• WIADOMOŚCI – Komiks

Zapowiedzi na maj od wydawnictwa Timof Comics

Wydawnictwo Timof na koniec maja szykuje garść nowości.

Miki i raźni rajdowcy. Transformacje - prezentacja

Wspaniała zabawa dla wszystkich wielbicieli Mikiego i jego przyjaciół. Za pomocą naklejek dzieci będą mogły dowolnie zmieniać i na nowo kreować wizerunki swoich ulubionych bohaterów. Naklejki są wielokrotnego użytku, co sprawia, że można powracać do ulubionych zadań, a na najbardziej wytrwałych czeka naklejkowa gra. Zabawa w transformacje to doskonałe ćwiczenie rozwijające wyobraźnię i spostrzegawczość.

Disney maluch. Połącz Kropki - prezentacja

Przygoda z rysowaniem w towarzystwie ulubionych bohaterów ze świata Disneya. Przygotujcie kolorowe mazaki oraz ściereczkę – i do dzieła. Rysujcie i zmazujcie – to świetne ćwiczenie usprawniające rękę małego artysty. Duże obrazki są przyjazne dla maluszka, barwne kropki pomogą mu w wyborze koloru mazaka, a dzięki ponumerowanym kropkom dziecko pozna i utrwali sobie kolejność cyfr. „Połącz Kropki” to znakomity sposób, żeby wspierać rozwój manualny i zapewnić wiele godzin wspaniałej zabawy.

Farm World. Zadanie: Naklejanie! - prezentacja

Przed tobą dzień pełen niespodzianek w pewnym bardzo wesołym gospodarstwie. Który z mieszkańców robi tu największy hałas? Gdzie najlepiej się ukryć podczas gry w chowanego? W co lubią się bawić konie i świnki? Ty o tym decydujesz! Uzupełniaj strony naklejkami, twórz własne historyjki i dowiedz się więcej o niesamowitym życiu zwierząt.

Star Wars. Gdzie jest Wookiee? Barwna podroż po galaktyce - premiera

Gotowi na kolorowe przygody z Chewbaccą? Od dziś do kupienia nowy album od Egmont Polska!

„Hrabstwo Harrow Tom 4 - Rodzina” - zapowiedź od Mucha Comics

Witajcie w Hrabstwie Harrow, gdzie z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu - czwarty tom już od 22 maja w księgarniach.

„Twierdzi Pereira” komiksowy thirller polityczny od Mucha Comics - zapowiedź

Kolejny z wartych uwagi albumów debiutujących na rynku 22 maja - „Twierdzi Piereira” świeża majówkowa zapowiedź od Wydawnictwa Mucha Comics.

„Wampiry” od Mucha Comics - zapowiedź gorąca niczym buzująca krew!

Komiks „Wampiry” zadebiutuje 22 maja na okoliczność Festiwalu Komiksowa Warszawa 2018.

Star Wars Komiks nr 2/2018. Cytadela Grozy, czyli galaktyczny pastiż - recenzja komiksu

Gwiezdnemu uniwersum wybitnie nie po drodze ze straszydłami i elementami pseudogore. Dynamika poziomu nowych marvelowych komiksów bywa nieco sinusoidalna, po zachwycającej „Tajnej wojnie Mistrza Yody” zdaje się złapała lekką zadyszkę...

Obrazek

"Farm World. Zadanie: Naklejanie!" - recenzja komiksu z nalepkami

Wszystkie dzieci lubią naklejki. Jest to dla nich niezwykle przyjemne uczucie, kiedy mogą przykleić podobiznę zwierzątka lub postaci z kreskówki tam, gdzie tylko zapragną. Jednak „Farm World. Zadanie: Naklejanie!” oferuje nie tylko świetną rozrywkę związaną z naklejaniem, ale również edukacyjną przygodę dla najmłodszych.

„Pantera” - Kiedy rodzic kocha dziecko - recenzja komiksu

Krystynka to mała, kilkuletnia dziewczynka, która właśnie straciła swoją przyjaciółkę – Pannę Kocinkę. Jak dla większości dzieci pustka, która pojawia się po odejściu futrzaka jest dojmująca. Rudowłosa maluda tworzy zatem w swojej wyobraźni innego przyjaciela – Panterę.

Obrazek

Komiksowy maj z Klubem Świata Komiksu - zapowiedzi od Egmont Polska

Zapowiedzi pierwszej ogromnej fali komiksów od Wydawnictwa Egmont Polska już od 17 maja w sprzedaży - łącznie aż 17 komiksów!

Ralph Azham tom 10: Ogień, który dogasa, czyli czy zło jest dobre? - recenzja komiksu

Kanadyjczycy to najlepsi drwale na świecie. Ze ściętych drzew można produkować papier, a na nim drukować komiksy. Na historyjkach obrazkowych obywatele kraju Liścia Klonowego również znają się świetnie, co udowadnia Lewis Trondheim w swojej serii z gatunku fantasy!

Obrazek

Kolekcja Komiksy Star Wars#11: „Klasyczne Opowieści tom 11” - zapowiedź komiksu

Przedostatni tom Legend przyniesie pojedynek z Mroczną Damą!

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2018 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 11 gru 2018, 06:39 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka