawcom nie udało się zebrać jeszcze wszystkich materiałów.

Znamy komplet uczestników WWR

Znamy już komplet uczestników Wrocławskiej bitWy Rysowników. Możecie ich zobaczyć w grafice, przedstawiającą "drzewko" starć. Przypominamy, że bitWa odbędzie się 21 marca, w klubokawiarni "Mleczarnia", punkt 20:00. Oczywiście we Wrocławiu.

Miecz Nieśmiertelnego tom 22

Manga fantasy, której akcja rozgrywa się u schyłku samurajskiej Japonii. Główny bohater, nieśmiertelny Manji, musi zabić tysiąc złych ludzi, aby móc wreszcie znaleźć ukojenie w śmierci. Niestety nigdy nie wie, czy zabił dobrą czy złą osobę.

Przygody Asteriksa w NOWEJ szacie graficznej

Nowości komiksowe w marcu 2012: "Odyseja Asteriksa" (Album 26) oraz "Syn Asteriksa", (Album 27), Albumy już w sprzedaży.

SIN CITY: DO PIEKŁA I Z POWROTEM

Sensacja w najlepszym wydaniu! Ostatni tom cyklu o zdegenerowanym Sin City – Mieście Grzechu, już w sprzedaży.

BATMAN: ZABÓJCZY ŻART

W kolekcji MISTRZOWIE KOMIKSU ukazują się arcydzieła światowego komiksu, albumy wyjątkowe, wyróżnione prestiżowymi nagrodami i uznane za przełomowe osiągnięcia artystyczne. Ich twórcy są wybitnymi postaciami w świecie kultury i sztuki. Największy komiksowy łotr powrócił!

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2018 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 19 wrz 2018, 14:27 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka