• WIADOMOŚCI – Komiks

Trolle z Troy, Trolle w szkole

Kolejny tom humorystycznej serii fantasy jednego z najbardziej znanych francuskich scenarzystów fantasy, Christophe’a Arlestona (Lanfeust z Troy) i znakomitego rysownika Jean-Louisa Mouriera.

Carlos Gardel - Głos Argentyny

Argentyńska bohema XX wieku – gorące rytmy tanga, polityka, mafijne układy! Nowy komiks kilka dni temu trafił do sprzedaży! Niezwykła opowieść o życiu słynnego argentyńskiego śpiewaka i kompozytora tang – Carlosa Gardela!

Zapowiedzi Komiksów Star Wars

Od kilku dni można już nabyć czerwcowy numer Wydania Specjalnego Star Wars Komiks. Na tym jednak nie koniec gwiezdnowojennych komiksów jakie czekają na nas w tym miesiącu. W czerwcowej paczce pojawią się również kolejne zeszyty Star Wars Komiks oraz Star Wars Komiks Extra. Szczegóły znajdziecie w dalszej części newsa.

Drugi rozdział przygód kosmicznego detektywa

Już tylko trzy dni dzielą nas od premiery drugiego tomu przygód Funky’ego Kovala – kosmicznego detektywa. Drugi rozdział jego przygód zatytułowany „Funky Koval. Sam przeciw wszystkim” trafi do księgarń 9 czerwca.

Komiks jako pomoc historyczna

W dniu 6 czerwca 2011 r., o godz. 14 w Archiwum Państwowym w Lublinie przy ul. Jezuickiej 13 odbędzie się zebranie naukowe "Komiks jako narzędzie edukacji historycznej".

Majowe komiksy

Zapraszamy do majowej aktualizacji komiskowej. A w niej jak zwykle starsze i nowsze pozycję, dotykające fantastyki i innych tematów. Jak zwykle jest także recenzja komiksu historycznego. Zobaczcie zresztą sami:

Zapowiedź 11 tomu "Fantasy Komiks"

Już 4 czerwca na terenie całego kraju ukaże się 11 numer Fantasy Komiks. Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi planszami z tego tomu.

Nowe Fistaszki

Nasza Księgarnia poinformowała, że już 18 maja 2011 r. do sprzedaży trafi kolejny tom "Fistaszków zebranych 1957-1958".

Star Wars - Komiks 5/2011

Po premierze kolejnego tomu Dziedzictwa przyszedł czas na nowy zeszyt Star Wars Komiks. Majowy numer trafił dziś do sprzedaży. Tym razem na czytelników czeka historia pt. "Hrabia Dooku" autorstwa pary komiksowych weteranów Duursema, Ostrander.

Przemiera "Star Wars. Dzedzictwo. Burze"

Nowy tom Dziedzictwa powinien trafić do sprzedaży na terenie całego kraju. Komiks można było nabyć już w miniony weekend podczas Festiwalu Komiksowa Warszawa, jednak dopiero dziś nastąpiła jego oficjalna premiera. Jeżeli więc jesteście ciekawi kolejnych przygód Cade'a oraz towarzyszących mu wydarzeń z odległej galaktyki to zachęcamy do zapoznania się z próbką tego co oferuje nam najnowszy tom cyklu Dziedzictwo.

Komiksy Star Wars do końca września

Podczas Festiwalu Komiksowa Warszawa odbyło się małe spotkanie z przedstawicielem wydawnictwa Egmont, Jackiem Drewnowskim. Osoby, którym udało się stawić na tym spotkaniu miały okazję jako pierwsze zapoznać się z wydawniczymi planami komiksów Star Wars w Polsce.

Pisma Komiksowe w maju

Prezentujemy Wam listę komiksów, które w maju trafiły, bądź trafią do sprzedaży. Wśród nich znajdziecie głównie pozycje związane z Star Wars i Kaczorem Donaldem.

WAKACJE Z MARZI!

Zapraszamy do udziału w konkursie na krótką formę komiksową w ramach III edycji projektu "Stalowa Wola-Miasto Komiksów"! Na wyróżnionych czekają nagrody i udział w profesjonalnych warsztatach, które w tym roku poprowadzą Marzena Sowa i Sylvain Savoia- autorzy cieszącej się ogromną popularnością, zarówno w Polsce jak i za granicą, serii przygód o Marzi.

Egmont na Komiksowej Warszawie

Serdecznie zapraszamy na Festiwal Komiksowa Warszawa, który w tym roku po raz pierwszy odbędzie się razem z II Warszawskimi Targami Książki w dniach 12-15 maja w Pałacu Kultury i Nauki. Nie zabraknie na nich Egmontu. W tym roku przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji. Oto one:

Wrak zamknięty

Jarek Machała, znany wśród komiksiarzy jako Jarek Obważanek (Precel), ogłosił zamknięcie serwisu wrak.pl, który prowadził od 2000 roku. Jako powód swojej decyzji podał nadmiar obowiązków. Wrak prawdopodobnie nie zostanie przekazany następcy.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2018 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 19 wrz 2018, 08:37 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka