• WIADOMOŚCI – Serial

Zobaczcie Deathstroke'a z "Arrow"

Wreszcie twórcy "Arrow" udostępnili wizerunek Deathstroke'a w całej okazałości. Zobaczcie jak wygląda strój Slade'a Wilsona na zdjęciu i filmiku:

Rody z "Gry o tron"

Mamy dla Was cztery ciekawe grafiki przedstawiające rody z "Gry o tron". Przypominamy że premiera 4. sezonu "Gry o tron" w Polsce zaplanowana jest na 7 kwietnia.

Zwiastun nowego serialu o wiedźmach pt. "Salem"

Zapraszamy do zobaczenia pierwszego zwiastuna nowego serialu o wiedźmach zatytułowanego "Salem". Jak zapowiadają twórcy ma być to całkiem nowe spojrzenie na czarownice. Całość osadzona będzie w XVIII-wiecznym Massachusetts, a fabuła ma się skupiać na nadnaturalnych wydarzeniach. Premiera serialu zaplanowana jest na 20 kwietnia w USA.

"The Strain" - zapowiedź

Mamy dla Was pierwszą zapowiedź nowego serialu Guillermo Del Toro pt. "The Strain". Serial powstaje na podstawie książki autorstwa Chucka Hogana i Guillermo del Toro. W roli głównej zobaczymy Coreya Stolla a w pozostałych rolach: Mia Maestro, Sean Astin, Kevin Durand, Natalie Brown, Jonathan Hyde, Richard Sammel, Robert Maillet, Jack Kesy, Ben Hyland i Miguel Gomez. Pierwszy sezon składał się będzie z 13 odcinków, a serial będzie miał premierę w lipcu tego roku w stacji FX.

Donal Logue w obsadzie "Gotham"?

Krążą pogłoski że Donal Logue pojawi się w obsadzie "Gotham", miałby on wcielić się w rolę komisarza Gordona, jednak plotka ta została szybko zdementowana przez samego aktora.

Za kulisami czwartego sezonu "Gry o Tron"

Stacja HBO udostępniła krótki film zawierający wypowiedzi aktorów oraz ujęcia z planu.

Powstanie serial "Honor Harrington"

Evergreen Studio zapowiedziało, że powstanie serial na serii "Honor Harrington" autorstwa Davida Webera. Poza serialem możemy spodziewać się komiksów, filmów kinowych i gier komputerowych.

Trailer "Penny Dreadful"

Poniżej prezentujemy trailer serialu "Penny Dreadful" na podstawie scenariuza John Logan. W historii tej spotkamy takie postacie klasyki literatury jak doktor Frankenstein i jego potwór, Dorian Gray czy Hrabia Drakula.

Trailer "Real Life Raid"

Poniżej możecie zapoznać się z trailerem polskiego webserialu: "Real Life Raid". Ale to jeszcze nie wszystko! Twórcy napisali kilka bardzo ważnych ogłoszeń:

Zapowiedź kolejnego sezonu "The Walking Dead"

W sieci ukazała się udostępniona przez stację AMC zapowiedź nadciągającego sezonu "The Walking Dead". Nowa seria trafi na ekrany już od 9 lutego.

Lady Sif dołącza do "Agents of S.H.I.E.L.D."

Przyjaciółka Thora z Asgardy: Lady Sif pojawi się w drugim sezonie "Agents of S.H.I.E.L.D." Tak jak w filmowych adaptacjach komiksu "Thor", tak i teraz w tej roli zobaczymy Jaimie Alexander.

"Horda" - polski serial postapo

„Horda” będzie pierwszym polskim serialem internetowy utrzymany w konwencji postapokaliptycznej z zombie w tle. Jego premiera zapowiedziana jest na wrzesień 2014 roku.

Batman i powrót do korzeni

Conan O'Brien zakomunikował dzisiaj za pomocą twittera, że Warner Bros planuje reaktywować klasycznego Batmana
z 1960'go roku !

Pierwsza zapowiedź serialu "Outlander''

Zapraszamy do obejrzenia pierwszego zwiastuna nowego serialu Rolanda D. Moory pt. "Outlander''. Serial trafi na ekrany telewizorów już w tym roku, a całość opiera się na serii książek Diany Gabaldon pt. "Obca".

"The Last Ship" zwiastun

Mamy dla Was zwiastun nowego serialu twórcy "Transformersów" Michaela Baya pt. "The Last Ship".
Serial na podstawie powieści Williama Brinkleya, opowiada o żołnierzach żyjących na niszczycielu marynarki wojennej, którzy dowiadują się że są jednymi z nielicznych, którzy przeżyli epidemię na Ziemi.
Premiera serialu zaplanowana jest na lato 2014.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 16 cze 2019, 22:42 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka