Wiadomości » Komiks » Egmont na Krakowskich Targach Książki
Egmont na Krakowskich Targach Książki
Na Targach Książki w Krakowie pojawi się też wydawnictwo Egmont.

Wydawca zapewnia, że...

Egmont Polska serdecznie zaprasza wszystkich małych i dużych czytelników do odwiedzenia swojego stoiska nr C48 w Hali Wisła podczas Krakowskich Targów Książki. To ciekawe wydarzenie to dobry pretekst do odwiedzenia dawnej stolicy Polski a także spotkania z ulubionymi autorami. Przygotowaliśmy wiele premierowych publikacji zarówno dla najmłodszych, młodzieży i dorosłych oraz specjalne promocje. Bestsellery i nowości wydawnictwa będą sprzedawane w promocyjnych cenach z 25% rabatem.


W ramach Krakowskich Targów Książki, Egmont serdecznie zaprasza na spotkania z autorami związanymi z wydawnictwem, po dedykacje autorskie i premierowe wydania książek, komiksów i gier planszowych. To tylko niektóre z atrakcji, które czekają na czytelników.

Zapraszamy również na prezentację sposobów promocji czytania na świecie, którą poprowadzi Maria Deskur, Dyrektor Zarządzający Książki w Egmont, 26 października w godz. 14.00-15.00, w Sali Budapeszt C.
Plan spotkań z autorami
KSIĄŻKI
Piątek, 27 października
godz. 16:00 - Ewa Nowak, autorka książki „Zerwij z nią”

Sobota, 28 października
godz. 11.00 - Zuza Zak, autorka książki „Polska. Nasza kuchnia w nowej odsłonie”
godz. 13.00 - Ewa Nowak, Zofia Stanecka, autorki książek z serii Czytam sobie
godz. 14.00 - Zofia Stanecka, Marianna Oklejak, autorki książek z serii Basia
godz. 16.00 - Paweł Pawlak, ilustrator książki „Sylaboratorium”

Niedziela, 29 października
godz. 11.00 - Marieta Marecka – autorka serii kulinarnej ABC gotowania
godz. 13.00 - Maria Szymańska – autorka pomysłów z książki „DIY. Żyj pięknie” poprowadzi warsztaty
wokół przedstawionych w niej projektów
KOMIKSY
Piątek, 27 października
12:00-13:30 – Mieczysław Fijał, autor komiksu Oskar i Fabrycy

Sobota, 28 października
11:00-12:00 – Mieczysław Fijał, autor komiksu Oskar i Fabrycy
12:00-13:00 – Berenika Kołomycka, autorka komiksu Malutki Lisek i Wielki Dzik
13:00-14:00 – Piotr Bednarczyk i Maciej Kur, autorzy komiksów Lil i Put, Kajko i Kokosz Nowe Przygody
14:00-15:00 – Marta Falkowska – autorka komiksu Oto Tosia
15:00-16:00 – Kajetan Wykurz, autor komiksu Maja i Minizaury

W ofercie Egmont Publishing na targach znajdą się premierowe wydania książek m.in.:

 Ale auta! Odjazdowe historie samochodowe pełna humoru opowieść Michała Leśniewskiego, która prowadzi i młodych, i starszych przez świat samochodów. Świat kolorowy i fascynujący – dzięki wspaniałym ilustracjom Macieja Szymanowicza.
 Sylaboratorium to leksykon ciekawych słów, pięknie i z humorem zilustrowany przez Pawła Pawlaka, oprócz definicji poszczególnych wyrazów znajdują się w nim pisane prozą lub wierszem – teksty znakomitych polskich autorów: Justyny Bednarek, Agnieszki Frączek, Mikołaja Golachowskiego, Roksany Jędrzejewskiej-Wróbel, Emilii Kiereś, Ewy Nowak, Zuzanny Orlińskiej, Zofii Staneckiej, Marcina Wichy i Wojciecha Widłaka, a także wstęp Jerzego Bralczyka.
 Megasztuczki dla małych magików książka w bardzo prosty sposób pokazuje o chodzi właściwie z tymi sztuczkami. Dzięki niej nie tylko można nauczyć się najlepszych trików i wprawić w osłupienie kolegów i koleżanki, ale także zrozumieć na jakiej zasadzie działają te megasztuczki. To czysta (meta)fizyka… Abrakadabra i do dzieła!
 Zerwij z nią znakomita powieść Ewy Nowak przeznaczona dla nastoletnich czytelników, to poruszająca opowieść o miłości, akceptacji, zwątpieniu i trudnym wkraczaniu w dorosłe życie.
 Polska. Nasza kuchnia w nowej odsłonie, rewolucja w gotowaniu i kulinarna podróż przez polskie dania i ludowe tradycje. Zuza Zak zaprasza do swojej polskiej kuchni, proponując inspirujące podejście zarówno do potraw znanych od dawna, jak i do nowych składników.
 DYI. Żyj pięknie to siedemdziesiąt tutoriali pokazujących krok po kroku, jak zrobić coś z niczego. Dzięki tej książce samodzielnie urządzisz pokój, znajdziesz wiele praktycznych rozwiązań, własnoręcznie wykonasz wspaniałe prezenty dla rodziny i przyjaciół!
 ABC Gotowania 3, doskonała książka poświęcona gotowaniu. Autorki Mariety Mareckiej nie trzeba nikomu przedstawiać, bo to już jej kolejna publikacja kulinarna!
 Star Wars Kirigami 15 szablonów niezapomnianych maszyn kosmicznych! Poznaj niezwykłe możliwości papieru. Przy odrobinie światła i fantazji urzeczywistnisz klimat gwiezdnowojennych scenerii.
 Minecraft. Mobestiariusz to dorobek życia wybitnego minecraftowego naukowca zajmującego się mobami. Badacz zgromadził mnóstwo informacji na temat zwyczajów, środowiska życia oraz cech charakterystycznych wszystkich stworzeń odkrytych jak dotąd w Minecrafcie – od zwykłych kurczaków po przerażającego Smoka Kresu. Jego notatki są opatrzone barwnymi ilustracjami, dzięki czemu będziecie przygotowani na spotkanie z mobami.
 My Little Pony the Movie, nowa seria książek przygotowanych specjalnie z okazji premiery kinowej filmu My Little Pony the Movie. Nowe przygody magicznych kucyków, które po raz pierwszy będą musiały opuścić baśniową Equestrię i wkroczyć w tajemniczy wielki świat.

Premierowe wydania komiksów m.in.:
 Asteriks w Italii, po sukcesie Asteriksa u Piktów i Papirusu Cezara scenarzysta Jean-Yves Ferri i rysownik Didier Conrad powracają z nowym albumem o przygodach słynnych na cały świat walecznych Galów, postaci stworzonych przez znakomitych artystów – René Goscinnego i Alberta Uderzo! Asteriks i Obeliks znów przeżyją rozliczne, pełne humoru perypetie. Na Teutatesa!
 Thorgal. Młodzieńcze lata. Slivia, piąta część cyklu fantasy opowiadającego o młodzieńczych przygodach Thorgala, przybysza z gwiazd żyjącego pośród wikingów Północy.
 Myszka Miki. Kawa „Zombo”, przeznaczona zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych autorstwa znakomitego francuskiego scenarzysty i rysownika Régisa Loisela, po mistrzowsku narysowana w stylu wczesnych komiksów disnejowskich z lat 30. XX wieku.
 Kolekcja komiksów DC Odrodzenie, m.in. Superman Action Comics, Batman Detective Comics, Flash, Liga Sprawiedliwości
 Daredevil. Nieustraszony! Daredevil. Prawnik za dnia, bezlitosny sędzia i kat w nocy. Seria stworzona we współpracy z Alexem Maleevem i Davidem Mackiem to jeden z najlepszych przykładów kreatywności w świecie Marvela.
A także premierowe wydania gier m.in.:
 UBONGO, szalona gra, która rozkręci mózg! ponad 400 niepowtarzalnych zadań. Dwa poziomy trudności łamigłówek umożliwiają dostosowanie gry do wieku i doświadczenia graczy.
 RYZYK FIZYK, polska edycja najczęściej nagradzanej, imprezowej gry planszowej Wits & Wagers. Jedna z najpopularniejszych gier quizowych na świecie. Zebrano w niej zabawne, ciekawe, niezwykłe pytania z różnych dziedzin, również związanych z Polską. Jednak nie musisz być ekspertem w każdej z nich. Wygrasz, jeśli obstawisz właściwe odpowiedzi i zaryzykujesz w odpowiednim momencie.
 INSPEKTOR TUSZ, odgadnij to, czego nie widzisz! Wesoła gra imprezowa, w której gracze rysują i odgadują różne hasła. Jednak zdecydowanie różni się od innych gier tego typu dzięki specjalnym okularom.
 ŻUBR POMPIK, znany wszystkim z serialu TV i książek mały żubr tym razem w planszówce.
 TREXO Kółko i krzyżyk w nowym wymiarze! Kafelki można kłaść jeden na drugim, więc rozgrywka toczy się w 3 wymiarach. Każdy ruch zmienia diametralnie sytuację na planszy i może zadecydować o zwycięstwie.
adrturz – 24 paź 2017, 17:26
KOMENTARZE
 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2018 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 10 gru 2018, 16:46 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka