• WIADOMOŚCI – Komiks

Ważka zapowiada nowe komiksy

Jak zapowiada wydawnictwo Ważka podczas festiwalu Komiksowa Warszawa (10 maja 2012 - 13 maja 2012) będzie miała miejsce premiera najnowszego komiksu: "Zbiornik komiksowy - Mikrokosmos".

"Gra o Tron" - komiks

Już za niecałe dwa tygodnie do księgarni i salonów prasowych trafi komiksowa adaptacja bestsellerowej powieści George'a R.R Martina: "Gra o tron".

Fantasy komiks 16 już w sprzedaży

Dziś do sprzedaży trafił kolejny, szesnasty już tom antologii" Fantasy komiks". A w nim jak zwykle najciekawsze tytuły spod znaku magii, potworów i przygody!

Kolejne rysunki do "Wyroku Walkirii"

W rozszerzeniu tej wiadomości możecie obejrzeć koncept-art przedstawiający postać, która pojawi się w komiksie "Kriss de Valnor: Wyrok Walkirii".

"Wszystko zajęte"

Jak donosi na swoim blogu Marcin Podolec, zakończył właśnie pracę nad 45 stroną komiksu: "Wszystko zajęte". W rozszerzeniu tej wiadomości prezentujemy trzy kadry z tego albumu:

Roman Surżenko rysownikiem "Młodości Thorgala"

Podczas tegorocznego Pyrkonu, Grzegorz Rosiński ogłosił, kto będzie rysownikiem "Młodości Thorgala". Za pracę graficzne do tego spin-offa, który będzie wchodził w skład "Światów Thorgala", odpowiedzialny będzie Roman Surżenko.

Szczegóły o nowym wydaniu "Anstresolki"

Wiemy już jak będą wyglądały szczegóły nowego, kolekcjonerskiego wydania antologii komiksów Tadeusza Baranowskiego. Nakład albumu będzie limitowany. Będzie wynosił tylko 440 egzemplarzy!

W.E.S.T.

Jak pewnie niektórzy z Was już wiedzą w maju tego roku w naszej stolicy odbędzie się festiwal Komiksowa Warszawa. Wtedy też swoją premierę będzie miała nowa seria komiksowa zatytułowana W.E.S.T.

"Nienawidzę ludzi 3" wcześniej

Najnowszy, trzeci numer komiksowego zina: "Nienawidzę Ludzi" pod redakcją Łukasza Kowalczuka, pojawi się wcześniej niż to pierwotnie planowano. 300 egzemplarzy trafi do sprzedaży podczas Bydgoskiej Soboty z Komiksem. Każda setka zina będzie miała inna wersję okładek. Możecie je zobaczyć w rozszerzeniu tej wiadomości:

Wyniki WWR

Najlepszym rysownikiem okazał się w środę Konrad Czernik. Gratulujemy! W rozszerzeniu tej wiadomości możecie zobaczyć jak wyglądały poszczególne potyczki WWR:

Trzeci pakiet Kamienia Przeznaczenia

Przedsprzedaż trzeciego pakietu otwarta. Możecie go zamawiać do 10 kwietnia, albo do wyczerpania zapasów. Co w zestawie?

Mniej komiksów Star Wars

Poznaliśmy majową ofertę Egmontu. Na stronie wydawnictwa pojawiła się zapowiedź komiksów proponowanych na ten miesiąc. Wśród wymienionych pozycji zabrakło miesięcznika „Star Wars Komiks”, który od kliku lat był stałym punktem komiksowej listy. Dziś wiemy już, że decyzja Egmontu wiąże się z planami zwolnienia tempa publikacji i zamknięcia jednego z kwartalników.

Star Wars - Komiks. Extra 6

Dziś ukazał pierwszy w tym roku numer "Star Wars Komiks Extra". Znajdziecie w nim nie tylko historię "W cieniu ojców" ale także i plakat oraz dwa artykuły.

Ważka wyda dwa komiksy Sławomira Lewandowskiego

Wydawnictwo Ważka umieściło w swoich zapowiedziach dwa komiksy Sławomira Lewandowskiego, autora "Prawdy o dzikim zachodzie".

Okładka do "Kamienia Przeznaczenia"

Prezentujemy okładkę trzeciego tomu "Kamienia Przeznaczenia". Postęp prac nad komiksem możecie śledzić oczywiście na blogu autora, a okładkę zobaczycie w rozszerzeniu tej wiadomości.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 26 cze 2019, 21:30 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka