• WIADOMOŚCI – Komiks

Znamy już wyniki konkursu "Powstanie' 44 w komiksie" !

A oto wyniki IV edycji konkursu na komiks o Powstaniu Warszawskim „Powstanie ’44 w komiksie”, zorganizowanym przez Muzeum Powstania Warszawskiego. W rozwinięciu tej wiadomości dowiecie się kto dzięki decyzji otrzymali nagrody. Zwycięskie prace ukażą się w pokonkursowej "Antologii komiksu".

Jeszcze więcej Thorgala

Niedawno dostaliśmy "Bitwę o Asgaard", a wkrótce pojawi się "Kriss de Valnor: Nie zapominam o niczym!". W grudniu będzie jednak jeszcze więcej Thorgala. Wydawnictwo Egmont zdecydowało się dodrukować wybrane tomy tej poczytnej serii. W rozwinięciu wiadomości znajduje się lista albumów, które ponownie trafią do sprzedaży.

Adaptacja i wystawa

Z okazji francuskiej premiery filmowej adaptacji "Odległej dzielnicy", sieć FNAC przygotowała specjalną wystawę. Można ją oglądać od 28 listopada do 30 grudnia 2010 roku w 12 oddziałach FNAC na terenie całej Francji.

"Komiksowe Hity" dopiero w styczniu

Premiera trzeciego numeru Komiksowych Hitów, pt.: "Aliens (Obcy): Dusza robota" została przesunięta na 5 stycznia 2011 roku. Zmiana ta związana jest z wprowadzeniem nowej stawki Vat.

Jakson i Spielberg o "TinTinie"

Prezentujemy wypowiedź Petera Jaksona i Stevena Spielberga, reżyserów "TinTina" dotyczących ich najnowszego dzieła. Premiera filmu planowana jest na 23 grudnia 2011.

Comics Box w Trójmieście

Do 12 grudnia w Trójmieście trwa projekt Comics Box, czyli komiks na mieście, w ramach Animation Now! Festiwal. Szukaj boxów na mieście! Zostań komiksiarzem! Twórz razem z nami!

"Star Wars - Komiks. Wydanie Specjalne"

Kolejny numer Wydania Specjalnego "Star Wars - Komiks" trafił dziś do sprzedaży. Tym razem album opisuje jedną z wielu misji Rebelii.

Złe wieści o FK

Najnowszy tom „Fantasy Komiks” będzie inny niż poprzednie. Zdrożeje, teraz cena będzie wynosić 29,90. Jednocześnie zawierać będzie mniej stron (132). W roku 2011 antologia będzie się ukazywać już jako dwumiesięcznik. Co istotne – nie będzie dystrybucji w kioskach.

"Wektor" już w księgarniach

Pierwszy crossover dziejący się w świecie Star Wars, trafił właśnie do sprzedaży. W pierwszym tomie znajdziecie piątą część "Rycerzy Starej Republiki" i dalsze wydarzenia z "Mrocznych Czasów". Ale "Wektor" to nie tylko kontynuacja tych komiksów, ale także historia pewnego talizmanu.

Thorgal na początek grudnia

Już dziś do księgarń na terenie całego kraju trafił kolejny, trzydziesty drugi tom Thorgala: "Bitwa o Asgard". Obok niego, na pułkach również od dnia dzisiejszego można zakupić komiks dziejący się w świecie Thorgala. Jednak głownym bohaterem jest Kriss de Valnor. Album nosi tytuł: Nie Zapominam o Niczym!

Fantasy Komiks #8

Już 15 grudnia do kiosków i salonów prasowych oraz księgarni na terenie całego kraju trafi kolejny, ósmy już numer antologii "Fantasy Komiks". Jak każdy tom tej serii i ten zawiera trzy dłuższe historie, a także humorystyczne stripy.

Gwiezdne Wojny na Grudzień

Tak obfitego miesiąca w komiksy, fani Star Wars jeszcze nie mieli! Egmont po raz pierwszy w jednym miesiącu opublikuje, aż cztery zeszyty ze świata Gwiezdnej Sagi! Więcej szczegółów w rozszerzeniu tej informacji!

Listopadowy numer "Star Wars - Komiks"

Najnowszy, dwudziesty siódmy numer magazynu "Star Wars - komiks" trafił dziś do sprzedaży. A oto co możecie w nim znaleźć:

Zapowiedzi Egmontu

W rozszerzeniu tej wiadomości prezentujemy plan komiksów które ukażą się dzięki wydawnictwu Egmont w najbliższym czasie. Wśród nich są albumy jak i kolejne tomy periodyków:

Zaślepieni Nienawiścią. Rycerze Cierpienia...

Dziś na terenie całego kraju, można było znaleźć w księgarniach i salonach prasowych czwarty tom jednej z serii Star Wars. Nosi ona nazwę "Rycerze Starej Republiki" a tytuł tej części to: "Zaślepieni Nienawiścią. Rycerze Cierpienia".

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 17 cze 2019, 14:08 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka