Wiadomości » RPG » Konkurs Literacki - "Antologia Wolsung"
Konkurs Literacki - "Antologia Wolsung"
Wydawnictwo Kuźnia Gier zorganizowało konkurs mający na celu zebranie opowiadań osadzonych w świecie Wolsunga. Wszystko to ukaże się w antologii wraz z tekstami polskich pisarzy fantastycznych.

Nie ograniczamy liczby opowiadań, które zostaną przyjęte do Antologii. To od ich jakości zależy czy zostaną wybrane. A więc drodzy pisarze i pisarki konkurujecie wyłącznie z własnymi możliwościami!

W Antologii znajdą się również teksty uznanych autorów takich jak Anna Kańtoch, Jakub Ćwiek, Krzysztof Piskorski, Maciej Guzek, Marcin Rusnak, Paweł Majka czy Michał Studniarek.

Choć limit opowiadań to 25 tyś znaków nie oznacza to, że opowiadania muszą mieć właśnie taką obojętność. Krótsze formy w tym takie na kilkaset znaków również są dla nas cenne i nie będą dyskryminowane.


ObrazekWięcej informacji można znaleźć na Facebooku: wydarzenie na Facebooku.
Artur 'Arto' Sobala – 16 lip 2014, 17:05
KOMENTARZE
  • Konwenty
  • Fantasmagoria
  • Kawaii Time
  • Gildia Society
  • Ostatnie dyskusje na forum
  • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2018 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 20 lut 2018, 12:29 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka