• WIADOMOŚCI – Komiks

Majowe komiksy

Zapraszamy do majowej aktualizacji komiskowej. A w niej jak zwykle starsze i nowsze pozycję, dotykające fantastyki i innych tematów. Jak zwykle jest także recenzja komiksu historycznego. Zobaczcie zresztą sami:

Zapowiedź 11 tomu "Fantasy Komiks"

Już 4 czerwca na terenie całego kraju ukaże się 11 numer Fantasy Komiks. Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi planszami z tego tomu.

Nowe Fistaszki

Nasza Księgarnia poinformowała, że już 18 maja 2011 r. do sprzedaży trafi kolejny tom "Fistaszków zebranych 1957-1958".

Star Wars - Komiks 5/2011

Po premierze kolejnego tomu Dziedzictwa przyszedł czas na nowy zeszyt Star Wars Komiks. Majowy numer trafił dziś do sprzedaży. Tym razem na czytelników czeka historia pt. "Hrabia Dooku" autorstwa pary komiksowych weteranów Duursema, Ostrander.

Przemiera "Star Wars. Dzedzictwo. Burze"

Nowy tom Dziedzictwa powinien trafić do sprzedaży na terenie całego kraju. Komiks można było nabyć już w miniony weekend podczas Festiwalu Komiksowa Warszawa, jednak dopiero dziś nastąpiła jego oficjalna premiera. Jeżeli więc jesteście ciekawi kolejnych przygód Cade'a oraz towarzyszących mu wydarzeń z odległej galaktyki to zachęcamy do zapoznania się z próbką tego co oferuje nam najnowszy tom cyklu Dziedzictwo.

Komiksy Star Wars do końca września

Podczas Festiwalu Komiksowa Warszawa odbyło się małe spotkanie z przedstawicielem wydawnictwa Egmont, Jackiem Drewnowskim. Osoby, którym udało się stawić na tym spotkaniu miały okazję jako pierwsze zapoznać się z wydawniczymi planami komiksów Star Wars w Polsce.

Pisma Komiksowe w maju

Prezentujemy Wam listę komiksów, które w maju trafiły, bądź trafią do sprzedaży. Wśród nich znajdziecie głównie pozycje związane z Star Wars i Kaczorem Donaldem.

WAKACJE Z MARZI!

Zapraszamy do udziału w konkursie na krótką formę komiksową w ramach III edycji projektu "Stalowa Wola-Miasto Komiksów"! Na wyróżnionych czekają nagrody i udział w profesjonalnych warsztatach, które w tym roku poprowadzą Marzena Sowa i Sylvain Savoia- autorzy cieszącej się ogromną popularnością, zarówno w Polsce jak i za granicą, serii przygód o Marzi.

Egmont na Komiksowej Warszawie

Serdecznie zapraszamy na Festiwal Komiksowa Warszawa, który w tym roku po raz pierwszy odbędzie się razem z II Warszawskimi Targami Książki w dniach 12-15 maja w Pałacu Kultury i Nauki. Nie zabraknie na nich Egmontu. W tym roku przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji. Oto one:

Wrak zamknięty

Jarek Machała, znany wśród komiksiarzy jako Jarek Obważanek (Precel), ogłosił zamknięcie serwisu wrak.pl, który prowadził od 2000 roku. Jako powód swojej decyzji podał nadmiar obowiązków. Wrak prawdopodobnie nie zostanie przekazany następcy.

Magazyn komiksowy szuka pracowników

Ukraińsko-rosyjski magazyn komiksowy "Czarno na białym" poszukuje chętnych do publikacji prac w kolejnych odsłonach fanzinu. Tematem następnego, a zarazem drugiego, numeru będzie "Steampunk & mechaniczne maszyny".

Dwie premiery od Timof Comics

Wydawnictwo Timof Comics zapowiedziało na 16 maja premierę dwóch nowych tytułów. Będą to: "Wybryki Xinophixeroxa" i "Supermeni". Przedpremierowo oba tytuły będzie można nabyć podczas Festiwalu Komiksowa Warszawa, na którym w sobotę 14 maja odbędą się również spotkania z autorami.

Komiksowa saga s-f

Frederik Peeters, rysownik znany z komiksów "Lupus" czy "Niebieskie Pigułki", założył blog, na którym przedstawiał będzie postępy prac nad swoim nowym projektem. Komiks zatytułowany wstępnie "Aâma" ma być sagą Sci-fi, bardzo długą jak zakłada autor.

Komiks Bękartem Kultury w radiu

Tematem najbliższego programu "Prosto z Kadru" w Radiu Afera będzie inicjatywa Komiks Bękartem Kultury. Audycji prowadzonej przez Filipa Bąka można słuchać w czwartek, 5 maja, o godzinie 17.30 na żywo w Radio Afera na 98,6 mHz w okolicach Poznania oraz poprzez stronę radia.

Zmiany w majowym numerze "Star Wars - Komiks"

Za niecałe dwa tygodnie w sprzedaży znajdzie się Star Wars Komiks numer 5-2010. Niektórzy z Was mogą być zaskoczeni - w zapowiedziach prezentowalno inną okładkę. Na skutek błędu do zapowiedzi trafiła okładka numeru 6. Od 17 maja będziecie mogli przeczytać historię "Jedi: Hrabia Dooku", a komiks "Waleczna księżniczka" ukaże się dopiero miesiąc później.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 20 lut 2019, 11:01 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka