• WIADOMOŚCI – Literatura

Wywiad wideo z Krzysztofem Piskorskim

Na kanale wydawnictwa Runa w YouTube (oraz rozszerzeniu newsa), można znaleźć dwuczęściowy wywiad z Krzysztofem Piskorskim. Autorem nadchodzącej "Krawędzi czasu". Wywiad prowadzi Krzysztof Wójcikiewicz.

Nominacje do nargody im. Arthura C. Clarke'a

Znamy listę powieści nominowanych do 25 edycji brytyjskiej nagrody im. Arthura C. Clarke'a. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 27 kwietnia podczas festiwalu filmów fantastycznych SCI-FI-LONDON.

Bohater wieków - premiera

Dziś ma miejsce premiera "Bohatera wieków" Brandona Sandersona. Książka wydana nakładem wydawnictwa MAG liczy 784 strony i kosztuje 49,00 zł.

"Budowniczowie Pierścienia" pod patronatem

Miło nam zakomunikować, że książka "Budowniczowie Pierścienia" autorstwa Nivena Larry'ego została objęta patronatem medialnym przez Bestiariusz.pl . Książka ta premierę mieć będzie już 15 marca 2011 rok dzięki wydawnictwu Solaris.

Miasta pod Skałą - wznowienie

Nakładem Wydawnictwa Literackiego ukaże się wznowienie "Miasta pod Skałą" Marka S. Huberatha. Wstępna data premiery to 16 marca. Książka będzie liczyć 792 strony.

Wznowienie Piekary

Wydawnictwo Runa zapowiedziało na 23 marca wydanie nowej edycji "Rycerza Kielichów" Jacka Piekary. Powieść liczy 336 stron i kosztuje 35,50 zł.

Kontynuacja cyklu o Straży

Pojawiła się zapowiedź najnowszej książki Terry'ego Pratchetta, ósmej części cyklu o Straży. "Snuff" ukaże się w Wielkiej Brytanii 13 października bieżącego roku. Wedle zapowiedzi autora, ma być to "następna dorosła książka z cyklu o Świecie Dysku".

Krawędź Czasu - fragment

Premiera najnowszej "Krawędzi Czasu" Krzysztofa Piskorskiego planowana jest na 9 marca. Czytelnicy już dziś mogą poznać pierwszy rozdział oraz strony tytułowe, które zilustrował Artur Sadłos.

Zapowiedź "Widm minionych nocy"

Już 8 marca na księgarskich półkach pojawi się nowa książka Jamesa Blaylocka, wydana w serii "Strefa Mroku". Będą to "Widma minionych nocy". Powieść wyda Prószyński i S-ka i będzie kosztować 39,90 zł.

"Okrutna miłość" już w sprzedaży

W sprzedaży od środy jest dostępny kolejny tom przygód inspektorów Dalziela i Pascoe. "Okrutna miłość" autorstwa Reginalda Hila została wydana nakładem Nowej Prozy.

Premiera "Neuropaty"

Przedwczoraj na półki księgarń trafił "Neuropata" Scotta Bakkera. Powieść ukazała się nakładem wyd. Albatros. Książka liczy 424 strony i kosztuje 26.83 zł.

Wznowienie "Księgi Jesiennych Demonów"

"Księga Jesiennych Demonów", zbiór opowiadań Jarosława Grzędowicza, doczekała się czwartego wznowienia. To książka o wszystkim co niezwykłe; o wszystkim, co nie powinno się zdarzyć w życiu normalnego człowieka. A jednak się zdarza.

"Czerwona piramida" już w sprzedaży

W księgarniach jest już dostępny pierwszy tom "Kronik rodu Kane" Ricka Riordana, pt. "Czerwona piramida". Książkę wydała Galeria Książki. Powieść liczy 544 strony i kosztuje 36,90 zł.

Fantastyczny humor podwójnie

W marcu nakładem Fabryki Słów trafią do sprzedaży dwa tomy "Wielkiej księgi fantastycznego humoru". Już dziś można poznać ich okładki, których autorką jest Marta Żurawska-Zaręba.

Zapowiedź "Londyńskiej Makabry"

Pod koniec marca 2011 r. w sprzedaży ukaże się książka Stevena Savile`a pt. "Londyńska Makabra".
Akcja powieści rozgrywa się w II poł. XIX wieku w Londynie. Książkę w tłumaczeniu Katarzyny Dulas wyda Copernicus. Autorem okładki i projektu graficznego jest Mariusz Gandzel.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2018 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 17 lip 2018, 01:21 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka