• WIADOMOŚCI – Komiks

Złe wieści o FK

Najnowszy tom „Fantasy Komiks” będzie inny niż poprzednie. Zdrożeje, teraz cena będzie wynosić 29,90. Jednocześnie zawierać będzie mniej stron (132). W roku 2011 antologia będzie się ukazywać już jako dwumiesięcznik. Co istotne – nie będzie dystrybucji w kioskach.

"Wektor" już w księgarniach

Pierwszy crossover dziejący się w świecie Star Wars, trafił właśnie do sprzedaży. W pierwszym tomie znajdziecie piątą część "Rycerzy Starej Republiki" i dalsze wydarzenia z "Mrocznych Czasów". Ale "Wektor" to nie tylko kontynuacja tych komiksów, ale także historia pewnego talizmanu.

Thorgal na początek grudnia

Już dziś do księgarń na terenie całego kraju trafił kolejny, trzydziesty drugi tom Thorgala: "Bitwa o Asgard". Obok niego, na pułkach również od dnia dzisiejszego można zakupić komiks dziejący się w świecie Thorgala. Jednak głownym bohaterem jest Kriss de Valnor. Album nosi tytuł: Nie Zapominam o Niczym!

Fantasy Komiks #8

Już 15 grudnia do kiosków i salonów prasowych oraz księgarni na terenie całego kraju trafi kolejny, ósmy już numer antologii "Fantasy Komiks". Jak każdy tom tej serii i ten zawiera trzy dłuższe historie, a także humorystyczne stripy.

Gwiezdne Wojny na Grudzień

Tak obfitego miesiąca w komiksy, fani Star Wars jeszcze nie mieli! Egmont po raz pierwszy w jednym miesiącu opublikuje, aż cztery zeszyty ze świata Gwiezdnej Sagi! Więcej szczegółów w rozszerzeniu tej informacji!

Listopadowy numer "Star Wars - Komiks"

Najnowszy, dwudziesty siódmy numer magazynu "Star Wars - komiks" trafił dziś do sprzedaży. A oto co możecie w nim znaleźć:

Zapowiedzi Egmontu

W rozszerzeniu tej wiadomości prezentujemy plan komiksów które ukażą się dzięki wydawnictwu Egmont w najbliższym czasie. Wśród nich są albumy jak i kolejne tomy periodyków:

Zaślepieni Nienawiścią. Rycerze Cierpienia...

Dziś na terenie całego kraju, można było znaleźć w księgarniach i salonach prasowych czwarty tom jednej z serii Star Wars. Nosi ona nazwę "Rycerze Starej Republiki" a tytuł tej części to: "Zaślepieni Nienawiścią. Rycerze Cierpienia".

Fantasy Komiks numer 7 - już jest!

Dziś do księgarni i salonów prasowych trafił siódmy numer pisma "Fantasy Komiks". Magazyn ten jak zwykle prezentuje trzy dłuższe serie komiksowe, a także krótkie, humorystyczne stripy. A oto co dokładnie możecie znaleźć w tym tomie:

Święto Żywych

W e-magazynie komiksowym KZ Magazyn Miłośników Komiksu pojawił się komiks narysowany przez Annę Helenę Szymborską na podstawie scenariusza Krzysztofa T.Dąbrowskiego: http://kzet.pl/2010/10/swieto-zywych.html

SW Komiks

Od 2 dni (16.10) w kioskach i salonach prasowych zakupić można październikowy Star Wars Komiks.
W tym zeszycie można przeczytać trzy krótkie historie.

Nowa odsłona Klubu Świata Komiksu

Ruszyła nowa strona internetowa Klubu Świata Komiksu. Witryna zmieniła szatę graficzną oraz została wzbogacona o dodatkowe funkcjonalności.

Nowości wydawnicze Hanami

Już dziś do sprzedaży trafił komiks "Podniebny Orzeł" autorstwa Jiro Taniguchiego, zaś 18 listopada na naszym rynku wydawniczym pojawią się kolejne dwa tytuły: "Ikigami 3", autorstwa Motoro Mase oraz "Osiedle Promieniste" autorstwa Inio Asano.

Szósty tom "Fantasy Komiks" w sprzedaży

W punktach sprzedaży w całym kraju powinien się dziś pojawić szósty numer magazynu "Fantasy Komiks". Tak jak w poprzednich numerach znajdą się w nim trzy komiksowe sagi i humorystyczne paski z serii "Barbok i Blondella", "Gobliny" i "Heroic Pizza".

Star Wars - Komiks 25

Dziś do sprzedaży trafił wrześniowy, dwudziesty piąty numer miesięcznika "Star Wars - Komiks". Tym razem prezentuje on tylko jedną, ale za to dłuższą historię, pt: "Pokaz Mocy". Więcej na temat tego komiksu znaleźć można tutaj.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2018 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 17 paź 2018, 09:01 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka