• WIADOMOŚCI – Serial

Zwiastun nowego sezonu "Gry o tron"

Zapraszamy do obejrzenia pełnego zwiastuna czwartej już serii "Gry o tron". Premiera w Polsce zaplanowana jest na 7 kwietnia tego roku.

Plakat nowego sezonu "Vikings"

Do premiery kolejnego sezonu "Vikings" został jeszcze ponad miesiąc. Tymczasem mamy dla was oficjalny plakat zapowiadający nadchodzący sezon.

Nowa Grafika z "Rebels"

Magazyn "Entertainment Weekly" opublikował właśnie nową grafikę z zapowiedzianego na końcówkę 2014 roku, serialu "Rebels". Prezentuje ona nowy czarny charakter, znany już jako Inkwizytora Jedi. Co najważniejsze, ma on zmienioną broń, w stosunku do poprzedniej grafiki, prezentującą tę postać.

Czwarty sezon "Gry o Tron" już niedługo

Jak zakomunikowała stacja HBO : pierwszy odcinek czwartej serii zostanie wyemitowany dopiero 6 kwietnia. Oprócz tego- w najbliższym czasie możemy spodziewać się trailera zapowiadającego nowy rozdział opowieści.

Nowe plakaty "Killer Women"

Już dziś będziemy mieli okazję obejrzeć pierwszy odcinek "Killer Women" - nowego serialu stacji ABC. Tymczasem mamy dla was sporą porcję nowych plakatów promujących serial. Zobaczcie sami!

"Downtown Abbey" bije rekordy popularności.

Niedzielne statystyki zostały upublicznione. Dwugodzinna premiera czwartego sezonu "Downtown Abbey" pobiła wszelkie rekordy oglądalności. 10,2 miliona widzów przed telewizorami oznacza dla tego serialu wzrost o 22 procent w stosunku do poprzedniego sezonu.

Nowa zapowiedź "House of Cards"

Netflix udostępniło nową zapowiedź i plakat drugiego sezonu "House of Cards". Premiera sezonu nastąpi 14 lutego tego roku. Zapraszamy do oglądania!

Pilotażowy fragment "Helix"

Stacja Syfy opublikowała fragment pilotażowego odcinka serialu "Helix". Fragment trwa, aż 15 minut! pilotowego. Premiera, dwóch pierwszych odcinków już 10 stycznia.

"Nie oglądaj się..."

"The Walking Dead" wróci na ekrany już 9 lutego, a tymczasem możemy zobaczyć nowy plakat zapowiadający powrót serialu.

Zdjęcia z nowego odcinka "Arrow"

Serial "Arrow" po świątecznej przerwie wróci na ekrany już 15 stycznia. Tymczasem stacja CW opublikowała zdjęcia zapowiadające kolejny odcinek pod tytułem "Blast Radius".

Planeta z "Rebels"

Na koncie Ster Wars, na Tumbrlrze ujawniono pracę koncepcyjną do serialu "Rebels". Przedstawia ona jedną z nowych planet: Lothal. Przypominamy, że serial wystartuje już pod koniec tego roku.

Trailer nowego odcinka

Po galerii zdjęć przedstawiamy zwiastun najnowszego odcinka "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D." w którym agent Coulson zdradzi swoją tajemnicę. Premiera w USA już 7 stycznia 2014 roku.

Grimes odchodzi z "Czystej krwi"

Luke Grimes, grający Jamesa w szóstym sezonie serialu "Czysta Krew" nie zagra go już w sezonie siódmym. Mimo, że kilka miesięcy temu zapewniał jeszcze, że wystąpi w kolejnych odcinkach, aktor jest tak rozczarowany losami jego postaci, że poprosił o zwolnienie go z obsady.

Plakat "Killer Woman"

A oto plakat nowego serialu stacji ABC: "Killer Woman", opowiadającego o kobiecie w szeregach strażników Teksasu. W roli głównej zobaczymy Tricia Helfer.

Figurka Egzekutora Jedi z "Rebels"

Pojawiły się zdjęcia figurki Egzekutora Jedi, czarnego charakteru jaki pojawi się w serialu "Rebels". Przypominamy, także oficjalną grafikę promująca tę produkcję. Serial wystartuje pod koniec tego roku.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 25 maja 2019, 10:28 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka