Wiadomości » Serial » Gregory w "The Walking Dead" obsadzony
Gregory w "The Walking Dead" obsadzony
Potwierdziły się plotki o angażu Xandera Berkeley'a do roli Gregory'ego. Wcześniej nie była znana tożsamość kreowanego bohatera. Serial stacji AMC "The Walking Dead" powróci na telewizyjne ekrany w lutym. W dalszej części newsa przypominamy wydarzenia z ostatniego odcinka pierwszej połowy szóstego sezonu oraz kreujemy postać komiksowego Gregory'ego. Czytacie na własną odpowiedzialność!

"The Walking Dead" to serial Franka Darabonta, reżysera filmów "Skazani na Shawshank" i "Zielona mila", oraz Gale Anne Hurd, producentki "Terminatora", "Obcego", "Armagedonu" i "Niesamowitego Hulka, oparty na bestsellerowym komiksie Roberta Kirkmana. Serial opowiada o czasie następującym po pandemicznej apokalipsie, po której świat opanowały zombie. Szeryf Rick Grimes (Andrew Lincoln) podróżuje wraz z rodziną i z garstką ocalałych, w bezustannym poszukiwaniu bezpiecznego schronienia. Ciągła presja oraz codzienne zmagania się z zagrożeniem i śmiercią zbierają krwawe żniwo, popychając wielu ku otchłani najgłębszego ludzkiego okrucieństwa. W trakcie walki o przeżycie swojej rodziny, Rick odkrywa, że wszechogarniający strach ocalałych może być dużo bardziej niebezpieczny, niż przemierzające świat zombie.

Pierwsza część szóstego sezonu (tzw. 6A) zakończyła się śmiercią Deanny Monroe (Tovah Feldshuh) oraz zniszczeniem wieży, muru i dostaniu się szwędaczy do Alexandrii. W nadchodzącej drugiej części (6B) grupa Ricka będzie musiała stawić czoła wielu niebezpieczeństwom. To właśnie w nowych odcinkach zadebiutować ma także najsłynniejszy arcy-wróg z komiksów, Negan (o czym wspomina jeden z "Wolves" w epilogu do odcinka "Start to Finish").

Postać Gregory'ego po raz pierwszy pojawia się w zeszycie numer 95, gdzie jest antagonistą i zarazem nadzorcą kolonii w Hilltop (innego bezpiecznego miasteczka). Mimo tchórzliwej postawy w wielu momentach, mieszkańcy ufają mu i uważają go za przywódcę. Niejednokrotnie nie zgadzał się w działaniach Ricka Grimesa i grupy, co dawał odczuć wszystkim. Jego los na kartach komiksu kończy się bardzo tragicznie, ale i tajemniczo (SPOILER: mężczyzna zostaje powieszony, ale nie wiadomo, kto przyczynił się do tego czynu).

Xandera Berkeley'a znamy z udziału w takich produkcjach, jak: "Candyman", "Gattaca - Szok przyszłości", "W pogoni za zemstą", "Bóg zemsty" czy "Transcendencja". Jednak najbardziej zapisał się w historii seriali - za sprawą roli George'a Masona w "24 godzinach" i sędziego Hale'a w "Salem".

Przypomnijmy także, że Tom Payne otrzymał angaż do roli Paula "Jesusa" Monroe (http://www.bestiariusz.pl/wiadomosci/serial/16677/jesus-z-the-walking-dead-obsadzony), a Jeffrey Dean Morgan - wspomnianego wcześniej Negana (http://www.bestiariusz.pl/wiadomosci/serial/17059/oto-negan).

Druga połowa szóstego sezonu serialu "The Walking Dead: Żywe trupy" powróci 14 lutego.

++

Adrian_Warwas – 5 sty 2016, 23:29
KOMENTARZE
 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 27 cze 2019, 05:39 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka