• WIADOMOŚCI – Literatura

"Niuch" taniej!

Już 10 kwietnia będzie miała miejsce premiera "Niucha". Z tej okazji chcemy zaproponować czytelnikom promocję na Selkarze, z rabatem 21,4%. będziemy więc mogli kupić "Niucha" za jedyne 23,50.

Odliczanie do premiery Niucha czas rozpocząć!

Czas rozpocząć wielkie odliczanie do premiery Niucha – najnowszej powieści ze Świata Dysku Terry’ego Pratchetta. Książka trafi do księgarń już za trzy tygodnie, 10 kwietnia. Z tej okazji publikujemy pierwszy fragment powieści.

Warto głosować na EPIC

EPIC, czyli pierwszy tom Kronik Awatarów, Connora Kosticka, bierze udział w konkursie na najlepszą książkę na wiosnę 2012 w kategorii: fantasy, science-fiction. Warto oddać głos na powieść objętą patronatem medialnym Bestiariusza, bowiem dla głosujących przewidziane są nagrody. Zapraszamy do zabawy!

Powieść "Battlefield 3: Rosjanin" już w kwietniu

Już 18 kwietnia na półki polskich księgarń trafi wyczekiwana powieść sensacyjna autorstwa Andy’ego McNaba i Petera Grimsdale’a – Battlefied 3: Rosjanin.

Świat, fabuła, bohater? - panel dyskusyjny

Już jutro o godzinie 19:00 w Grawitacji (Warszawa, ul. Browarna 6), odbędzie się panel dyskusyjny „Świat, fabuła, bohater? Czyli co decyduje o atrakcyjności fantastyki”. W panelu udział wezmą: Robert M. Wegner, Rafał Kosik, Marcin Zwierzchowski oraz Michał Cetnarowski.

SAGA - premiera

Już dziś na sklepowe półki trafia SAGA, Conora Kosticka. Przypominamy, że powieść objęta jest patronatem medialnym Bestiariusza i zapraszamy do przeczytania fragmentu powieści.

Świat kupy - ze Świata Dysku

Znamy już książeczkę "Gdzie jest moja krówka?", którą Samuel Vimes czytał swojemu synkowi. Młody Sam jednak podrósł, ma już 6 lat ("Niuch") i obecnie jego ulubioną książeczką jest dzieło panny Felicity Beedle "Swiat Kupy". Kto czytał oryginalne wydanie "Niuch", czyli "Snuff", ten wie, do czego czytanie owej lektury doprowadziło.

Okładka do "Dodgera"

Znany rysownik, Paul Kidby na swoim profilu facebook, udostępnił ukończoną okładkę do powieści Terry'ego Pratchetta pt.: "Dodger". Możecie ją zobaczyć w rozszerzeniu tej wiadomości jak i na profilu artysty

"W ogniu uczuć"

W dniu dzisiejszym swą wydawniczą premierę ma powieść "W ogniu uczuć" autorstwa Nalini Singh. Jest to druga część wielotomowej serii o rasie Psi i zmiennokształtnych. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Prószyński i S-ka.

Anna Kańtoch w Kontrapunktach

Wydawnictwo Powergraph poinformowało, że pod koniec roku w serii Kontrapunkty ukaże się nowa książka. Jej autorką będzie Anna Kańtoch, a roboczy tytuł to "Czarne".

"Dynastia zła" już w kioskach

Dziś do kiosków i salonów prasowych na terenie całego kraju trafiła trzecia książka cyklu kieszonkowych wydań Star Wars. Tym razem Amber wydał trzeci tom trylogii Darth Bane'a "Dynastia Zła". Tom kosztuje 13,90 zł.

Odrodzenie Ziemi pod patronatem Bestiariusza

Z przyjemnością informujemy, że powieść Orsona Scotta Carda, "Odrodzenie Ziemi", została objęta patronatem medialnym Bestiariusza. Czwarty tom sagi "Powrót do domu", trafi na sklepowe półki 27 marca, nakładem wydawnictwa Prószyński i S-ka.

Marcowe zapowiedzi

Znamy już zapowiedzi wydawnictw na rozpoczynający się właśnie miesiąc. Spośród nich wybraliśmy subiektywnie osiem najciekawszych, które w marcu trafią na półki księgarń w całym kraju. Sprawdźcie na co warto czekać!

Saga - pierwszy fragment

Chociaż do premiery kolejnego tomu Kronik Awatarów pozostało jeszcze trochę czasu, to już dziś publikujemy pierwszy fragment powieści Conora Kosticka. SAGA ukaże się 14 marca i objęta jest patronatem medialnym Bestiariusza.

"Kod Lucyfera" w sprzedaży

Do sprzedaży trafiła powieść Charlesa Brokawa - Kod Lucyfera. Profesor Thomas Lourds, znany czytelnikom z powieści Kod Atlantydy, znawca starożytnych języków i wykładowca lingwistyki na Uniwersytecie Harwardzkim powraca w pełnym przygód, niebezpieczeństw i tajemnic Kodzie Lucyfera!

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 17 cze 2019, 14:07 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka