Wiadomości » Serial » Po 21:00 ponownie zapraszamy do "Wayward Pines"
Po 21:00 ponownie zapraszamy do "Wayward Pines"
O godzinie 21 stacja FOX wyemituje kolejne dwa odcinki z pierwszego sezonu serialu pt. "Miasteczko Wayward Pines".

++Wyobraźmy sobie idealne amerykańskie miasteczko. Piękne domy, wypielęgnowane trawniki, dzieci bawiące się bezpiecznie na ulicach. A teraz wyobraźmy sobie, że nigdy nie będzie nam dane z niego wyjechać. Nie mamy kontaktu ze światem zewnętrznym. Mamy wrażenie, że powoli tracimy zmysły. To musi być Wayward Pines. Tajny agent Ethan Burke (Matt Dillon) udaje się do idyllicznego miasteczka o nazwie Wayward Pines, w Idaho, w poszukiwaniu dwóch zaginionych agentów federalnych. To jeden z najlepszych tajnych agentów z oddziału w Seattle. I to właśnie on najlepiej znał zaginioną agentkę Kate Hewson (Carla Gugino). Byli nie tylko partnerami w pracy, ich związek niemal zniszczył małżeństwo Ethana. Wszystko się zmienia, gdy w samochód agenta wjeżdża ciężarówka. Budzi się w szpitalu w Wayward Pines, gdzie przy łóżku czuwa groźna, nieprzewidywalna siostra Pam (Melissa Leo). Szybko okazuje się, że Pam woli zadawać ból niż leczyć. Pam i Ethan stają się śmiertelnymi wrogami, a rola pielęgniarki w życiu miasteczka okazuje się ważniejsza, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. Gdy w mieście tajemnica goni tajemnicę, Ethan zaczyna się zastanawiać czy przypadkiem nie oszalał. W prowadzonym przez bohatera śledztwie mnożą się kolejne pytania, z których każde prowadzi do najważniejszego: "Co jest nie tak z Wayward Pines?" [za: oficjalny opis prod. telewizyjnej]

Odcinek 3
Reżyseria: Zal Batmanglij
Ethan robi wszystko, by uciec z Wayward Pines. Po kolejnej nieudanej próbie przekonuje się, że nieprzestrzeganie zasad obowiązujących w miasteczku niesie poważne konsekwencje. Burke musi zmagać się nie tylko z niechętnymi mu mieszkańcami, ale także z szeryfem Pope'em, który śledzi każdy jego krok. Mimo to agent nie rezygnuje ze śledztwa i naciska na Kate, by wyznała mu prawdę o tym, jak się tu znalazła. Wkrótce do Wayward Pines trafiają Theresa i Ben. Okazuje się, że żona i syn Ethana znaleźli się tu również wskutek wypadku samochodowego.

Odcinek 4
Reżyseria: Zal Batmanglij
Konfrontacja z Pope'em doprowadza Ethana i Theresę do wniosku, że muszą odgrywać szczęśliwą rodzinę i postępować według reguł obowiązujących w miasteczku. Ojciec Bena zostaje szeryfem i zyskuje dostęp do akt mieszkańców. Jego pierwsze zadanie polega na ukaraniu agenta nieruchomości, który przekazał mu dom. Burke spotyka Petera, autora lokalnych graffiti nawołujących do rewolucji. Mężczyzna opowiada mu o tym, jak trafił do Wayward Pines.

Stacja Fox zdecydowała się powtórzyć pierwszą serię, natomiast już 25 sierpnia, czyli za niecały miesiąc wyemituje odcinki z sezonu drugiego.
Adrian_Warwas – 28 lip 2016, 18:01
KOMENTARZE
 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 25 maja 2019, 10:47 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka