• WIADOMOŚCI – Komiks

Komiksy na podstawie Dungeon Siege III

Premiera Dungeon Siege III pod koniec maja. Wcześniej dzięki wydawnictwu Dark Horse będzie okazja do przeczytania trzech komiksów bazujących na grze. Scenariuszem zajmie się Jeremy Barlow natomiast za rysunki odpowiadać będą Iban Coello oraz Sergio Abad. Albumy dostępne w cyfrowej dystrybucji będzie można pobrać z oficjalnej strony Dungeon Siege.

Nowy SW Komiks

W sprzedaży od dziś powinien być już dostępny trzydziesty pierwszy już numer magazynu Star Wars Komiks. Znajdzie się w nim aż pięć opowieści (trzy z życia Chewbacki). Marcowy numer zawiera 48 stron i można go kupić za 6,50 zł.

Star Wars w Marcu

Kilka dni temu ukazał się ósmy numer Wydania Specjalnego Star Wars Komiks, jedna z trzech pozycji zaplanowanych na ten miesiąc. W najbliższych dniach do sprzedaży trafią również kolejne zeszyty Star Wars Komiks oraz Star Wars Komiks Extra. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową zapowiedzią tych komiksów.

Zupełnie nowa opowieść ze świata Wiedźmina

Nowa przygoda Białego Wilka, dotąd niepublikowana, stworzona przez polskich autorów ukaże się już w kwietniu. W związku ze światową premierą gry „Wiedźmin 2: Zabójcy królów” wydawnictwo Egmont Polska wyda czasopismo do gry „Komiksowe Hity – Wiedźmin”, o objętości 52 strony. Na jego łamach premierę będzie miał komiks – Racja Stanu.

Pakiet "Star Wars - Komiks"

Dzisiaj do sprzedaży trafił pakiet wszystkich dwunastu numerów Star Wars Komiks z roku 2009. Znajdziecie go tylko w empikach w cenie 59,99 zł (czyli dwa numery gratis). Polecamy!

Komiksy Egmontu na kwiecień i maj

Egmont uzupełnił zapowiedzi na kwiecień oraz podał wstępną listę komiksów, których możemy się spodziewać w maju tego roku.

"Konstrukt" do pobrania

Od dziś można ze strony wydawcy ściągnąć pierwszą część komiksu "Konstrukt" #2,5, który zawiera 10 stron. Jego akcja jest umiejscowiona między wydarzeniami z komiksu "Konstrukt" #2 i "Konstrukt" #3.

Zawartość 8 numeru "Kolektywu"

Przedstawiamy spis zawartości ósmego numeru magazynu "Kolektyw". Nowy numer trafi do sprzedaży w kwietniu. Tematem tego zeszytu jest pojęcia związane ze słowem "Kontakt".

Fantasy Komiks w kwietniu

Już 2 kwietnia do sprzedaży trafi dziesiąty tom antologii "Fantasy Komiks". Będzie go można nabyć w salonach prasowych i księgarniach dzięki wydawnictwu Egmont.

Seria reprintów Jeż Jerzy w marcu 2011

W związku z premierą pełnometrażowego filmu animowanego o słynnym Jeżu Jerzym, wydawnictwo Egmont wypuściło serię wznowień albumów komiksowych o tym bohaterze. Pełen spis komiksów znajdziecie w rozszerzeniu tej informacji.

"Star Wars. Wydanie Specjalne" 1/2011 już jest

Już dziś do sprzedaży trafił pierwszy tegoroczny "Star Wars - Komiks". Tym razem wydawnictwo Egmont zaprezentuje nam historię z cyklu Republic pt. "Wojna w nadprzetrzeni".

Pisma komiksowe w marcu 2011

W newsie poniżej prezentowaliśmy spis albumów, które mają ukazać się nakładem wydawnictwa Egmont, a teraz prezentujemy listę miesięczników i pism, które także znajdziecie w marcu dzięki temu wydawnictwu. Wśród nich nowe pozycję związane z Kaczorem Donaldem i światem z odległej galaktyki: Star Wars.

Nowości komiksowe od Egmontu w marcu 2011

Poniżej prezentujemy listę albumów komiksowych, które ukażą się nakładem wydawnictwa Egmont już w marcu tego roku. Zobaczcie sami jakie komiksy przyjdzie nam przeczytać w tym miesiącu!

Czy Jeżowi Jerzemu urwał się film?

Z okazji premiery pełnometrażowego filmu animowanego pt.: Jeż Jerzy, Egmont Polska wydał Album Jeż Jerzy na urwanym filmie. NOWY ALBUM w księgarniach już od kilku dni czyli od 28 lutego 2011!

Komiksowa biografia Zukcerberga

W USA nakładem wydawnictwa Bluewater Comics został wydany biograficzny komiks o założycielu Facebooka, Marku Zuckerbergu. 48 stron na kredowym papierze przedstawia kolejne ujęcie biografii Zukcerberga, tym razem w formie rysunkowej. Autorem okładki jest Polak, szczeciński grafik i ilustrator Michał Szyksznian.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 22 kwi 2019, 21:55 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka