• WIADOMOŚCI – Literatura

Spotkanie z Kamilem Śmiałkowskim

Wyd. RUNA oraz Klub Pod Jaszczurami serdecznie zapraszają na spotkanie z Kamilem Śmiałkowskim, które odbędzie się w czwartek, 16 grudnia, o godz. 17.30 w Krakowie w Klubie Pod Jaszczurami (Rynek Główny 8). Spotkanie poprowadzi Robert Kasprzycki.

Anna Brzezińska gościem Empiku

Już w przyszły poniedziałek (13.12) Anna Brzezińska zagości w warszawskim Empiku Junior. Autorka niedawno wydanej Wiedźmy z Wilżyńskiej Doliny spotka się z fanami o godzinie osiemnastej, a prowadzić spotkanie będzie Jakub Ćwiek.

Spotkanie z ASem

Przypominamy, że już jutro o godz. 18:00 w sali studyjnej Kina Charlie (ul. Piotrkowska 203/205) w Łodzi odbędzie się spotkanie z Andrzejem Sapkowskim. Wstęp wolny.

Premiera "Dżozefa"

Znana jest data premiery najnowszej powieści Jakuba Małeckiego pt. "Dżozef". Książka ma trafić do księgarń 12 stycznia 2011 roku. Sugerowana przez wyd. W.A.B. cena to 37,90 zł.

Pan Kleks w wersji audio

Przed kilkoma dniami miała miejsce premiera kolejnego audiobooka z Biblioteki Akustycznej - "Akademii Pana Kleksa" Jana Brzechwy. Książka należy do klasyki polskich powieści dla dzieci. Czyta Piotr Fronczewski.

"Doktor Jeremias" w Poznaniu

9 grudnia Zysk i S-ka zaprasza do Poznania na promocję książki "Doktor Jeremias", autorstwa Sebastiana Koperskiego i Wojciecha Stamma. Spotkanie poprowadzi Roman Kurkiewicz.

Anna Brzezińska w Superstacji

W najbliższą sobotę (11.12) Anna Brzezińska będzie gościć w programie Dzień Dobry Polsko, w telewizji Superstacja. Sam program zaczyna się o godzinie 8.05, natomiast wejście na antenę autorki fantasy planowane jest na godzinę 8.30.

Czytanie "Doktora Jeremiasa"

Przypominamy, że już dziś będzie miało miejsce czytanie poznańskiego kryminału retro "Doktor Jeremias" Sebastiana Koperskiego i Wojciecha Stamma. Spotkanie z autorami odbędzie się w Warszawie o godz. 19:30.

Prace nad FNiN 9

Rafał Kosik na swojej stronie napisał, że rozpoczął już prace nad dziewiątym tomem przygód Felixa, Neta i Niki. Przypominamy, że na początku 2011 roku ma ukazać się ósma część serii.

Radiowy "Wergeld królów"

Codziennie od poniedziałku do piątku o 17.45 na antenie Polskiego Radia Białystok można usłyszeć fragmenty powieści Jarosława Błotnego, w interpretacji Pawła Wódczyńskiego. Z tej okazji zorganizowano także konkurs internetowy. Do wygrania "Wergeld królów".

Spotkanie z Andrzejem Ziemiańskim

14 grudnia w sali klubowej Traffic Club w Warszawie (ul. Bracka 25), o godz. 18, odbędzie się spotkanie z Andrzejem Ziemiańskim.

Spotkanie z ASem

10 grudnia 2010 o godz. 18:00 w sali studyjnej Kina Charlie (ul. Piotrkowska 203/205) w Łodzi odbędzie się spotkanie z Andrzejem Sapkowskim. Wstęp wolny.

Czytanie "Doktora Jeremiasa"

Wydawnictwo Zysk i S-ka zaprasza na warszawską premierę poznańskiego kryminału retro "Doktor Jeremias" Sebastiana Koperskiego i Wojciecha Stamma. Z tej okazji będzie miało miejsce czytanie powieści oraz spotkanie z autorami, które odbędzie się w Warszawie, jutro o godz. 19:30.

Opowieść Zombilijna

Już 7 grudnia do twych drzwi zapukają zombie! Tak samo jak w książce "Opowieść Zombilijna" autorstwa Adama Robertsa. Książka ta ukaże się dzięki wydawnictwu Zysk i S-ka.

Spotkanie z Kamilem Śmiałkowskim

Już jutro (01.12.) Kamil Śmiałkowski będzie gościem warszawskiego Empiku Junior. Współautor niedawno wydanego Przedwiośnia żywych trupów spotka się z fanami o godzinie 18. Zapraszamy!

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 22 kwi 2019, 21:29 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka