• WIADOMOŚCI – Komiks

Polskie ziny komiksowe w kwartalniku projektowym "2+3D"

W najnowszym kwartalniku "2+3D" można poczytać obszerny artykuł o polskich zinach komiksowych.

100 x DwuTakt, czyli fotoreportaż z imprezy

Tegoroczny toruński Festiwal Kultury Popularnej DwuTakt był wydarzeniem nietuzinkowym. Niech świadczą o tym liczby: aż 7 gwiazd (nazwiska największego kalibru), złożony program zawierający w sumie 24 punkty, niektóre całodniowe i rozbudowane, przeznaczone dla wszystkich bez wyjątku pokoleń. Imprezy odbywające się w sobotę, ale też i w niedzielę (np. "Rejs po Wiśle ze Stanisławem Tymem").

Złoty Puchar dla Macieja Parowskiego

W tym roku podczas toruńskiego Festiwalu Kultury Popularnej DwuTakt po raz kolejny przyznano festiwalowe wyróżnienie - Złoty Puchar, nagrodę im. Janusza Christy za specjalne zasługi na rzecz popularyzacji komiksu w Polsce.

The Bondage

Marvel i jego ekranizacje komiksów skłaniają coraz większą ilość ludzi do powrotu w świat komiksu i podróże w czasie do młodzieńczej fascynacji superbohaterami. Wśród takich właśnie 'wiecznie młodych' fanów komiksów istnieją również tacy, którzy próbują ożywić swoje wizje i chociaż raz poczuć się jak Stan Lee.

Komiksowe "Historie zakrapiane piwem II".

8 kwietnia br. odbyła się premiera drugiej części "Historii zakrapianych piwem" pt. "Tożsamość" autorstwa Krzysztofa Bryneckiego z wydawnictw Browaru Dukla.

Zapraszamy do zapoznania z informacjami o tym ciekawym kolorowym zeszycie, oraz do obejrzenia przykładowych plansz.

"Atomówki" zaatakują tegoroczny Pyrkon!

Cukier... Słodkości... I różne śliczności...

Dzień Darmowego Komiksu już w maju!

7 maja w Bibliotece Uniwersyteckiej w Poznaniu odbędzie się kolejna edycja Darmowych Dni Komiksu - wielkiego święta wszystkich miłośników komiksów, w którym znajdziemy: panele wykładowe poświęcone wszystkim aspektom sztuki komiksowej, wystawy, spotkania autorskie, sklepy z komiksami, cosplay, zabawy dla dzieciaków, games room i wiele innych atrakcji.

Ruszył nabór prac komiksowych do Zin Free Zone!

Biblioteka Uniwersytecka w Poznaniu oraz KPMG Poland ogłaszają nabór prac do antologii komiksowej Zin Free Zone, która będzie rozdawana 7 maja podczas Dnia Darmowego Komiksu.

"Thor: Opowieści z Asgardu" w sprzedaży

Kolejny, już 83 tom Wielkiej Kolekcji Komiksów Marvela, trafił do sprzedaży. Tym razem nosi on tytuł "Thor: Opowieści z Asgardu".

"Wolpertingermenschen" dostępna w sprzedaży!

Już teraz można zamawiać najnowsze dzieło Katarzyny "Hitohai" Wasylak, autorką takich dzieł jak "Česarego", "Materii dziwactwa" i "Red Dady".

Tysięczny album "Klubu Świata Komiksu"!

Jesienią 1999 roku wydawnictwo Egmont Polska opublikowało komiks „Slaine – Skarby Brytanii” – premierowy tom „Klubu Świata Komiksu”, oznaczony numerem 0001. W kolejnych latach w imprincie „KŚK” ukazały się najpopularniejsze serie komiksowe z całego świata, polska klasyka, antologie prezentujące młodych rodzimych twórców, dzieła najważniejszych mistrzów gatunku.

SuperHero Magazyn 0/2016 - WYDANIE SPECJALNE: DEADPOOL już w przedsprzedaży!

Dla tych, którzy nie mogą doczekać się najnowszego filmu z uniwersum Marvela o najbardziej zwariowanym i niezrównoważonym antybohaterze, mogą teraz nabyć specjalne wydanie SuperHero Magazyn mówiący o - nie kto innym jak - Deadpoolu!

Następne komiksy z Wielkiej Kolekcji Marvela to...

Poznaliśmy zapowiedzi, kolejnych trzech tomów Wielkiej Kolekcji Komiksów Marvela. Jak donosi fanpage "Wielkiej Kolekcji" będą to:

"Ultimate Spider-Man: Śmierć Spider-Mana" w sprzedaży

Dziś do sprzedaży trafił 82 tom Wielkiej Kolekcji Komiksów Marvela: "Ultimate Spider-Man: Śmierć Spider-Mana".

"Polski Duch" na wspieram.to!

Już teraz wesprzyjcie naszych rodaków przy projekcie!

  • Konwenty
  • Fantasmagoria
  • Kawaii Time
  • Gildia Society
  • Ostatnie dyskusje na forum
  • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2018 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 18 mar 2018, 06:45 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka