• WIADOMOŚCI – Literatura

Ucieczka do Krainy Magii

Jutro, 21 lipca, do księgarń trafi powieść „Mrok kwiatów” pióra Penny Blubaugh. Książka opowiada o losach Persii, która, uciekając od rodziców narkomanów, dołącza do Banitów - przedziwnej trupy teatralnej. Powieść ukaże się nakładem wydawnictwa Amber.

„Twarda, sprytna bohaterka i seksowne, straszne wampiry”

Jutro, 20 lipca, swoją premierę będzie mieć powieść „Dotyk Ciemności” autorstwa Karen Chance. "Dotyk Ciemności" to pierwszy tom serii o przygodach Cassandry „Cassie” Palmer, która posiada zdolności jasnowidzenia i komunikowania się ze światem zmarłych. Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Papierowy Księżyc.

Masz Wybór #4 już dostępny

Informujemy, że ukazał się czwarty numer e-zinu Masz Wybór poświęconego interaktywnym, fabularnym gałęziom kultury, a w nim liczne recenzje, wywiady, praktyczne porady, interesujące artykuły i interaktywny komiks.

Premiera "Lodowego Smoka"

19 lipca swoją premierę będzie miał "Lodowy Smok" George'a R.R. Martina. Książka pojawi się w naszym kraju dzięki Wydawnictwu Zysk i S-ka.

Wampirzyca w wielkim mieście

Wczoraj, 14 lipca, swoją premierę miała powieść „Nieumarła i bezrobotna” MaryJanice Davidson. Jest to kontynuacja „Nieumarłej i niezamężnej” – historii nietypowej wampirzycy, która nad smak krwi przedkłada designerskie buty. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Amber.

Omówienie Tropiciela w radiu TOK FM

Już w najbliższą sobotę (16 lipca), o godzinie 21:00 w audycji „Fantastycznie” Marcina Graczyka w radiu TOK FM omawiana będzie najnowsza powieść Orsona Scotta Carda – "Tropiciel". Gościem będzie Marcin Zwierzchowski.

Fragment powieści Rankina

Zapraszamy do przeczytania fragmentu Dziewczyny Płaszczki i innych nienaturalnych atrakcji. Publikowany na łamach Bestiariusza fragment to pierwszy rozdział powieści Roberta Rankina, która swoją premierę miała wczoraj.

Zapowiedź "Lodowej Pani"

Również 13 lipca swoją premierę będzie miała książka „Lodowa Pani” pióra Sally Prue – brytyjskiej autorki powieści dla młodzieży. Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Telbit.

Dziewczyna i anioł

13 lipca do księgarń w całym kraju trafi powieść „Anioł” autorstwa Cliffa McNish’a. Historia ta opowiada o szczęściu, ale i dramacie dziewczyny, która widzi anioły. Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Nasza Księgarnia.

Atrofia życia

W dniu jutrzejszym, 12 lipca, odbędzie się premiera powieści „Atrofia” – pierwszej części trylogii „Chemiczne światy” autorstwa Lauren DeStefano. Powieść ukaże się nakładem wydawnictwa Prószyński i S-ka.

Kamienna Ćma - premiera

Dziś nakładem wydawnictwa MAG ukazała się "Kamienna Ćma" Pawła Matuszka. Ponadto przypominamy, że w najbliższy poniedziałek o godzinie 14:00 autor będzie gościem Czatu Wirtualnej Polski.

MAG taniej

Do końca wakacji w księgarni Selkar, książki wydane przez wydawnictwo MAG zostały objęte nawet 32% rabatem.

Zapowiedzi wydawnicze - Wydawnictwo Ifryt - 2011 r

A oto lista zapowiedzi i nowości a rok 2011, które trafią do rąk polskiego czytelnika dzięki Wydawictwu Ifryt. Listę możecie zobaczyć w rozszerzeniu tej informacji.

Nowa idea książki

Na 8 lipca Wydawnictwo MAG zapowiedziało premierę książki „Kamienna ćma”. Ma to być surrealistyczna opowieść o złożoności ludzkiego umysłu, jego przyrodzonych talentach, słabościach i przekleństwach.

Kolejne „Cienie Pojętnych”

6 lipca swoją premierę będzie miała powieść „Ścieżka skarabeusza” – kolejny, piąty już tom cyklu „Cienie pojętnych” Adriana Tchaikovsky’ego. Położone za odległą pustynią Nem, starożytne miasto Khanaphes oczekuje Che i Thalryka - skrywając straszliwą tajemnicę spoczywającą pod kamieniami.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 20 kwi 2019, 23:45 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka