• WIADOMOŚCI – Komiks

Zawartość 8 numeru "Kolektywu"

Przedstawiamy spis zawartości ósmego numeru magazynu "Kolektyw". Nowy numer trafi do sprzedaży w kwietniu. Tematem tego zeszytu jest pojęcia związane ze słowem "Kontakt".

Fantasy Komiks w kwietniu

Już 2 kwietnia do sprzedaży trafi dziesiąty tom antologii "Fantasy Komiks". Będzie go można nabyć w salonach prasowych i księgarniach dzięki wydawnictwu Egmont.

Seria reprintów Jeż Jerzy w marcu 2011

W związku z premierą pełnometrażowego filmu animowanego o słynnym Jeżu Jerzym, wydawnictwo Egmont wypuściło serię wznowień albumów komiksowych o tym bohaterze. Pełen spis komiksów znajdziecie w rozszerzeniu tej informacji.

"Star Wars. Wydanie Specjalne" 1/2011 już jest

Już dziś do sprzedaży trafił pierwszy tegoroczny "Star Wars - Komiks". Tym razem wydawnictwo Egmont zaprezentuje nam historię z cyklu Republic pt. "Wojna w nadprzetrzeni".

Pisma komiksowe w marcu 2011

W newsie poniżej prezentowaliśmy spis albumów, które mają ukazać się nakładem wydawnictwa Egmont, a teraz prezentujemy listę miesięczników i pism, które także znajdziecie w marcu dzięki temu wydawnictwu. Wśród nich nowe pozycję związane z Kaczorem Donaldem i światem z odległej galaktyki: Star Wars.

Nowości komiksowe od Egmontu w marcu 2011

Poniżej prezentujemy listę albumów komiksowych, które ukażą się nakładem wydawnictwa Egmont już w marcu tego roku. Zobaczcie sami jakie komiksy przyjdzie nam przeczytać w tym miesiącu!

Czy Jeżowi Jerzemu urwał się film?

Z okazji premiery pełnometrażowego filmu animowanego pt.: Jeż Jerzy, Egmont Polska wydał Album Jeż Jerzy na urwanym filmie. NOWY ALBUM w księgarniach już od kilku dni czyli od 28 lutego 2011!

Komiksowa biografia Zukcerberga

W USA nakładem wydawnictwa Bluewater Comics został wydany biograficzny komiks o założycielu Facebooka, Marku Zuckerbergu. 48 stron na kredowym papierze przedstawia kolejne ujęcie biografii Zukcerberga, tym razem w formie rysunkowej. Autorem okładki jest Polak, szczeciński grafik i ilustrator Michał Szyksznian.

KAJKO I KOKOSZ - blog na plasterki!

Zapraszamy na blog NA PLASTERKI!, poświęcony słynnym komiksom Janusza Christy. Pojawił się ciekawy artykuł z przykładami na temat uderzającego podobieństwa niektórych kadrów komiksu Kajko i Kokosz do scen filmowych sagi Gwiezdne Wojny.

Zapowiedź nowego "Star Wars - Komiks. Wydanie Specjalne"

Już za dwa dni, czyli drugiego marca do sprzedaży trafi pierwszy tegoroczny numer wydania specjalnego magazynu "Star Wars - Komiks". Tym razem wydawnictwo Egmont zaprezentuje nam historię z cyklu Republic pt. "Wojna w nadprzetrzeni".

Nowy Wolverine

Na przełomie marca i kwietnia wydawnictwo Mucha Comics wprowadzi do księgarń komiks Marka Millara (scenariusz) i Johna Romity Jr. (rysunek) pt. "Wolverine - Wróg publiczny".

Manga obyczajowa

Studio JG w marcu wyda pierwszy tom obyczajowej mangi "Tokyo Toy Box", przedstawiającej realia rynku producentów gier. Według zapowiedzi wydawcy jest to obowiązkowa pozycja dla każdego fana japońskich gier. Scenariusz napisał Takahiro Ozawa.

Fantasy Komiks w 2011 r.

Wydawnictwo Egmont zaprezentowało plany, dotyczące kolejnych numerów Fantasy Komiks. W 10. tomie FK będą tylko dwie długie historie. Wynika to z faktu, że ostatni tom serii trylogii "Zaraza" ma aż 62 plansze. Drugą opowieścią jest ósma część przygód "Rozbitków z Ythaq".

Zakończenie prac nad "Scientia Occulta"

Robert Sienicki, autor scenariusza "Scientia Occulta", ujawnił kilka informacji dotyczących komiksu. Utwór jest już skończony w kwietniu trafi do sprzedaży. Na stronie twórców można za darmo przeczytać dwa pierwsze rozdziały komiksu.

Zwrot dotacji na "Chopin New Romantic"

Szymon Holcman z Kultury Gniewu w wywiadzie udzielonym serwisowi gazeta.pl zadeklarował chęć zwrócenia dotacji ministerialnej przeznaczonej na komiks "Chopin New Romantic". Wydawnictwo ma nadzieję, że ta decyzja pomoże zakończyć dyskusję szkodzącą wizerunkowi sztuki komiksowej.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2018 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 16 paź 2018, 11:57 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka