Wiadomości » RPG » Zażyj życia po apokalipsie - dodruk podręcznika podstawowego
Zażyj życia po apokalipsie - dodruk podręcznika podstawowego
Masz zamiłowanie do postapokaliptycznej zawieruchy? Jarają cię klimaty związane z wizją świata po totalnej katastrofie? Chciałbyś wiedzieć, jakby to było gdyby w latach 50-tych doszło do globalnego konfliktu nuklearnego, albo gdyby prawdą okazały się teorie spiskowe dotyczące inwazji obcych?

Przemyśl to starannie...

Odpowiedz sobie szczerze, uczciwie czy aby na pewno jesteś gotów skonfrontować swoje wyobrażenia z realiami świata po III wojnie światowej. Czy jesteś pewny, że byłbyś w stanie odnaleźć się w takich okolicznościach, w roli ocalałego – zdeformowanego przez mutacje, skrzywionego psychicznie z powodu traum, wypaczonego przez skrajne warunki? Czy byłbyś kimś więcej niż tylko jednym z nielicznych, którzy przeżyli krytyczny czas upadku?

Jeśli rzeczywiście widzisz siebie w roli jednego z ocalałych, chciałbyś doświadczyć, jak to jest po nuklearnej apokalipsie z udziałem istot z innego wymiaru, użyj wyobraźni – sięgnij po grę fabularną AFTERBOMB MADNESS.

Zanurz się w ogarnięty martwotą, wynaturzony krajobraz zamieszkany przez samozwańczych liderów różnorakich społeczności, obłąkańców obsesyjnie dążących do realizacji osobliwych planów, degeneratów pragnących zaspokoić swoje żądze bez reszty… ale i nieliczne ugrupowania usiłujące zapanować nad chaosem lub przynajmniej zagwarantować sobie względnie stabilne funkcjonowanie.

++


Przyjmij odpowiednią postawę i załóż wygodne buty. I jedno i drugie będzie ci potrzebne podczas wędrówek po zgliszczach starego świata, który został odmieniony nie do poznania. Wykorzystaj swój potencjał maksymalnie, by przetrwać. Czerp z tego, co jakimś cudem ocalało, by zwiększyć swoje szanse na sukces. Triumfuj, zwyciężaj, by nie stać się pożywką dla nekrożerców, kanibali, zmutowanych kreatur lub stworzeń z innego wymiaru.

Było źle, jest gorzej, ale to, czy będzie choć trochę lepiej, zależy od takich śmiałków jak ty.

Determinacja przysporzy ci sprzymierzeńców – żyj odważnie walcząc o przetrwanie, a u twego boku staną równie ambitni jak ty. Może zdaje ci się, że chodzi tylko o twój byt, ale w istocie to wojna o ocalenie gatunku ludzkiego, który jest na wyginięciu. Nasz los nie jest jeszcze przesądzony. Stań do walki, bądź przykładem dla innych, podejmij trud i przyczyń się do tego, by ludzkość odegrała to, co odebrała nam wojna, zgraja mutantów i obcych. Wyrównaj rachunki z komunistyczną hołotą, która razem z UFOkami przyczyniła się do tego potwornego kataklizmu!
Przemysław 'Jok' Grzesiak – 4 gru 2014, 22:01 – www.afterbomb.pl
KOMENTARZE
 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 24 lut 2019, 02:42 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka