• WIADOMOŚCI – Literatura

Luty z Harrym Potterem

Wydawnictwo Media Rodzina ma dla miłośników magii, czarów i Harry'ego Pottera parę niespodzianek.

Woła mnie ciemność

Już 14 lutego będzie miała miejsce premiera powieści Agaty Suchockiej Woła mnie ciemność. To książka dla czytelników dorosłych, i to też nie wszystkich. Autorka łamie w niej niejedno tabu.

Naznaczeni błękitem i Drugi krąg

Na arenę fantastyki powraca w wielkim stylu Ewa Białołęcka, która zaczyna od wznowień "Naznaczonych błękitem" i "Drugim kręgiem", ale tym razem ma zamiar zakończyć cykl i udowodnić, że z pozornie wygasłego płomyczka czytelniczej nadziei strzelą znów ogniska!

Brama w światło obleczona

Szanowne fanki i fani twórczości Mai Lidii Kossakowskiej przed Wami - a raczej w pobliskich księgarniach bądź internetowych sklepach - nastąpiła premiera drugiego tomu "Bram Światłości"! Daimion Frey powraca w wielkim stylu!

To, co najlepsze vol. 1

Prószyński i S-ka zaskakuje nas dziś świetnym wydaniem dzieł Harlana Ellisona, pierwszy tom "To, co najlepsze" już w księgarniach.

Księżniczka dinozaurów

Po "Władcach dinozaurów" i "Jeźdźcach dinozaurów" Victora Milana przyszedł czas na "Księżniczkę dinozaurów" - trzeci tom serii, którego można już szukać w księgarniach.

Ze srebra zrodzony

Cokolwiek by o romansach paranormalnych nie mówić, maja one też całkiem przyjemnych przedstawicieli - w tym Patricię Briggs, której "Zrodzony ze srebra" właśnie w odświeżonym wydaniu trafił na półki.

Sopel po raz trzeci

Fabryka Słów na dziś zaplanowała premierę wznowienia trzeciego tomu cyklu "Przygranicza", tak więc wszyscy miłośnicy postapokalipsy mogą zajrzeć do księgarni po "Czarne sny" Pawła Kornewa.

Spotkanie z Martyną Raduchowską!

W imieniu wydawnictwa Uroboros oraz właścicieli warszawskiego "Worka Kości" serdecznie zapraszam na spotkanie przedpremierowe z Martyną Raduchowską.

Zapraszamy na spotkania z Ewą Białołęcką i Taranem Matharu!

Wydawnictwo Jaguar zaprasza na spotkania z autorami, Ewą Białołęcką i Taranem Matharu!

Uroboros rozsyła Demona Luster

Premiera "Demona Luster" Marty Raduchowskiej co prawda przed nami, ale wydawnictwo Uroboros rozsyła już prebooki - więc wszyscy zainteresowani powinni mieć się na baczności! I wypatrywać listonosza.

Zwycięstwo albo śmierć

13 lutego do księgarń trafi IV tom cyklu Roberta J. Szmidta „Pola dawno zapomnianych bitew” – Zwycięstwo albo śmierć. To część, w której nadchodzą decydujące momenty w wojnie z Obcymi – kiedy na szali trzeba postawić wszystko (o czym przekonuje się wielki admirał Farland). Odżywają i wzmagają się dawne konflikty, demony przeszłości nie pozwalają o sobie zapomnieć a decydująca faza wojny nie pozostawia zbyt wielu wyborów – można zwyciężyć lub umrzeć. W takich sytuacjach emocje sięgają zenitu…

Przenajświętsza Rzeczpospolita powróci

9 marca do księgarń powróci "Przenajświętsza Rzeczpospolita" Jacka Piekary.

Wędrowiec nadchodzi

"Wędrowiec" – jedna z najważniejszych lektur w świecie Metra 2033 już 15 lutego w księgarniach.

Magiczne uderzenie

Czego, jak czego, ale magii w fantasy nigdy dość... Chyba że z paroma wyjątkami. Niemniej, Ilonę Andrews (duet pisarski) powinni znać wszyscy szanujący się miłośnicy tego gatunku. Szczególnie, że dziś ma miejsce premiera wznowienia trzeciego tomu cyklu o Kate Daniels, czyli "Magia uderza".

  • Konwenty
  • Fantasmagoria
  • Kawaii Time
  • Gildia Society
  • Ostatnie dyskusje na forum
  • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2018 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 20 lut 2018, 06:54 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka