• WIADOMOŚCI – Literatura

Philip Roth nagrodzony!

Nakładem Zysk i S-ka Wydawnictwo ukazały się m.in: Zuckerman wyzwolony, Lekcja anatomii, Nauczyciel pożądania, Praska orgia i Cień pisarza.

Polski trailer nowej książki Kinga

W sieci pojawił się filmik promujący nową książkę Stephena Kinga pt. „Czarna bezgwiezdna noc”. Jest to pierwszy tego typu trailer stworzony przez wydawnictwo Albatros.

"Rakietowe szlaki" - Zapowiedź wydawnicza

Pierwszy tom kilkutomowej encyklopedii opowiadań science fiction, RAKIETOWE SZLAKI, w wyborze i ze wstępem Lecha Jęczmyka, właśnie idzie do drukarni, premiera za trzy tygodnie.

„EONA. Ostatni lord Smocze Oko” – premiera już wkrótce

Na 26 maja zapowiedziana jest premiera książki „EONA. Ostatni lord Smocze Oko”. Jest to kontynuacja długo wyczekiwanej powieści „EON. Powrót Lustrzanego Smoka”. Książka ukaże się nakładem wydawnictwa TELBIT.

Zbliżają się „Czarne żniwa”.

Końcem maja planowana jest premiera „Czarnych żniw” – drugiego tomu tetralogii „Porta Coeli” autorstwa Susany Vallejo. Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Jaguar.

„Porzuceni” Meg Cabot – premiera 26 maja

26 maja odbędzie się premiera książki Meg Cabot – autorki wielu światowych bestsellerów, pt. „Porzuceni”. Powieść opowiada historię współczesnej dziewczyny porwanej w mityczne zaświaty, a opisanej w sposób, któremu autorka zawdzięcza miano „jednej z ulubionych pisarek wszystkich dziewczyn świata”.

Mordercy - trailer

Na wczorajszym spotkaniu autorskim z Łukaszem Śmiglem zaprezentowano trailer "Morderców", zbioru 12 opowiadań z pogranicza horroru, kryminału, pulp fiction oraz fantastyki. Książka dostępna jest w sprzedaży od 29 kwietnia.

Nadchodzą „Zakazane noce z wampirzycą”

26 maja odbędzie się premiera książki Kerrelyn Sparks pt. „Zakazane noce z wampirzycą”. Powieść ukaże się nakładem wydawnictwa Amber.

„Mroczny Płomień” – premiera już 24 maja

Na 24 maja zapowiedziana jest premiera książki “Mroczny Płomień” stanowiącej szóstą część bardzo popularnej serii „Mrok” autorstwa Christine Feehan - królowej romansu paranormalnego.

„Żądza krwi” - zapowiedź

20 maja odbędzie się premiera książki Alyxandry Harvey pt. „Żądza krwi” stanowiącej część cyklu „Kroniki rodu Drake’ów”. Jak zapewnia wydawca – Akapit Press, powieść ta wciągnie każdego fana prozy Stephenie Meyer.

Kosik po węgiersku

Pierwszy tom serii dla nastolatków, napisanej przez Rafała Kosika: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi", został opublikowany po węgiersku przez wydawnictwo Pongrác. Okładka książki została zmieniona w stosunku do oryginału.

Rafał Kosik w Warszawie

Wydawnictwo Powergraph zaprasza czytelników 15 maja (niedziela) na godzinę 12:00, na Targi Książki do Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie na stoisko 124 FK Olesiejuk, gdzie Rafał Kosik będzie podpisywał ósmy już tom serii o warszawskich gimnazjalistach - "Felix, Net i Nika oraz Bunt Maszyn".

„Gorączka” – premiera 19 maja

Kolejna zapowiedź wydawnicza, której premiera planowana jest na 19 maja, to „Gorączka” Amy Meredith. Będzie to trzeci tom bestselerowego cyklu „Cienie”. Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Amber.

„Walka sylfa” - zapowiedź

19 maja odbędzie się premiera książki „Walka sylfa” autorstwa L.J. McDonald. Powieść ukaże się nakładem wydawnictwa Amber.

Wezwanie Ziemi - premiera

Dziś nakładem wydawnictwa Prószyński i S-ka ukazał się drugi tom serii "Powrót do domu" Orsona Scotta Carda. "Wezwanie Ziemi" liczy 284 strony i kosztuje 32,00 zł.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 24 lut 2019, 02:57 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka