• WIADOMOŚCI – Komiks

Logikomiks

Mamy przyjemność zaprezentowania Wam opisu i przykładowych plansz "Logikomiksu". Album do sprzedaży 30 listopada.

Star Wars Komiks Wydanie Specjalne #11

Dziś do sprzedaży trafi najnowszy numer Star Wars Komiks Wydanie Specjalne. Jest to czwarty tegoroczny numer i jedenasty jeśli liczyć od numeru premierowego tego kwartalnika. Najnowszy zeszyt zawiera historię opatrzoną tytułem: "Rytuał przejscia"

Marian w "Krakersie"

Na stronie projektu komiksowego: "Krakers 2012" znalazła się zajawka kolejnego tytułu. Tym razem jest to zawarty na sześciu stronach tytuł: "Mariana więzienne przypadki". Pochodzi on z serii "Mariana nieśmiałe przypadki".

Ostatni X-23

Cięcia w Marvelu jeszcze się nie skończyły. Do tej pory zamykano tylko miniserie. Tym razem będzie to jednak X-23 część 3. Najprawdopodobniej, komiks zaplanowany na styczeń 2012, będzie ostatnim, dwudziestym numerem.

Przykładowe plansze z SW-K #40

Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi planszami czterdziestego numeru "Star Wars - komiks". Zeszyt ten pojawi się w sprzedaży w połowie przyszłego miesiąca, dzięki wydawnictwie Egmont.

Star Wars - Komiks #39

Już dziś do sprzedaży trafi nowy zeszyt miesięcznika Star Wars Komiks. 64-stronnicowy numer, zawierający kolejne dwie historie z uniwersum Star Wars jest numerem jubileuszowym. Bo jeśli uwzględnić stare publikację "Gwiezdne Wojny - Komiks" jest to numer 50-ty.

Zapowiedź SW-K #39

Za kilka dni, 15 listopada, do sprzedaży trafi nowy zeszyt miesięcznika Star Wars Komiks. Warto zwrócić uwagę, że licząc razem z ukazującym się w latach 1999-2000 Gwiezdne Wojny Komiks, będzie to już pięćdziesiąty numer wydawanego w Polsce komiksowego magazynu poświęconego gwiezdnej sadze. Z tej okazji Egmont przygotował nieco grubszy, 64-stronnicowy numer, zawierający kolejne dwie historie z uniwersum Star Wars.

Wszystkie Tintiny w Polsce

W Polsce ukazał się komplet komiksów o Tintinie, dzięki wydawnictwu Egmont. Dwadzieścia cztery oryginalne komiksy ukazały się w ośmiu tomach. Więcej informacji znajdziecie na www.swiatkomiksu.pl

Papcio Chmiel podpisuje...

Papcio Chmiel postanowił podpisać 300 komiksów. Autografy przeznaczone są dla pierwszoklasistów Szkoly Podstawowej nr 87 w Warszawie! O tym nie lada wyczynie przeczytacie więcej pod tym linkiem

Kajko i Kokosz w grze

Firma Cenega ogłasza, że na mocy umowy z Wydawnictwem Egmont, stała się wyłącznym dystrybutorem gry Kajko i Kokosz: Twierdza Czarnoksiężnika na terenie Polski. Przeznaczona na PC gra przygodowa pozwoli dzieciom i ich rodzicom wcielić się w znanych komiksowych bohaterów i rozwiązać problemy grodu Mirmiłowo. Gra ukaże się pod koniec roku.

Wojny klonów na rynku czasopism!

Dziś do kiosków trafiło nowe pismo poświęcone "Star Wars. The Clone Wars". Bohaterowie Universum Star Wars znani z komiksów, seriali, czy zabawek teraz są głównymi postaciami magazynu Star Wars The Clone Wars! Najnowsze pismo w port folio Egmont kierowane jest do chłopców w wieku od 5 do 10 lat, których fascynuje świat Gwiezdnych Wojen.

Komiksofon 6

Już 9 listopada w Puzzlach, przy ul. Przejście Garncarskie we Wrocławiu, odbędzie się szósta edycja Komiksofonu. Gośćmi specjalnymi będą Tomasz Jakub Sysło i Bartek Kuczyński.

Śledziu gościem Poznańskich Spotkań Komiksowych

W następną sobotę, czyli 29 października o godz. 11:30 odbędą się kolejne Poznańskie Spotkania Komiksowe. Gościem specjalnym będzie Michał "Śledziu" Śledziński - twórca kultowego magazynu komiksowego "Produkt" oraz autor komiksów takich jak "Fido i Mel" czy kultowa seria "Osiedle Swoboda", "Na szybko spisane", "Wartości rodzinne".

Pierwsze plansze z "Louve: Raissa"

Na oficjalnej stronie wydawnictwa Le Lombard można zobaczyć pierwsze plansze do "Louve: Raissa". Komiks ten będzie miał swoją premierę 4. listopada. Jest to druga po "Kriss de Valor", seria dziejąca się w świecie Thorgala.

Gianluca Panniello z wizytą w Polsce

Z okazji wydania 200 numeru magazynu "W.I.T.C.H." Polskę odwiedzi jeden z rysowników tej serii: Gianluca Panniello. Odwiedzi on Targi Książki w Krakowie już 4 - 6 listopada, gdzie poprowadzi także warsztaty.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 19 maja 2019, 22:18 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka