• WIADOMOŚCI – RPG

Zapowiedź Krwi i rdzy 2

Na stronie wydawnictwa Portal opublikowano plik PDF z prezentacją najnowszego, siedemnastego dodatku do Neuroshimy, czyli Krwi i rdzy 2. Dodatek już wkrótce trafi do składu i produkcji. Plik można pobrać ze strony wydawnictwa Portal.

Graj trikiem tuż tuż

Podręcznik Graj trikiem trafił do składu i wkrótce trafi do druku. To kolejna pozycja z cyklu almanachów MG wydawnictwa Portal. Cykl został zapoczątkowany w roku 2008 podręcznikiem Johna Wicka Graj Twardo.

Nowy dodatek do Neuroshimy

Najnowszy, siedemnasty dodatek do Neuroshimy jest już w finalnej fazie i krok od trafienia do składu. Krew i rdza 2 to drugi tom zbioru przygód pełen zarówno pomysłów, jak i informacji o świecie NS.

InSpectres w druku

Najnowsza gra RPG wydawnictwa Portal, InSpectres trafiła do druku i w ciągu kilkunastu dni trafi do dystrybucji. InSpectres to gra fabularna opowiadająca historie bohaterów zajmujących się eliminacją nadnaturalnych zagrożeń.

W pustyni i w puszczy na Falkonie

Najnowszy podręcznik do Wolsunga, W pustyni i w puszczy, został wysłany do druku. Kuźnia Gier zapowiada, że zdąży z premierą na Falkon, czyli na 11-14 listopada.

Pierwsze informacje o InSpectres

Zapowiadana przez Portal gra Indie RPG InSpectres zostanie wydana już w październiku. Pojawi się w ramach jesiennej edycji akcji 3x RPG prowadzonej przez to wydawnictwo. Otoczka fabularna InSpectres przypomina to, co można było zobaczyć w filmach Ghostbusters czy Przerażacze.

VETO Konfrontacja - przedsprzedaż

Od wczoraj w sklepie internetowym Wydawnictwa Kuźnia Gier można kupić zestaw startowy Veto Konfrontacja. Starter umożliwia rozpoczęcie przygody ze światem XVII wiecznej Rzeczpospolitej od razu dwóm graczom.

Jesienne 3 x RPG z Portalem

Na drugą połowę roku Wydawnictwo Portal szykuje drugą porcję akcji 3xRPG. W pierwszej połowie roku Wydawnictwo Portal zaprezentowało fanom RPG w Polsce trzy podręczniki – dla fanów Neuroshimy przygotowano "Neuroshima: Ruiny", dla Mistrzów Gry "Skrót do R’lyeh", a dla wszystkich miłośników horroru grę RPG "Cold City". Oprócz tego ukazywały się Gwiezdne Piraty, "Neuromachia" oraz "Przeciw Pierwszemu Przykazaniu".

Wolsungowe wieści

Kuźnia Gier nie spoczywa na laurach. Podczas gdy dzisiaj rusza wysyłka Przydatnika, wydawnictwo szykuje kolejną niespodziankę. Mianowicie zostanie wydane 32 stronicowe wprowadzenie do systemu, w którym znajdą się informacje zawarte w Jeździe Próbnej, uzupełnione jednak o opis świata niezbędny do gry. Broszurkę będzie można dostać m.in. na konwentach.

Dodatek-niespodzianka do Wolsunga

Jeszcze we wrześniu w wasze ręce trafi produkt-niespodzianka, niezwykły i nad wyraz użyteczny. Wolsungowy Przydatnik to dwa mini-dodatki, wydrukowane w poręcznym formacie kart do gry.

Nowy Gwiezdny Pirat

Na stronie Portalu pojawił się kolejny numer Gwiezdnego Pirata. W obszernym wydaniu wakacyjnym znajduje się olbrzymia dawka materiałów dla fanów RPG, przygody i artykuły do Neuroshimy, Monastyru, Savage Worlds oraz Wolsunga.

KDF#1 w sieci

Pierwsza książka z Kolekcji Dodatków Fanowskich została właśnie udostępniona jako darmowy plik pdf. Przypomnijmy - papierowa wersja suplementu dostępna jest jako nagroda w neuroshimowych konkursach, wyróżnienie dla mistrzów gry prowadzących na konwentach i w szeregu innych akcji skierowanych do aktywnych neuroshimowców.

Kuźnia Gier poszukuje grafików

Kuźnia Gier poszukuje autorów ilustracji do swoich dwóch dużych projektów - kolekcjonerskiej gry karcianej Veto - oraz gry fabularnej Wolsung. Więcej informacji na stronie wydawnictwa.

Dodatek do Strongholda na Essen

Na targi w Essen, obok 51 stanu, Wydawnictwo Portal szykuje dodatek do Strongholda. Rozszerzenie przenosi akcję gry na ziemie ogarnięte przez armię nieumarłych. Gracze otrzymają do rąk narzędzia, które pozwolą im na zupełnie nową rozgrywkę. 24 karty akcji Najeźdźcy, cztery nowe budynki w zamku, reguły strachu, rady dowódców, nowi bohaterowie i inne drobnostki znacząco odmienią rozgrywkę.

Dodruki z Portalu

W ostatnich miesiącach sporo produktów Portalu uległo wyczerpaniu, a w ostatnich tygodniach wiele z nich z powrotem wróciło do oferty wydawnictwa.

 • RPG
 • Jok dodał
 • 22 lip 2010, 07:24
 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 17 cze 2019, 14:11 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka