• WIADOMOŚCI – Komiks

Marvel Misje Specjalne

Najnowsza propozycja dla chłopców – Marvel Misje Specjalne, już druga w tym miesiącu obok dwumiesięcznika Avengers – Marvel Super Heroes, w portfolio pism Egmontu. Tym razem jest to miesięcznik z zadaniami do rozwiązywania dla młodszych chłopców w wieku 4-7 lat, którzy lubią świat superbohaterów i rozrywkę. Pierwszy numer już od 17 stycznia na rynku. Wydanie wspiera kampania promocyjna.

Komiksowi - nowy klub kostiumowy

Mamy wielką przyjemność ogłosić, że z nowym rokiem ruszył projekt pierwszego w Polsce klubu kostiumowego o tematyce komiksowej. Komiksowi, bo tak nazywa się ten klub, są pomysłem niedawno wcielonym w życie i prężnie się rozwijającym.

Spis serii z Fantasy Komiks

Wydawnictwo Egmont stworzyło dla Was, czytelników miniprzewodnik, który w przejrzysty sposób ułatwi Wam odszukanie w poszczególnych tomach Waszych ulubionych serii. Zobaczcie sami:

AVENGERS – MARVEL SUPER HEROES nowy tytuł dla chłopców

Najnowsza propozycja dla chłopców w portfolio pism Egmontu już od 10 stycznia na rynku. Dwumiesięcznik dla chłopców w wieku 6-8 lat, których fascynują superbohaterowie. Wydanie wspiera kampania promocyjna.

Setne urodziny Charlesa Addamsa

Dziś mija setna rocznica urodzin Charlesa Samuela Addamsa. Amerykański karykaturzysta zasłynął przede wszystkim jako twórca komiksu o rodzinie Adamsów. Komiks ten był publikowany na łamach czasopisma New Yorker. W latach 60. stworzono z komiksu serial komediowy.

Komiksy Star Wars na nowy rok

W 2012 r. wydawnictwo Egmont planuje skoncentrować się m.in. na najmocniejszych seriach, wśród których wymieniono Gwiezdne Wojny.Dotychczasowe tempo i natężenie, z jakim ukazują komiksy się kolejne zostać utrzymane. Szerszy plan wydawniczy zostanie ujawniony na jednej z większych imprez, które odbędą się w ciągu następnych miesięcy.

Klockowi super-bohaterowie

Jak zapowiedziała firma LEGO, podczas Comic-Con'u 2011, już w bieżącym roku do sprzedaży trafi kolekcja figurek znanych z komiksów super-bohaterów. Zobaczcie sami jak będzie wyglądać część z nich.

X-Men bez Men?

Firma Marvel upiera się, że X-Meni to nie ludzie. Dlaczego? Dlaczego w ogóle poważna firma zaprząta sobie głowę takimi rozważaniami teoretycznymi? Jak nie wiadomo dlaczego, to wiadomo, że chodzi o pieniądze i to duże!

2012 rokiem Pająka

Rok 2012 będzie rokiem wyjątkowym dla Spider-Mana, znanego superbohatera. W przyszłym roku Człowiek-Pająk będzie obchodził swoje 50 urodziny! Ponadto w tym roku przypadnie także okrągły jubileusz najdłużej wydawanej serii komiksowej: "The Amazing Spider-Man". Światło dzienne ujrzy 700 numer!

Zmarł Joe Simon

14 grudnia zmarł legendarny twórca komiksów, Joe Simon, znany przede wszystkim jako współtwórca postaci Kapitana Ameryki. Miał 98 lat.

Star Wars - Komiks #40

Od dzisiaj możecie kupować i czytać ostatni tegoroczny numer miesięcznika "Star Wars - Komiks". W środku łącznie cztery historie, w tym zakończenie cyklu o Chewbacce:

Star Wars - Komiks. Extra 5

Dziś do sprzedaży na terenie całego kraju trafił najnowszy "Star Wars - komiks. Extra". W piśmie znajdzie się nie tylko komiks, pt.: "Zaginione słońca", lecz także materiały dotyczące zarówno gry jak i historii świata Gwiezdnych Wojen.

Przygody Asteriksa w NOWEJ szacie graficznej

Wydawnictwo Egmont rozpoczęło reedycję albumów Asteriksa w kwietniu br. Jest to edycja wyjątkowa, gdyż po raz pierwszy ukazują się tomy, w których poprawiono lub zmieniono kolory plansz. W przypadku niektórych albumów odświeżono również okładki.

Fantasy komiks tom 14

Do kiosków i salonów prasowych trafił czternasty tom antologii pt.: "Fantasy komiks". Poniżej znajdziecie opis najnowszego numeru jak i przykładowe plansze:

Star Wars - Komiks. Extra 5

Czwarty tegoroczny numer "Star Wars - komiks. Extra" zostanie wydany z okazji premiery gry role-playing: "The Old Republic". Komiks trafi do sprzedaży 13 grudnia bieżącego roku. W piśmie znajdzie się nie tylko komiks, pt.: "Zaginione słońca", lecz także materiały dotyczące zarówno gry jak i historii świata Gwiezdnych Wojen.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 19 maja 2019, 22:19 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka