• WIADOMOŚCI – Komiks

"Dracula" Piotra Kowalskiego

Już w kwietniu w Belgii premiera drugiego tomu nowej serii Piotra Kowalskiego: Dracula L'Immortel. Nie wiemy kiedy i czy komiks trafi do Polski. Piotr Kowalski jest także autorem komiksu Wydział Lincoln wydanego w Polsce przez Egmont.

Makieta z Thorgala

W rozszerzeniu tej wiadomości możecie obejrzeć ciekawą makietę, przedstawia ona finałową scenę z albumu "Upadek Brek Zarith", nim Thorgal ocalił Aaricię przez szaleństwem Shardara.

Concept Arty do "Wyroku Walkirii"

Giulio de Vita zaprezentował grafiki koncepcyjne przedstawiające trzy postaci kobiece pojawiające się w cyklu "Kriss de Valnor".

Star Wars - Komiks # 44

Do kiosków i salonów prasowych, trafił trzeci tegoroczny numer "Star Wars - Komiks". Tym razem wydawcy prezentują trzy historię. Zobaczcie sami jakie:

Awantura 2.0 dopiero na MFKiG 2012

Premiera "Awantury 2.0" będzie miała miejsce dopiero na Międzynarodowym Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi, a nie, jak wcześniej zapowiadano, podczas Bydgoskiej Soboty z Komiksem. Przyczyną opóźnienia jest fakt, iż wydawcom nie udało się zebrać jeszcze wszystkich materiałów.

Znamy komplet uczestników WWR

Znamy już komplet uczestników Wrocławskiej bitWy Rysowników. Możecie ich zobaczyć w grafice, przedstawiającą "drzewko" starć. Przypominamy, że bitWa odbędzie się 21 marca, w klubokawiarni "Mleczarnia", punkt 20:00. Oczywiście we Wrocławiu.

Miecz Nieśmiertelnego tom 22

Manga fantasy, której akcja rozgrywa się u schyłku samurajskiej Japonii. Główny bohater, nieśmiertelny Manji, musi zabić tysiąc złych ludzi, aby móc wreszcie znaleźć ukojenie w śmierci. Niestety nigdy nie wie, czy zabił dobrą czy złą osobę.

Przygody Asteriksa w NOWEJ szacie graficznej

Nowości komiksowe w marcu 2012: "Odyseja Asteriksa" (Album 26) oraz "Syn Asteriksa", (Album 27), Albumy już w sprzedaży.

SIN CITY: DO PIEKŁA I Z POWROTEM

Sensacja w najlepszym wydaniu! Ostatni tom cyklu o zdegenerowanym Sin City – Mieście Grzechu, już w sprzedaży.

BATMAN: ZABÓJCZY ŻART

W kolekcji MISTRZOWIE KOMIKSU ukazują się arcydzieła światowego komiksu, albumy wyjątkowe, wyróżnione prestiżowymi nagrodami i uznane za przełomowe osiągnięcia artystyczne. Ich twórcy są wybitnymi postaciami w świecie kultury i sztuki. Największy komiksowy łotr powrócił!

Komiksy Egmontu w Marcu

Znamy już listę zapowiedzi komiksowych na marzec a także kilka pozycji które pojawią się kwietniu i maju.

Polskie plansze do "Wyroku Walkiri"

Wydawnictwo Egmont Polska zaprezentowało trzy przykładowe plansze (nr 6, 9 i 11) z drugiego album cyklu "Kriss de Valnor" autorstwa Yves'a Sente i Giulio de Vity. Komiks trafi do sprzedaży 10 kwietnia. Będzie można go kupić zarówno w miękkiej (22,99 zł), jak i w twardej (29,99 zł) oprawie.

Dziedzictwo 9 już w sprzedaży

Do sprzedaży trafił kolejny tom Dziedzictwa. Nowa część przybliża nas coraz bardziej do zakończenia całej serii. Przed Wami, krótki opis wydarzeń z najnowszej odsłony odsłonie tego popularnego cyklu.

Więzy krwi - Jango i Boba

Dziś do sprzedaży trafił najnowszy numer "Star Wars Komiks Wydanie Specjalne". Tym razem prezentowana historia nosi tytuł: "Więzy krwi - Jango i Boba". Więcej informacji na temat tej publikacji znajdziecie w rozszerzeniu tej wiadomości:

Nowe plansze "Kriss de Valnor"

Wiemy już jak będą wyglądać kolejne cztery strony z drugiego tomu cyklu "Kriss de Valnor". Są to strony 5, 7, 8 i 11. Możecie je zobaczyć w rozszerzeniu tej wiadomości.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 18 cze 2019, 18:08 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka