• WIADOMOŚCI – Literatura

Nowa strona Stefana Dardy

Zapraszamy do odwiedzin na nowej stronie Stefana Dardy - autora "Domu na wyrębach" i cyklu "Czarny Wygon". Na www.stefandarda.pl można znaleźć fragmenty powieści, audiobooków w interpretacji Wiktora Zborowskiego, opowiadania, audycje i wywiady radiowe, artykuły prasowe, a także zapowiedzi najbliższych spotkań autorskich.

Alternatywna wersja Rakietowych Szlaków

W rozszerzeniu tego newsa możecie znaleźć informację o alternatywnej wersji Rakietowych Szlaków. Wersja w miękkiej oprawie.

„Pożeracz snów” – zapowiedź

15 czerwca do księgarń w całym kraju trafi najnowsza książka Bettiny Belitz pt. „Pożeracz snów”. Powieść ukaże się nakładem wydawnictwa Znak.

Spotkanie z Georgem R.R. Martinem

20 czerwca (poniedziałek)o godz. 17:00 w Poznaniu odbędzie się spotkanie z Georgem R.R. Martinem, mistrzem fantastyki, autorem m.in. powieści: "Gra o tron", "Starcie królów" czy "Ostatni rejs Fevre Dream". Spotkanie będzie miało miejsce w Empiku, ul. Ratajczaka 44 (przy pl. Wolności).

Darmowe "Metro 2033"

Na stronie Uniwersum Metro 2033 Wydawnictwo Insignis opublikowało pełny tekst powieści Dmitrija Glukhovsky’ego pt. "Metro 2033". Powieść dostępna jest do ściągnięcia za darmo i zupełnie legalnie, w formacie pdf, w dziale fragmentów książki.

Nowa powieść Uznańskiego

1 lipca 2011 r. do sprzedaży trafi najnowsza powieść Sebastiana Uznańskiego pt. „Herrenvolk”. Od 24 czerwca książkę będzie można kupić w wydawnictwie FOX Publishing w przedsprzedaży, z 25% rabatem.

„Aura” – zapowiedź

15 czerwca odbędzie się premiera książki „Aura” pióra Alyson Noel. Będzie to pierwsza część nowej serii zaadresowanej do młodszych nastolatek, która, poprzez postacie bohaterów oraz motywy, nawiązuje do cyklu „Nieśmiertelni” tej samej autorki. Powieść ukaże się nakładem wydawnictwa Dolnośląskiego.

Nowa powieść fantasy & romance

Kolejna z premier wydawniczych zapowiadanych na 15 czerwca, to powieść „Niemożliwe” autorstwa Nancy Werlin. Książka inspirowana jest staroangielską balladą „Scarborough Fair” i łączy w sobie gatunki fantasy oraz romans.

Miłość ożywa po zmierzchu

Na połowę czerwca planowany jest prawdziwy wysyp premier wydawniczych. Jedną z nich będzie książka „Miłość po grób” autorstwa Ellen Schreiber. Powieść ukaże się 15 czerwca nakładem wydawnictwa Nasza Księgarnia.

Dziwne sny Persephony

Kolejna wydawnicza premiera zaplanowana na 15 czerwca to powieść „Nawiedzone miasteczko Shadow Hills” Anastasii Hopcus. Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Nasza Księgarnia.

Czy wierzysz w anioły?

14 czerwca planowana jest premiera książki „Gwiazda anioła” autorstwa Jennifer Murgii. Powieść ukaże się nakładem wydawnictwa Amber.

Metafizyczno - podróżnicza antyutopia

15 czerwca odbędzie się premiera książki „Jak być nikim. Poradnik dla początkujących" autorstwa Michała Kalickiego. Uwe Knopp, wydalony z Fabryki Zabawek za depresję, wybiera się na wycieczkę... Powieść ukaże się nakładem wydawnictwa tChu w serii Biblioteka Gnosis.

Zbiór „11 cięć”

Na 13 czerwca planowana jest premiera „11 cięć” – zbioru jedenastu opowiadań spod znaku grozy autorstwa jedenastu różnych, polskich i zagranicznych, autorów. Wśród twórców antologii znalazły się takie nazwiska jak Masterton, Smith i Orbitowski.

Powieść o wampirach, wilkołakach i... sterowcach

Kolejna premiera wydawnicza zaplanowana na 14 czerwca to powieść „Bezzmienna” autorstwa Gail Carriger traktująca o wampirach, wilkołakach i... sterowcach. Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Prószyński i S-ka.

Przemoc, namiętność i niebezpieczne pragnienia

14 czerwca do księgarń trafi powieść „Całując grzech” Keri Arthur. Jest to druga z dziewięciu książek o przygodach, a raczej kłopotach z jakimi poradzić sobie musi Riley Jenson – bohaterka cyklu „Zew Nocy”.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 24 lut 2019, 02:47 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka