• WIADOMOŚCI – Literatura

Kossakowska wznowiona

Za moment - 22 listopada - do księgarń zawita drugi tom "Zakonu Krańca Świata" Mai Lidii Kossakowskiej.

Wyjątkowa grafika dla fanów stephena kinga

Wielbiciele Stephena Kinga od niedawna mogą cieszyć się polskim wydaniem „Śpiących królewien” – najnowszej powieści mistrza horroru napisanej wspólnie z jego synem Owenem – a już teraz wydawnictwo Prószyński i S-ka szykuje dla nich kolejną atrakcję. Wraz z Ryszardem Wojtyńskim, twórcą polskiej okładki tego tytułu, wyemitowało limitowaną serię grafik, stanowiących hołd dla tej wyjątkowej książki i jej autorów. Sprzedaż plakatów (w promocyjnej cenie 198 zł) ruszy w najbliższy wtorek na stronie https://ksiegarnia.proszynski.pl/ i potrwa tylko do piątku do godziny 24.00.

Magia nieźle Cię pokąsa

Już dziś premiera wznowienia pierwszego tomu, a zarazem zapowiedź wznowień kolejnych, "Magia kąsa" Ilony Andrews trafia właśnie do księgarń. Czyli czas na urban fantasy na bardzo przyzwoitym poziomie.

Triumfalny powrót Salmana Rushdiego!

21 listopada trafi do księgarń nowa powieść Salmana Rushdiego "Złoty dom Goldenów". To triumfalny powrót tego znakomitego pisarza do powieści realistycznej!

T.T. w natarciu

W księgarniach można już poszukiwać horroru "T.T." Piotra Kulpy od wydawnictwa Videograf.

Azyl dla starych pilotów i inne opowieści

Już dziś w księgarniach perła Grzędowicza, zbiór opowiadań m.in. sprzed 35 lat "Azyl".

Casandra Clare w nowym wydaniu

Do księgarń trafiły trzy tomy "Darów Anioła" Casandry Clare w nowej, twardookładkowej szacie graficznej.

A dziś premiera Wiedźmina... tylko fanfiction

Do księgarń trafiła konkursowa antologia "Szpony i kły", której opowiadania rozgrywają się w świecie znanym z prozy Andrzeja Sapkowskiego.

Fantastycznie Fantastyczne zwierzęta

W księgarniach zagościło świetne wydanie leksykonu ze świata Harry'ego Pottera, czyli "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" Newta Skamandera z ilustracjami Olivii Lomenech-Gill.

Jesień należy do Stephena Kinga!

Po niedawnych "Śpiących królewnach" przyszła pora na kolejne opowieści Stephena Kinga, czyli komiks "Opowieści makabryczne" oraz opowiadanie napisane wspólnie z Richardem Chizmarem, "Pudełko z guzikami Gwendy".

Aaronovitch w trzech kawałkach

Wydawnictwo MAG odświeża cykl Bena Aaronovitcha w nowym, twardookładkowym wydaniu i wzbogacone o nowy, niewydany tom, zwiastujący dokończenie serii.

Do księgarń po Nadzór marsz!

"Nadzór" Charliego Fletchera czeka już na Was w księgarniach!

Powrót Kronik Dziwnego Królestwa - Ludzie i duchy już w sprzedaży!

Od dziś w sprzedaży dostępny jest czwarty tom Kronik Dziwnego Królestwa Oksany Pankiejewej - "Ludzie i duchy". "Kroniki Dziwnego Królestwa" to cykl urzekający humorem, mnogością wątków i postaci, wędrówkami między światami równoległymi, złożonością intryg i tajemnic oraz niepowtarzalnym stylem, który czyni obcowanie z prozą Oksany Pankiejewej niepowtarzalną czytelniczą przygodą. Autorka stworzyła tak barwny i rozbudowany świat, że jego odkrywanie jest prawdziwą gratką dla miłośników gatunku.

Innych nadszedł czas

Na początku listopada do księgarń trafi ostatnia część serii "Inni" Anny Bishop, "Zapisane w kartach".

SQN na Targach Książki

Już za parę dni rozpocznie się jedno z najważniejszych czytelniczych świąt w Polsce. W tym roku Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie odbędą się w dniach 26-29 października. Wydawnictwo SQN będziecie mogli spotkać na stoisku D37. Warto zajrzeć, oficyna przygotowała atrakcyjne promocje oraz moc spotkań z autorami.

 • Konwenty
 • FORT
 • Tolk-Folk
 • Ryucon 2017
 • Fornost 2017
 • NiuCon
 • Mochicon
 • Zakonki
 • Twierdza
 • Gildia Society
 • Rzesz??w by Night
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2017 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 17 gru 2017, 11:07 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka