• WIADOMOŚCI – Komiks

Kajko i Kokosz w grze

Firma Cenega ogłasza, że na mocy umowy z Wydawnictwem Egmont, stała się wyłącznym dystrybutorem gry Kajko i Kokosz: Twierdza Czarnoksiężnika na terenie Polski. Przeznaczona na PC gra przygodowa pozwoli dzieciom i ich rodzicom wcielić się w znanych komiksowych bohaterów i rozwiązać problemy grodu Mirmiłowo. Gra ukaże się pod koniec roku.

Wojny klonów na rynku czasopism!

Dziś do kiosków trafiło nowe pismo poświęcone "Star Wars. The Clone Wars". Bohaterowie Universum Star Wars znani z komiksów, seriali, czy zabawek teraz są głównymi postaciami magazynu Star Wars The Clone Wars! Najnowsze pismo w port folio Egmont kierowane jest do chłopców w wieku od 5 do 10 lat, których fascynuje świat Gwiezdnych Wojen.

Komiksofon 6

Już 9 listopada w Puzzlach, przy ul. Przejście Garncarskie we Wrocławiu, odbędzie się szósta edycja Komiksofonu. Gośćmi specjalnymi będą Tomasz Jakub Sysło i Bartek Kuczyński.

Śledziu gościem Poznańskich Spotkań Komiksowych

W następną sobotę, czyli 29 października o godz. 11:30 odbędą się kolejne Poznańskie Spotkania Komiksowe. Gościem specjalnym będzie Michał "Śledziu" Śledziński - twórca kultowego magazynu komiksowego "Produkt" oraz autor komiksów takich jak "Fido i Mel" czy kultowa seria "Osiedle Swoboda", "Na szybko spisane", "Wartości rodzinne".

Pierwsze plansze z "Louve: Raissa"

Na oficjalnej stronie wydawnictwa Le Lombard można zobaczyć pierwsze plansze do "Louve: Raissa". Komiks ten będzie miał swoją premierę 4. listopada. Jest to druga po "Kriss de Valor", seria dziejąca się w świecie Thorgala.

Gianluca Panniello z wizytą w Polsce

Z okazji wydania 200 numeru magazynu "W.I.T.C.H." Polskę odwiedzi jeden z rysowników tej serii: Gianluca Panniello. Odwiedzi on Targi Książki w Krakowie już 4 - 6 listopada, gdzie poprowadzi także warsztaty.

3 tom "Marzi" już w sprzedaży

W sprzedaży jest już dostępny najnowszy 3 tom Marzi:" Nie ma wolności bez solidarności". Zapraszamy do Empików, księgarń komiksowych i internetowych.

Thorgalverse: Wywiad z Rosińskim

Na stronie bloga Thorgalverse ukazał się właśnie obszerny wywiad z jednym z gości XXII edycji łódzkiego Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier: Grzegorzem Rosińskim. Zapraszamy do lektury.

Kolorowy Funky Koval?

Funky Koval w kolorze? Tak to prawda. Przedstawiamy premierową plansze pochodzącą z czwartej odsłony jego przygód "Funky Koval: Wrogie przejęcie". Premiera tego komiksu została nieco przesunięta właśnie ze względu na zwiększenie nakładu pracy związanych ze stroną graficzną. Album trafi do sprzedaży 27 października

Więcej Asteriksa!

Od pewnego czasu na rynku zaczęły pojawiać się nowe wydania "Asteriksów" z nowymi kolorami. Wydawnictwo Egmont poinformowało, że w planach mają reedycję wszystkich tomów. Następne albumy będą wydawane sukcesywnie w kolejnych miesiącach (średnio co dwa miesiące po dwa tomy).

Zeszysty Komiksowe 13

Wiemy już, że trzynasty numer ZK pojawi się w sprzedaży wiosną przyszłego roku. Jego zawartość skupi się wokół komiksu japońskiego jak i jego obecności w naszym kraju.

"Star Wars - Komiks" 38

Do sprzedaży trafił październikowy zeszyt zawierający tym razem cztery historie. Zobaczcie sami jakie to będą tytuły:
Star Wars Komiks 10/2011 (38)

Zmiany w "Star Wars - Komiks. Extra"

Informujemy, że nastąpiła zmiana w planie wydawniczym Star Wars Komiks Extra. W związku z premierą gry "The Old Republic" w ostatnim tegorocznym numerze kwartalnika znajdzie się komiks "The Old Republic: The Lost Suns". Historię "In the Shadows of Their Fathers" opublikowana zostanie w pierwszym przyszłorocznym wydaniu.

"Krakers" powraca

Redaktor naczelny "Krakersa" poinformował, że jeżeli znajdzie się minimum 100 osób chętnych, to na początku przyszłego roku ukaże się specjalny numer "Krakersa". Będzie to numer okolicznościowy, ze względu na pietnastą rocznicę wydania pierwszego numeru. W sprawie nowego "Krakersa" należy kontaktować na adres: s-m-a@tlen.pl.

"Powstanie '44" w komiksie - Konkurs

Serdecznie zapraszamy w imieniu "Muzeum Powstania Warszawskiego" i wydawnictwa Egmont, do wzięcia udziału w 5. edycji konkursu na komiks o Powstaniu Warszawskim - zorganizowanego po raz trzeci na skalę międzynarodową.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2018 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 24 cze 2018, 02:44 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka