• WIADOMOŚCI – Komiks

"Pluto" - premiera

Wydawnictwo Hanami zaprezentowało okładkę i opis pierwszego tomu mangi "Pluto", autorstwa Naoki Urasawa, na podstawie dzieła Osamu Tezuki - "Atom Żelaznoręki". Publikacja trafi do sprzedaży 31 marca bieżącego roku.

Zmiany w Star Wars - Komiks

Jak zostało ogłoszone na stronie FB, marcowy numer miesięcznika "Star Wars - Komiks", będzie zawierał zupełnie inne tytuły, niż te podawane dotąd w oficjalnych zapowiedziach (między innymi w reklamach zamieszonych w pozostałych publikacjach Star Wars, wydawanych w naszym kraju).

Fantastyczna Czwórka w rozsypce

Już od jakiegoś czasu wiadomo było, że jeden z bohaterów Fantastycznej Czwórki zginie. Wieści o tym pojawiały się nawet w zachodnich mediach nie związanych z komiksami, a Marvel skutecznie podkręcał atmosferę, utrzymując kwestię w tajemnicy. Wczoraj opublikowano jednak okładkę zeszytu z finałem opowieści "Three", która rozwiewa wszelkie wątpliwości. UWAGA SPOJLER: Jeśli nie chcecie się dowiedzieć o kogo chodzi, nie klikajcie w rozwinięcie wiadomości.

Zapowiedzi JPF

Wydawnictwo Japonica Polonica Fantastica, popularny JPF, ujawniło swoje plany wydawnicze do maja 2011 roku. W śród nich znajdują się takie tytuły jak Bleach czy Fullmetal Alchemist.

Lutowe nowości od Taurus Media

Wydawnictwo Taurus Media przygotowało kolejne tomy swoich serii, które mają ukazać się w lutym. Są to "Torpedo" (tom 4) i "Żywe Trupy" (tom 12 i dodruk 1).

"Mroczna Wieża" jesienią

Wydawnictwo Albatros zapowiedziało kolejne tomy komiksu "Mroczna Wieża" na podstawie prozy Stephena Kinga na przełomie października i listopada 2011 roku.

W sprzedaży pojawił się kolejny SWK

W kioskach i księgarniach można już kupić pierwszy w tym roku numer magaznu komiksowego Star Wars Komiks. W styczniu opublikowano trzy historie. Pierwszy numer roku 2011 to także wzrost ceny, w wyniku wzrostu VAT. Teraz wynosi ona 6,50 zł.

"Obcy" w kioskach i księgarniach

Dziś do sprzedaży trafił trzeci numer pisma "Komiksowe Hity". Jego premiera została przesunięta z dwudziestego drugiego grudnia, w związku ze zmianą podatku VAT. W tym zeszycie otrzymamy historię zatytułowaną: "Obcy: Dusza Robota"

Zdjęcia z przedpremierowego spektaklu "Kajko i Kokosz"

Na stronie teatru im. Stanisława Jaracza w Olsztynie zostały opublikowane zdjęcia z przedpremierowego spektaklu. Przedstawienie nosi tytuł "Kajko i Kokosz: Festiwal Czarownic" i jest adaptacją kultowego komiksu Janusza Christy. Zdjęcia można zobaczyć tutaj.

"Star Wars Komiks. Extra" już w sprzedaży

Dzień przed zapowiadaną premierą do kiosków, księgarni i salonów prasowych trafił pierwszy numer nowego kwartalnika Egmontu. "Star Wars Komiks. Extra" to gratka dla miłośników gwiezdnej sagi. Co zawierać będzie premierowy numer tego pisma dowiecie się z rozszerzenia tej wiadomości.

Grudniowy SW Komiks już w sprzedaży

Od piątku (17 grudnia) można kupić najnowszy, grudniowy numer magazynu Star Wars Komiks. Tym razem do rąk czytelników trafią trzy opowieści. Pojawią się w nich między innymi Boba Fett, R2D2 i C-3PO. Znajdziemy w nim również dokończenie opowieści o bitwie o Kamino, rozpoczętej w poprzednim numerze.

Premiera ""X2

Już dziś o godz.16 w „Sensie Nonsensu” (Warszawa, ul. Wileńska 23) odbędzie się premiera komiksu "X2" Dariusza Cybulskiego i Daniela Grzeszkiewicza. Zeszyt został wydany przez Coyot PRESENTS w nakładzie jedynie stu egzemplarzy.

"Konstrukt 2" w styczniu

Druga część serii "CMP:Konstrukt", która ukaże się nakładem wyd. Czarna Materia, trafi do sprzedaży w pierwszym tygodniu stycznia. Komiks liczył będzie 8 stron więcej niż zapowiadano, ale znajdzie się w nim tylko jedna okładka.

"Kajko i Kokosz" na deskach teatru

Olsztyński Teatr Jaracza zaprasza wszystkich wszystkich na spektakl będący adaptacją komiksu Janusza Christy: "Kajko i Kokosz: Festiwal czarownic". Premiera będzie miała miejsce 18 grudnia 2010 r.

Fantasy Komiks numer 8

Do księgarni i salonów prasowych na terenie całego kraju trafił najnowszy numer magazynu "Fantasy Komiks". Warto zaznaczyć, że od tego numeru dla tej antologii komiksowej zaszły poważne zmiany. Jest on chudszy, wydany na innym papierze i kosztuje więcej. Takie niekorzystne zmiany wynikają z wprowadzenia podatku VAT.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 17 cze 2019, 14:11 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka