Wiadomości » Komiks » Pisma Komiksowe Egmontu w Lutym
Pisma Komiksowe Egmontu w Lutym
Prezentujemy Wam nowe numery pism komiksowych, które trafią w Lutym do sprzedaży na terenie całego kraju, dzięki wydawnictwu Egmont. Możecie ich szukać w kioskach, salonach prasowych i wybranych księgarniach.

Pisma komiksowe w lutym 2011



Gigant 2-11
Od 02.02.2011

++


Scenariusz: Różni autorzy
Przekład: Jacek Drewnowski
Oprawa: Miękka
Objętość: 256 stron
Standard:
Format: 126x188 mm
Cena: 13,99 PLN
ISBN: 978-83-237-4644-7
EAN: 978823746447

Daisy podziwia chłopaków, którzy potrafią wyczyniać cuda na deskorolkach. Donald próbuje swych sił w jeździe na desce, ale za każdym razem wychodzi z tego niezły pasztet. W końcu wpada na genialny pomysł. Czy uda mu się przekonać Daisy, że jest najlepszym deskorolkowcem na świecie?
Ta i inne historie w najnowszym numerze Giganta, zatytułowanym Wirująca kaczka! 256 stron komiksowych historii o Kaczorze Donaldzie, Myszce Miki i innych disnejowskich bohaterach.

Mamut 1-11
Od 16.02.2010

++


Scenariusz: Różni autorzy
Przekład: Jacek Drewnowski, Aleksandra Bałucka-Grimaldi
Oprawa: Miękka
Objętość: 512 stron
Standard:
Format: 126x188 mm
Cena: 24,99 PLN
ISBN: 978-83-237-4662-1
EAN: 9788323746621

Kung-fu, smoki, latające sztylety i przyczajone tygrysy! Wszystko to znajdziecie w tajemniczych krainach dalekiej Azji.
Myśleliście, że Donald zrobił już wszystko? Ha! Ten pomysłowy kaczor nie przestaje nas zaskakiwać! Tym razem postanowił polecieć latawcem... gdzie? Oczywiście w miejsce, gdzie czekają go kłopoty! Czy uda mu sie z nich wydostać? Znając jego pecha, może to być trudne...
Miki i Goofy maja jeszcze dziwniejsze przygody. Walka, namiętność, a nawet wojna między dwoma państwami – wszystko to przed nimi. Chcesz się dowiedzieć, jakie magiczne moce posiądzie Goofy i kto wyzwie Donalda na pojedynek? Nie czekaj! Zabieraj się do czytania!
Ten i inne komiksy w najnowszym numerze serii Gigant Mamut, zatytułowanym Kung-fu granda! 512 stron komiksowych historii o Kaczorze Donaldzie, Myszce Miki i innych disnejowskich bohaterach!

Star Wars Komiks
Nr 02/2011

++


Scenariusz i rysunki: różni autorzy
Przekład: Jarosław Grzędowicz, Maciek Drewnowski
Oprawa: miękka
Objętość: 48 stron
Format: 170x260 mm
Cena: 6,50 zł
ISSN: 1899-4881-02
INDEKS 244872
EAN 9771899488309
W kioskach od 16 lutego

Miesięcznik Star Wars Komiks przedstawia na 48 stronach zamknięte opowieści komiksowe z odległej galaktyki. W numerze 2/2011 znalazły się dwie historie:

ŚLEPA PRÓBA
Wojny klonów trwają od sześciu miesięcy. Sytuacja konfliktu zmusza wielu Jedi do podejmowania nowych wyzwań oraz wyborów, przed jakimi dotychczas nie stawali. Większość rycerzy została generałami i prowadzi do boju armie, lecz Quinlan Vos nadal trzyma się w cieniu. Rada Jedi wysłała dawnego mistrza Aayli Secury jako szpiega w szeregi Separatystów. Ze swojej roli Vos wywiązywał się dotąd znakomicie, zachodzi jednak obawa, że mógł zbytnio zaangażować się we współpracę z wrogiem i znaleźć się zbyt blisko ciemnej strony. Czy to możliwe, by członek zakonu został podwójnym agentem?

KOMANDOSI LANDA: NA ORLICH SKRZYDŁACH
Jak pamiętamy z klasycznej trylogii filmowej, Lando Calrissian, baron administrator Miasta w Chmurach (a wcześniej szuler, awanturnik i przemytnik) na skutek znajomości z Hanem Solo przystąpił do Rebelii. Awansował nawet na generała. Po zwycięstwie nad Imperium, do którego Lando w znacznym stopniu się przyczynił, Sojusz zaczął się borykać z rozmaitymi problemami. Pozostały po Imperium sprzęt wojskowy często trafiał w niepowołane ręce. Calrissian, dawniej sam często na bakier z prawem, staje teraz do walki przeciwko bezprawiu.

Fantasy komiks
Tom 9

++


Scenariusz i rysunki: różni autorzy
Przekład: różni tłumacze
Oprawa: miękka
Objętość: 132 strony
Format: 170x260 mm
Cena: 29,99 zł
ISBN 978-83-237-4630-0
INDEKS 261823
W kioskach od 2 lutego

Dziewiąty tom antologii komiksów fantasy. Każdy tom antologii zawiera trzy dłuższe historie autorstwa znanych twórców zachodnioeuropejskich, a także humorystyczne stripy.
W tym tomie Fantasy komiks:
Kontynuacje serii:
Sloka część 3 – Konflikt między dwoma imperiami na planecie Link-Archoid zbliża się do apokaliptycznego zakończenia. Okrana lada chwila może użyć straszliwej broni do zniszczenia swego wroga, Zeidy. Pilot Sloka i pomagająca mu najemniczka Svendai uciekają z rąk wojsk Okrany, by przedrzeć się na terytorium Zeidy. Ale na ogarniętych wojną obszarach zadanie to wydaje się skazane na niepowodzenie. Równocześnie Zapomniana Wyspa jest terenem walki dzikich tubylców z naukowcami, próbującymi uruchomić broń absolutną. Z kolei w sferze astralnej dawni bogowie Złotoskórych próbują nie dopuścić do zniszczenia świata Link-Archoid.
Lasy Opalu część 6 – W świecie Opalu trwa konflikt pomiędzy totalitarnym Kościołem Światła a siłami dążącymi do odnowienia rządów legendarnych Tytanów. Drużyna banity Darka próbuje odnaleźć siedziby zaginionych Tytanów i w tym celu dociera do ukrytego magicznym sposobem w dżungli miasta Jedenaście Korzeni. Ale i tam odnajdują ich wojska Kościoła. Rozpoczyna się bitwa. Przywódca sił zła, Pontyfik Xarchias, decyduje się zgromadzić wszystkie swoje dzieci, aby korzystając z ich mocy, zatrzymać Darka i ostatecznie zniszczyć Tytanów. Jednak nie wie, że nie wszyscy jego poplecznicy są mu wierni…
Wyprawa Alunysa część 2 - Dokończenie humorystyczno-przygodowej historii, rozgrywająca się w świecie Troy 800 lat przed czasami Lanfeusta (bohatera serii Lanfeust z Troy). Alunys, Mag z Akademii w Eckmul, oraz jego towarzysze wpadają w ręce piratów, grasujących na oceanie. Ale piraci także są ludźmi i można się z nimi dogadać… Bohaterowie kontynuują podróż na kraniec świata, aby dzięki mocy mieszkającej tam magicznej rasy uwolnić Alunysa od koszmarnego zaklęcia. A muszą się spieszyć, bo czasu mają coraz mniej!

Jak zawsze między główne długie serie wplecione zostały krótkie stripy humorystyczne.
Przemysław 'Jok' Grzesiak – 14 lut 2011, 18:22
KOMENTARZE
 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2018 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 11 gru 2018, 06:17 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka