• WIADOMOŚCI – Komiks

Biały Orzeł #2 już w sprzedaży

Do sprzedaży trafił właśnie drugi numer komiksu o polskim superbohaterze. Mowa tu oczywiście o "Białym Orle".

Komiksy Star Wars w Marcu

Nadchodzi kolejny komiksowy miesiąc dla fanów Star Wars. W ciągu najbliższych dwudziestu kilku dni do sprzedaży trafią cztery nowe pozycje, miesięcznik, dwa kwartalniki oraz jedno wydanie albumowe.

Zagłoba

Miłośnicy komiksów, którzy znają „Strefę Komiksu” mieli już okazję przeczytać kilka komiksów historycznych ich wydawnictwa, w których do historii podchodzono bardzo poważnie, a dbałość o realia historyczne zawsze była dla nich absolutnym priorytetem.

Thorgal dobrze się sprzedaje

Internetowy magazyn "Le Journal du Net" ogłosił listę piętnastu najlepiej sprzedających się komiksów na rynku franko-belgijskim w 2011 roku. Lista wykluczyła co prawda mangę, ponieważ jej poświęcona została osobna lista.

Zapowiedzi "Kriss de Valnor"

W sieci pojawiły się zapowiedzi do drugiego albumu cyklu "Kriss de Valnor", który na rynku franko-belgijskim będzie miał swoją premierę 9 marca. Jest to filmik oraz przykładowe strony, które można obejrzeć w rozszerzeniu tego newsa.

Kajko i Kokosz GRA

Kolekcja gier komputerowych Kajko i Kokosz - Mirmiłowo Wielkie poszerzyła portfolio czasopism wydawnictwa Egmont! Magazyn skierowany jest do dzieci w wieku 6-12 lat, które lubią dobrą rozrywkę, ale również do tych, którzy zafascynowani są przygodami słynnych bohaterów komiksowych. Pierwszy numer na rynku już od 31 stycznia, co miesiąc kolejne wydania.

Okładka "Black Widow Strikes"

Scarlett Johansson w roli Czarnej Wdowy pojawi się na okładce nadchodzącego komiksu ze świata "The Avengers". Marvel ma wydać trzyodcinkowy komiks którego bohaterką będzie właśnie Black Widow.

"Star Wars - Komiks" 42

Wczoraj do sprzedaży trafił 42 numer miesięcznika "Star Wars - komiks". W tym miesiącu historia z księżniczką Leią, której będzie poświęcony cały numer. Szczegóły jak zwykle znajdziecie w rozwinięciu tej wiadomości.

Komiksy Star Wars na Luty i Marzec

W połowie lutego na półkach pojawi się czterdziesty drugi numer magazynu Star Wars Komiks zawierający tylko jedną, ale za to dłuższą historię. Za to już na początku marca możemy się spodziewać dziewiątego tomu Dziedzictwa, pt: "Potwór".

Tom 7 "Rycerzy Starej Republiki"

W poniedziałek trafił do sprzedaży kolejny tom z cyklu "Rycerze Starej Republiki. Można go zakupić w salonach prasowych i księgarniach na terenie całego kraju w cenie 39,99 zł.

Artykuł o Białym Orle

Czy to ptak? Czy to samolot? Nie, to Biały Orzeł! Nasz polski superbohater. Na stronie gazeta.pl pojawił się artykuł o Białym Orle. Możecie go przeczytać tutaj

Wywiad z Marzeną Sową

Zachęcamy do lektury najnowszego wywiadu w "Polityce" z Marzeną Sową, autorką komiksu Marzi. Wywiad znajdziecie tutaj

Drugi numer Białego Orła

Drugi zeszyt z przygodami polskiego superbohatera, Białego Orła ukaże się na rynku 29.02.2012 (środa). Poniżej, krótka zapowiedź drugiego numeru oraz link materiały graficzne.

Czeski "Star Wars - Komiks"

Czesi doczekali się swojej edycji polskiego "Star Wars - Komiks". U naszych południowych sąsiadów ten miesięcznik nosić będzie tytuł: "Star Wars Magazin". Pierwszy numer właśnie trafił do sprzedaży. Nie tylko okładka, ale także komiksowa zawartość jest identyczna z polskim pierwszym numerem z września 2008 roku.

Star Wars - Komiks #41

Pierwszy w tym roku numer miesięcznika Star Wars Komiks trafił na półki kiosków i salonów prasowych. Na czytelników czekają trzy nowe historie, których krótki opis znajdziecie niżej.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 25 maja 2019, 16:36 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka