• WIADOMOŚCI – Komiks

"Star Wars Komiks. Extra" już w sprzedaży

Dzień przed zapowiadaną premierą do kiosków, księgarni i salonów prasowych trafił pierwszy numer nowego kwartalnika Egmontu. "Star Wars Komiks. Extra" to gratka dla miłośników gwiezdnej sagi. Co zawierać będzie premierowy numer tego pisma dowiecie się z rozszerzenia tej wiadomości.

Grudniowy SW Komiks już w sprzedaży

Od piątku (17 grudnia) można kupić najnowszy, grudniowy numer magazynu Star Wars Komiks. Tym razem do rąk czytelników trafią trzy opowieści. Pojawią się w nich między innymi Boba Fett, R2D2 i C-3PO. Znajdziemy w nim również dokończenie opowieści o bitwie o Kamino, rozpoczętej w poprzednim numerze.

Premiera ""X2

Już dziś o godz.16 w „Sensie Nonsensu” (Warszawa, ul. Wileńska 23) odbędzie się premiera komiksu "X2" Dariusza Cybulskiego i Daniela Grzeszkiewicza. Zeszyt został wydany przez Coyot PRESENTS w nakładzie jedynie stu egzemplarzy.

"Konstrukt 2" w styczniu

Druga część serii "CMP:Konstrukt", która ukaże się nakładem wyd. Czarna Materia, trafi do sprzedaży w pierwszym tygodniu stycznia. Komiks liczył będzie 8 stron więcej niż zapowiadano, ale znajdzie się w nim tylko jedna okładka.

"Kajko i Kokosz" na deskach teatru

Olsztyński Teatr Jaracza zaprasza wszystkich wszystkich na spektakl będący adaptacją komiksu Janusza Christy: "Kajko i Kokosz: Festiwal czarownic". Premiera będzie miała miejsce 18 grudnia 2010 r.

Fantasy Komiks numer 8

Do księgarni i salonów prasowych na terenie całego kraju trafił najnowszy numer magazynu "Fantasy Komiks". Warto zaznaczyć, że od tego numeru dla tej antologii komiksowej zaszły poważne zmiany. Jest on chudszy, wydany na innym papierze i kosztuje więcej. Takie niekorzystne zmiany wynikają z wprowadzenia podatku VAT.

Znamy już wyniki konkursu "Powstanie' 44 w komiksie" !

A oto wyniki IV edycji konkursu na komiks o Powstaniu Warszawskim „Powstanie ’44 w komiksie”, zorganizowanym przez Muzeum Powstania Warszawskiego. W rozwinięciu tej wiadomości dowiecie się kto dzięki decyzji otrzymali nagrody. Zwycięskie prace ukażą się w pokonkursowej "Antologii komiksu".

Jeszcze więcej Thorgala

Niedawno dostaliśmy "Bitwę o Asgaard", a wkrótce pojawi się "Kriss de Valnor: Nie zapominam o niczym!". W grudniu będzie jednak jeszcze więcej Thorgala. Wydawnictwo Egmont zdecydowało się dodrukować wybrane tomy tej poczytnej serii. W rozwinięciu wiadomości znajduje się lista albumów, które ponownie trafią do sprzedaży.

Adaptacja i wystawa

Z okazji francuskiej premiery filmowej adaptacji "Odległej dzielnicy", sieć FNAC przygotowała specjalną wystawę. Można ją oglądać od 28 listopada do 30 grudnia 2010 roku w 12 oddziałach FNAC na terenie całej Francji.

"Komiksowe Hity" dopiero w styczniu

Premiera trzeciego numeru Komiksowych Hitów, pt.: "Aliens (Obcy): Dusza robota" została przesunięta na 5 stycznia 2011 roku. Zmiana ta związana jest z wprowadzeniem nowej stawki Vat.

Jakson i Spielberg o "TinTinie"

Prezentujemy wypowiedź Petera Jaksona i Stevena Spielberga, reżyserów "TinTina" dotyczących ich najnowszego dzieła. Premiera filmu planowana jest na 23 grudnia 2011.

Comics Box w Trójmieście

Do 12 grudnia w Trójmieście trwa projekt Comics Box, czyli komiks na mieście, w ramach Animation Now! Festiwal. Szukaj boxów na mieście! Zostań komiksiarzem! Twórz razem z nami!

"Star Wars - Komiks. Wydanie Specjalne"

Kolejny numer Wydania Specjalnego "Star Wars - Komiks" trafił dziś do sprzedaży. Tym razem album opisuje jedną z wielu misji Rebelii.

Złe wieści o FK

Najnowszy tom „Fantasy Komiks” będzie inny niż poprzednie. Zdrożeje, teraz cena będzie wynosić 29,90. Jednocześnie zawierać będzie mniej stron (132). W roku 2011 antologia będzie się ukazywać już jako dwumiesięcznik. Co istotne – nie będzie dystrybucji w kioskach.

"Wektor" już w księgarniach

Pierwszy crossover dziejący się w świecie Star Wars, trafił właśnie do sprzedaży. W pierwszym tomie znajdziecie piątą część "Rycerzy Starej Republiki" i dalsze wydarzenia z "Mrocznych Czasów". Ale "Wektor" to nie tylko kontynuacja tych komiksów, ale także historia pewnego talizmanu.

  • Konwenty
  • Fantasmagoria
  • Kawaii Time
  • Gildia Society
  • Ostatnie dyskusje na forum
  • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2018 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 20 lut 2018, 07:01 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka