• WIADOMOŚCI – Komiks

Zupełnie nowa opowieść ze świata Wiedźmina

Nowa przygoda Białego Wilka, dotąd niepublikowana, stworzona przez polskich autorów ukaże się już w kwietniu. W związku ze światową premierą gry „Wiedźmin 2: Zabójcy królów” wydawnictwo Egmont Polska wyda czasopismo do gry „Komiksowe Hity – Wiedźmin”, o objętości 52 strony. Na jego łamach premierę będzie miał komiks – Racja Stanu.

Pakiet "Star Wars - Komiks"

Dzisiaj do sprzedaży trafił pakiet wszystkich dwunastu numerów Star Wars Komiks z roku 2009. Znajdziecie go tylko w empikach w cenie 59,99 zł (czyli dwa numery gratis). Polecamy!

Komiksy Egmontu na kwiecień i maj

Egmont uzupełnił zapowiedzi na kwiecień oraz podał wstępną listę komiksów, których możemy się spodziewać w maju tego roku.

"Konstrukt" do pobrania

Od dziś można ze strony wydawcy ściągnąć pierwszą część komiksu "Konstrukt" #2,5, który zawiera 10 stron. Jego akcja jest umiejscowiona między wydarzeniami z komiksu "Konstrukt" #2 i "Konstrukt" #3.

Zawartość 8 numeru "Kolektywu"

Przedstawiamy spis zawartości ósmego numeru magazynu "Kolektyw". Nowy numer trafi do sprzedaży w kwietniu. Tematem tego zeszytu jest pojęcia związane ze słowem "Kontakt".

Fantasy Komiks w kwietniu

Już 2 kwietnia do sprzedaży trafi dziesiąty tom antologii "Fantasy Komiks". Będzie go można nabyć w salonach prasowych i księgarniach dzięki wydawnictwu Egmont.

Seria reprintów Jeż Jerzy w marcu 2011

W związku z premierą pełnometrażowego filmu animowanego o słynnym Jeżu Jerzym, wydawnictwo Egmont wypuściło serię wznowień albumów komiksowych o tym bohaterze. Pełen spis komiksów znajdziecie w rozszerzeniu tej informacji.

"Star Wars. Wydanie Specjalne" 1/2011 już jest

Już dziś do sprzedaży trafił pierwszy tegoroczny "Star Wars - Komiks". Tym razem wydawnictwo Egmont zaprezentuje nam historię z cyklu Republic pt. "Wojna w nadprzetrzeni".

Pisma komiksowe w marcu 2011

W newsie poniżej prezentowaliśmy spis albumów, które mają ukazać się nakładem wydawnictwa Egmont, a teraz prezentujemy listę miesięczników i pism, które także znajdziecie w marcu dzięki temu wydawnictwu. Wśród nich nowe pozycję związane z Kaczorem Donaldem i światem z odległej galaktyki: Star Wars.

Nowości komiksowe od Egmontu w marcu 2011

Poniżej prezentujemy listę albumów komiksowych, które ukażą się nakładem wydawnictwa Egmont już w marcu tego roku. Zobaczcie sami jakie komiksy przyjdzie nam przeczytać w tym miesiącu!

Czy Jeżowi Jerzemu urwał się film?

Z okazji premiery pełnometrażowego filmu animowanego pt.: Jeż Jerzy, Egmont Polska wydał Album Jeż Jerzy na urwanym filmie. NOWY ALBUM w księgarniach już od kilku dni czyli od 28 lutego 2011!

Komiksowa biografia Zukcerberga

W USA nakładem wydawnictwa Bluewater Comics został wydany biograficzny komiks o założycielu Facebooka, Marku Zuckerbergu. 48 stron na kredowym papierze przedstawia kolejne ujęcie biografii Zukcerberga, tym razem w formie rysunkowej. Autorem okładki jest Polak, szczeciński grafik i ilustrator Michał Szyksznian.

KAJKO I KOKOSZ - blog na plasterki!

Zapraszamy na blog NA PLASTERKI!, poświęcony słynnym komiksom Janusza Christy. Pojawił się ciekawy artykuł z przykładami na temat uderzającego podobieństwa niektórych kadrów komiksu Kajko i Kokosz do scen filmowych sagi Gwiezdne Wojny.

Zapowiedź nowego "Star Wars - Komiks. Wydanie Specjalne"

Już za dwa dni, czyli drugiego marca do sprzedaży trafi pierwszy tegoroczny numer wydania specjalnego magazynu "Star Wars - Komiks". Tym razem wydawnictwo Egmont zaprezentuje nam historię z cyklu Republic pt. "Wojna w nadprzetrzeni".

Nowy Wolverine

Na przełomie marca i kwietnia wydawnictwo Mucha Comics wprowadzi do księgarń komiks Marka Millara (scenariusz) i Johna Romity Jr. (rysunek) pt. "Wolverine - Wróg publiczny".

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2018 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 20 lip 2018, 15:44 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka