• WIADOMOŚCI – Serial

Poznaj nowe postaci z serialu Star Wars: Rebelianci

Poznaj Choppera, Kanana, Ezrę i Zeba – nowych bohaterów Star Wars: Rebelianci. Premiera serialu zaplanowana jest na jesień 2014 roku. Godzinny film telewizyjny zostanie wyemitowany na kanałach Disney XD oraz Disney Channel, a kolejne odcinki serialu będzie można oglądać w Disney XD.

Polski zwiastun "Gry o tron"

W sieci pojawił się polski zwiastun czwartego sezonu "Gry o tron". Przypominamy że nowy sezon pokaże się w HBO i HBO GO już 7 kwietnia.

"Star Wars: Rebels" - poznajmy Sabine

Kolejna postać serialu "Star Wars: Rebels" ujawniona. Tym razem jest to mandalorianka Sabine. Jest to ekspertka od broni i pancerzy.

"Star Wars: Rebels" - poznajmy Zeba

Jako czwarta postać z serialu "Rebels" przyjdzie nam poznać, kolejnego członka załogi "Ghost": Zeba, typowego mięśniaka, który jest jednak inteligentny. To strażnik honorowy. Nie znosi robota Choppera, ale uwielbia za to walkę ze szturmowcami.

Testery "Rebels"

Zgodnie z obietnicą, wczoraj do sieci trafiły dwa testowe trailery serialu "Rebels", który ma zostać wyemitowany na kanałach Disney'a pod koniec tego roku. "Trailery noszą tytuły: "Spark", czyli iskra, oraz "Ignite" - zapłon.

Pełny trailer "Penny Dreadful"

A oto pełny trailer serialu stacji Showtime: "Penny Dreadful". Premiera pierwszego odcinku zaplanowana jest na 11 maja 2014 roku. Serial powstał przy współpracy takich ludzi jak: John Logan, Sam Mendes oraz Juan Antonio Bayona.

Poznajcie Ezrę z "Rebels"

A oto kolejna postać z serialu "Star Wars: Rebels". Tym razem przedstawiono oficjalnie postać Ezry, spryciarza obdarzonego mocą. Pochodzi z Lothalu, gdzie wiódł żywot drobnego złodziejaszka. W końcu na swojej drodze spotka Kanana i załogę "Ghosta".

Kolejna postać "Star Wars: Rebels" ujawniona

Kolejna postać serialu "Rebels" została oficjalnie ujawniona. Jest nią "Jedi - Kowboj": Kanan, czyli nie będzie on rycerzem w tradycyjnym rozumieniu tego słowa.

Powstaje pierwszy polski webserial "Horda"

Wiktor Kiełczykowski, twórca projektu oraz studio produkcyjne Lake Love Productions zapraszają do wspierania jedynej takiej inicjatywy w naszym kraju! „Horda” to post-apokaliptyczna wizja rzeczywistości, w której przeżyją tylko najlepsi.

Ruszają zdjęcia do "The Flash"

Jak zapowiedział Producent Greg Berlanti serialu "The Flash", zdjęcia do tej produkcji rozpoczną się już niebawem, dosłownie na dniach. Serial ma zostać wyemitowany na jesieni tego roku.

Ben McKenzie zagra Gordona w "Gotham"

Ben McKenzie w nowym serialu zagra główną rolę w serialu "Gotham", czyli wcieli się w postać komisarza Jamesa Gordona. Za scenariusz odcinka pilotażowego odpowiada Bruno Heller.

Galeria zdjęć z nowej "Gry o Tron"

Powoli zbliżamy się do premiery czwartego sezonu ekranizacji "Gry o Tron". Zachęcamy więc do zapoznania się z obszerną galerią bohaterów, którzy pojawią się na ekranach już pod koniec marca na HBO.

Chopper z Lego

Kilka dni temu wspominaliśmy o pierwszym, potwierdzonym bohaterze serialu "Rebels" - robocie astromechanicznym Chooper. Teraz możecie go zobaczyć zbudowanego z klocków Lego. To właśnie zestawy lego, są teraz głównymi źródłami przecieków dotyczącymi tej produkcji. Pierwsze oficjalne zapowiedzi zaplanowane są dopiero na sierpień.

Potwierdzony bohater "Rebels"

Mamy wreszcie, pierwszego potwierdzonego bohatera serialu "Star Wars: Rebels". Będzie to droid: C1-10P "Chopper". Robot ten będzie "Składakiem", jako, że rebeliancji nie dysponowali oryginalnymi częściami więc złożyli go z zapasowych. Chooper będzie utrzymywał statek"Ghost" na chodzie, a przy tym będzie miał dość kapryśną naturę. O ile R2-D2 był jak pies, to Chooper będzie jak kot - mówią twórcy.

Tanii Raymonde na planie "Teorii Wielkiego Podrywu"

Tanii Raymonde, aktorka znana z "Zagubionych", trafiła na plan najnowszego odcinka "Teorii Wielkiego Podrywu", gdzie wcieliła się w postać pani weterynarz. Twórcy zapowiadają, że to bardzo możliwe, że zobaczymy Tanii w kolejnych odcinkach, natomiast ten zostanie wyemitowany w lutym tego roku.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 16 cze 2019, 22:06 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka