Wiadomości » Literatura » Nowa książka Kinga 8 listopada!
Nowa książka Kinga 8 listopada!
Najnowsza powieść Stephena Kinga „Dallas ’63”, która ukaże się nakładem wydawnictwa Prószyński i S-ka trafi do polskich czytelników w dniu światowej premiery 8 listopada 2011, odwołuje się do podróży w czasie. Korzystając z portalu, główny bohater opowieści cofa się do 1958 roku i podejmuje próbę powstrzymania zamachu na prezydenta Johna F. Kennedy'ego.

Ten prosty pomysł w rękach Kinga staje się pretekstem do odmalowania klimatu Stanów Zjednoczonych lat 60., reinterpretacji mitu o śmierci amerykańskiego prezydenta oraz stworzenia alternatywnej wersji historii. „Dallas ’63” to znakomita powieść zadająca pytanie: „co by było, gdyby...” i badająca granice nieuchronności, elastyczności losu. A przy tym pasjonująca historia mężczyzny, który podejmuje walkę z czasem. I choć los po wielokroć odkrywa przed nim swoje złowrogie oblicze, bohater zawalczy zarówno o życie JFK, jak i o własne – odnalezione w innym wymiarze – szczęście.
Adrian 'wadik' Wędzel – 16 wrz 2011, 16:28
KOMENTARZE (0) Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

  • Konwenty
  • Brwikon
  • Velocilarptor
  • Ziemie Ja??owe
  • Rafineria 2012
  • Fornost 2012
  • Toporiada
  • newage
  • Kreskon
  • Polcon 2012
  • ??widkon
  • Kapitularz
  • Nawikon
  • Ostatnie dyskusje na forum
  • Więcej
Współpraca

Solaris Fabryka Słów Fantasmagoricon Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Kraina Gier

Portal Kuźnia Gier IQ Publishing Electronic Arts Polska Cenega Q-Workshop REBEL Gameox Sklep ZGRAMI Let's play Wydawnictwo COMM

Valkiria Prószyński i S-ka Wydawnictwo Wielokrotnego Wyboru Wydawnictwo MAG GameExe ArtifexMundi Pafhammer SecretVault Hyper+


Bestiariusza przegląda 6 użytkowników: 1 zalogowany, 1 ukryty i 4 gości
Zalogowani: Google [Bot]

Copyright © 2001-2010 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 21 maja 2012, 18:08 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka