• WIADOMOŚCI – Literatura

„Wizje twórców. Star Wars™ Przebudzenie Mocy” - recenzja artbooka

„Wizje” są kopalnią pomysłów artystów i kreacjonistów Gwiezdnego Uniwersum pozwala zrozumieć częściowo ogrom pracy włożony w preprodukcje filmu oraz docenić miesiące ciężkiej pracy na szkicami koncepcyjnymi. „Wizje twórców” stanowią ucztę dla oczu!
Obrazek

LEGO® „Star Wars”™. Ciemna Strona Mocy - recenzja o złych gościach w czerni

Album legutkowy poświęcony sekretom Sithów, czyli użytkowników tzw. Ciemnej Strony Mocy w lekkostrawnej formie kompendium podaje o wojownikach, droidach, sojusznikach, bitwach oraz władcach Mroku. Sami źli goście w czarnych pelerynach!
Obrazek

LEGO® „Star Wars”™. 100 scen - recenzja

Sześć Epizodów i mnóstwo klocków LEGO® w zabawnych sytuacjach, czyli powrót Daniela Lipkowitza. Tym razem w formie mini kroniki filmowej, prześledzimy wydarzenia ze Nowej i Klasycznej Trylogii, podziwiając doskonałej jakości zdjęcia.

Obrazek

Jadowity miecz

W księgarniach pojawia się "Jadowity miecz" Rafała Dębskiego, czyli kontynuacja "Gdy Bóg zasypia".

Niezbędnik Maga

18 lipca do sprzedaży trafi kolejna książka-gadżet obok której fan Ricka Riordana nie może przejść obojętnie.

Spotkanie z Krzysztofem Haladynem

22 czerwca w godzinach 18:00-20:00 odbędzie się spotkanie z Krzysztofem Haladynem, autorem "Na skraju strefy" oraz "Cyfraka".

Wrota

Milena Wójtowicz wraca do księgarń z cyklem "Wrota" - dziś premiera pierwszego tomu, a następnych w 2019 roku.

Piknik pod Wiszącą Skałą

W księgarniach pojawił się mrożący krew w żyłach thriller, osadzony na początku XX wieku, czyli "Piknik pod Wiszącą Skałą" Joan Lindsay.

Czaszkowiercy już w księgarniach!

Do księgarń trafiła dziś kolejna książka Briana Staveleya ze świata „Kronik nieociosanego tronu” – "Czaszkowiercy"!

Skafander i melonik

Podczas tegorocznego Polconu będzie miała miejsce premiera antologii członków Sekcji Literackiej Śląskiego Klubu Fantastyki „Logrus”. „Skafander i melonik” to drugi zbiór w serii „Ścieżki wyobraźni”, która zastąpiła broszurowe wydawnictwo, jakim był Nieoficjalny Obiekt Literacki.

Droga Szamana nadciąga

Już 20 czerwca to polskich księgarń trafi jedna z najlepszych serii LitRPG - "Droga Szamana" Wasilija Machanienki. Wyjątkowa książka fantasy LitRPG pióra jednego z ojców gatunku, przełożona na język angielski, niemiecki, polski, czeski i koreański.

Bożogrobie

Jay Kristoff w ostatnich latach zyskuje na popularności, "Wojna lotosowa" od Uroborosa i twardookładkowe "Kroniki Nibynocy", których drugi tom - "Bożogrobie" - wkraczają do księgarń!

Głosząca kres

Za sprawą wydawnictwa Uroboros w księgarniach można już nabyć trzeci tom cyklu "Wojna lotosowa" Jaya Kristoffa - "Głosząca kres" wieńczy dzieło zatopione w klimatach japońskich z niemałą domieszką steampunku.

Kłamca powraca!

Jakub Ćwiek powraca do księgarń razem z Kłamcą, ale trochę w innym wydaniu, ponieważ teraz na główną scenę wkraczają "Stróże".

Drażliwe tematy

Trzeci zbiór opowiadań Neila Gaimana w nowym wydaniu, pasującym do szaty graficznej wszystkich poprzednich - a brakujące już wkrótce.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2018 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 19 cze 2018, 09:19 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka