• WIADOMOŚCI – Komiks

3 tom "Marzi" już w sprzedaży

W sprzedaży jest już dostępny najnowszy 3 tom Marzi:" Nie ma wolności bez solidarności". Zapraszamy do Empików, księgarń komiksowych i internetowych.

Thorgalverse: Wywiad z Rosińskim

Na stronie bloga Thorgalverse ukazał się właśnie obszerny wywiad z jednym z gości XXII edycji łódzkiego Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier: Grzegorzem Rosińskim. Zapraszamy do lektury.

Kolorowy Funky Koval?

Funky Koval w kolorze? Tak to prawda. Przedstawiamy premierową plansze pochodzącą z czwartej odsłony jego przygód "Funky Koval: Wrogie przejęcie". Premiera tego komiksu została nieco przesunięta właśnie ze względu na zwiększenie nakładu pracy związanych ze stroną graficzną. Album trafi do sprzedaży 27 października

Więcej Asteriksa!

Od pewnego czasu na rynku zaczęły pojawiać się nowe wydania "Asteriksów" z nowymi kolorami. Wydawnictwo Egmont poinformowało, że w planach mają reedycję wszystkich tomów. Następne albumy będą wydawane sukcesywnie w kolejnych miesiącach (średnio co dwa miesiące po dwa tomy).

Zeszysty Komiksowe 13

Wiemy już, że trzynasty numer ZK pojawi się w sprzedaży wiosną przyszłego roku. Jego zawartość skupi się wokół komiksu japońskiego jak i jego obecności w naszym kraju.

"Star Wars - Komiks" 38

Do sprzedaży trafił październikowy zeszyt zawierający tym razem cztery historie. Zobaczcie sami jakie to będą tytuły:
Star Wars Komiks 10/2011 (38)

Zmiany w "Star Wars - Komiks. Extra"

Informujemy, że nastąpiła zmiana w planie wydawniczym Star Wars Komiks Extra. W związku z premierą gry "The Old Republic" w ostatnim tegorocznym numerze kwartalnika znajdzie się komiks "The Old Republic: The Lost Suns". Historię "In the Shadows of Their Fathers" opublikowana zostanie w pierwszym przyszłorocznym wydaniu.

"Krakers" powraca

Redaktor naczelny "Krakersa" poinformował, że jeżeli znajdzie się minimum 100 osób chętnych, to na początku przyszłego roku ukaże się specjalny numer "Krakersa". Będzie to numer okolicznościowy, ze względu na pietnastą rocznicę wydania pierwszego numeru. W sprawie nowego "Krakersa" należy kontaktować na adres: s-m-a@tlen.pl.

"Powstanie '44" w komiksie - Konkurs

Serdecznie zapraszamy w imieniu "Muzeum Powstania Warszawskiego" i wydawnictwa Egmont, do wzięcia udziału w 5. edycji konkursu na komiks o Powstaniu Warszawskim - zorganizowanego po raz trzeci na skalę międzynarodową.

Przyszłość komiksów Star Wars

W minionym weekdendzie,w Toruniu odbył się StarForce, czyli konwent poświęcony Gwiezdnym Wojnom. Wśród licznych atrakcji, miało miejsce spotkanie z redaktorem naczelnym Star Wars Komiks, Jackiem Drewnowskim. Podczas dyskusji z przybyłymi na spotkanie fanami komiksów przedstawiono plan wydawniczy na ostatnie miesiące 2011 roku oraz przedstawiono kilka szczegółów na temat tego czym wydawnictwo Egmont zamierza podzielić się z miłośnikami gwiezdnej sagi.

Star Wars Komiks 8/2011 (36)

Jak zwykle w połowie miesiąca, czyli 16 sierpnia, do sprzedaży trafi kolejny numer miesięcznika Star Wars Komiks. W sierpniowym zeszycie pojawią się trzy nowe historie.

Fantasy Komiks 12

W księgarniach i empikach na terenie całego kraju pojawił si e najnowszy, dwunasty tom antologii: "Fantasy Komiks". Jak w każdym z nich znajdziemy nowe tytuły, kontynuację serii, dłuższe historie, a także humorystyczne, jednostronicowe stripy.

Komiksowy zin ku czci ofiar II Wojny Światowej

II Wojna Światowa jest czarną kartą w historii ludzkości. To największy konflikt zbrojny w dziejach świata, którego ofiarami padły miliony osób. Redakcja fanzinu "Czarno na białym" postanawia uczcić pamięć zabitych w tej straszliwiej wojnie poprzez ogłoszenie naboru do trzeciego numeru fanzinu, którego tematem będą komiksy nawiązujące do II Wojny Światowej.

Komiksowa "Gra o tron" we wrześniu

Twórcy komiksu opartego na książkach George'a R.R. Martina i serialu "Gra o tron", zdradzili szczegóły etapu prac nad projektem. Pokazano także kilka zdjęć z komiksu. Pierwszy numer komiksu ma zostać wydany we wrześniu 2011 roku.

Wywiad z twórcami "Marzi"

Zachęcamy do posłuchania wywiadu z autorami "Marzi" między innymi o tym, jak powstawał komiks. Wywiad znajdziecie pod tym linkiem.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 16 cze 2019, 22:08 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka