• WIADOMOŚCI – Literatura

Fragment powieści Rankina

Zapraszamy do przeczytania fragmentu Dziewczyny Płaszczki i innych nienaturalnych atrakcji. Publikowany na łamach Bestiariusza fragment to pierwszy rozdział powieści Roberta Rankina, która swoją premierę miała wczoraj.

Zapowiedź "Lodowej Pani"

Również 13 lipca swoją premierę będzie miała książka „Lodowa Pani” pióra Sally Prue – brytyjskiej autorki powieści dla młodzieży. Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Telbit.

Dziewczyna i anioł

13 lipca do księgarń w całym kraju trafi powieść „Anioł” autorstwa Cliffa McNish’a. Historia ta opowiada o szczęściu, ale i dramacie dziewczyny, która widzi anioły. Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Nasza Księgarnia.

Atrofia życia

W dniu jutrzejszym, 12 lipca, odbędzie się premiera powieści „Atrofia” – pierwszej części trylogii „Chemiczne światy” autorstwa Lauren DeStefano. Powieść ukaże się nakładem wydawnictwa Prószyński i S-ka.

Kamienna Ćma - premiera

Dziś nakładem wydawnictwa MAG ukazała się "Kamienna Ćma" Pawła Matuszka. Ponadto przypominamy, że w najbliższy poniedziałek o godzinie 14:00 autor będzie gościem Czatu Wirtualnej Polski.

MAG taniej

Do końca wakacji w księgarni Selkar, książki wydane przez wydawnictwo MAG zostały objęte nawet 32% rabatem.

Zapowiedzi wydawnicze - Wydawnictwo Ifryt - 2011 r

A oto lista zapowiedzi i nowości a rok 2011, które trafią do rąk polskiego czytelnika dzięki Wydawictwu Ifryt. Listę możecie zobaczyć w rozszerzeniu tej informacji.

Nowa idea książki

Na 8 lipca Wydawnictwo MAG zapowiedziało premierę książki „Kamienna ćma”. Ma to być surrealistyczna opowieść o złożoności ludzkiego umysłu, jego przyrodzonych talentach, słabościach i przekleństwach.

Kolejne „Cienie Pojętnych”

6 lipca swoją premierę będzie miała powieść „Ścieżka skarabeusza” – kolejny, piąty już tom cyklu „Cienie pojętnych” Adriana Tchaikovsky’ego. Położone za odległą pustynią Nem, starożytne miasto Khanaphes oczekuje Che i Thalryka - skrywając straszliwą tajemnicę spoczywającą pod kamieniami.

W końcu coś bez wampirów...

Na 12 lipca zapowiedziana jest premiera książki „Dziewczyna Płaszczka i inne nienaturalne atrakcje”. Będzie to dziesiąta już powieść z serii „Nowej Fantastyki”, mieszanka brytyjskiego humoru i steampunkowej scenografii pióra Roberta Rankina.

Wampir na służbie polskiego króla

6 lipca na półki księgarń trafi powieść „Mroczne klejnoty” pióra Chelsea Quinn Yarbro - kolejna część cyklu o przygodach wampirzego Hrabiego Saint-Germaine. Całość serii wydawana jest przez Wydawnictwo Rebis.

Vhredny, Mordha i inne wampiry

Kolejną premierą zapowiadaną na 5 lipca jest powieść „Dusza Wampira” – z serii „Bractwo Czarnego Sztyletu” autorstwa J.R. Ward. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Videograf II.

Po wampirach, aniołach i demonach czas na grecką mitologię

Druga z jutrzejszych premier wydawniczych to książka „Spętani przez bogów” Josephine Angelini. Powieść z gatunku określanego jako „romans paranormalny” zapowiadana była jako wielkie wydarzenie w literaturze tego typu, wprowadzające nowy trend do świata zdominowanego przez wampiry, anioły i demony.

Początek historii wampirycznego trójkąta

Juto, 5 lipca, do księgarń w całym kraju trafi powieść „Pamiętniki wampirów – Pamiętnik Stefano” L.J. Smith. Jest to prequel do cyklu „Pamiętniki wampirów” zekranizowanego jako serial telewizyjny pod tym samym tytułem. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Amber.

Ostatni lord Smocze Oko zrecenzowany

Wszystkim fanom Alison Goodman, którzy z niecierpliwością oczekiwali na kontynuację "Eona", prezentujemy recenzję drugiego tomu dylogii. Czytelnicy powinni spodziewać się całkowitej odmiany - wszak Eon zmienił się w Eonę!

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 25 mar 2019, 07:12 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka