• WIADOMOŚCI – Serial

Sherlock Holmes spotyka Doktora Who

Zapraszamy do zobaczenia filmiku, na którym zobaczymy spotkanie Sherlocka Holmesa i Doktora Who. Na pomysł wpadł jeden z nich i w wyniku czego powstał ciekawy materiał zatytułowany "Wholock".

Brian powróci w "Family Guy"?

Brian Griffin ma wrócić! Tak sugerują liczne plotki, od jakich aż wrze w środowisku fanów serialu "Family Guy". Wedle niepotwierdzonych przez FOXa informacji Brian miałby się pojawić w niewyjaśnionych okolicznościach, w którymś z odcinków w środku miesiąca. Stacja FOX odmawia jakichkolwiek komentarzy na ten temat.

"Pokémon Origins" anime na podstawie gry.

Uwaga fani Pokemonów ! Twórcy "kieszonkowych potworów" wrócili do korzeni. Jest już dostępna animowana adaptacja pierwszych gier serii - "Pokémon Red / Blue" !

Sherlock żyje - zwiastun trzeciego sezonu

BBC opublikowało zwiastun najnowszego sezonu serialu Sherlock. Premiera sezonu 19 stycznia 2014 roku.

Zapowiedź świątecznego odcinka Doctora Who

Podczas trwania jubileuszowego epizodu serialu Doctor Who, BBC pokazało pierwszy trailer odcinka świątecznego. Premiera 25 grudnia tego roku.

"Almost Human" nowy zwiastun

Mamy dla Was nowy zwiastun serialu sci-fi Abramsa pt. "Almost Human". W roli głównej zobaczymy Karla Urbana, znanego m.in z Dredda. Przypominamy ze premiera serialu już 17 listopada.

Kolejny zwiastun "Doctora Who"

Odcinak specjalny z okazji 50 lecia "Doctora Who" zostanie wyemitowany już 23 listopada, a my mamy dla Was mini odcinek poprzedzający ten na 50 lecie oraz kolejny zwiastun.

Znamy scenarzystę "Daredevila"

Scenariuszem serialu "The Man Without Fear", który będzie opowiadał o przygodach "Daredevila" zajmie się Drew Goddard. Drew pracował wcześniej m.in. nad scenariuszem do "World War Z".
Serial o "Daredevilu" ma być pierwszym z czterech planowanych przez Netflix i Marvela. Pozostałe to "Jessica Jones", "Iron Fist" i "Luke Cage".

Nowy serial od Setha MacFarlane'a

Powstanie nowy serial animowany dla stacji FOX, za który będzie odpowiedzialny Seth MacFarlane'a, twórca kultowego serialu "Głowa rodziny".

Prawa autorskie TARDIS nie należą do BBC

Pomysłodawcą niebieskiej policyjnej budki z lat 60, jako statek "Doctora who" był Anthony Coburna.

Powstaje polski serial o wampirach

W konkursie Banku Millenium o dofinansowanie walczy projekt polskiego serialu o wampirach pt."Paganarium". Zapraszamy do zobaczenia krótkiego tesera, w którym to twórcy opowiadają że w Polsce można zrobić coś fajnego.

Odcinek specjalny "Doktora Who"

Mamy dla was zwiastun odcinka specjalnego z okazji 50. rocznicy serialu "Doktor Who". Odcinak zostanie wyemitowany już 23 listopada na kanale BBC Entertainment.

Natalie Dormer o kolejnym sezonie "Gry o tron"

Natalie Dormer, która wciela się w Margaery Tyrell w serialu "Gra o tron", nagrała zabawny materiał, w którym spojleruje fabułę kolejnego sezonu.

Powrót "Iron Sky"

"Iron Sky" powróci w serialu, fińska ekipa obiecuje że serial będzie połączeniem klimatów "Z archiwum X" z "Mad Menem".
Akcja serialu na się rozgrywać na przełomie lat 60 i 70, lądowanie Amerykanów na Księżycu rozpocznie serię nieprzewidywalnych zdarzeń. Czekamy na więcej szczegółów.

Marvel razem Netflix zrealizują cztery seriale.

Marvel TV oraz Netflix zrealizują razem cztery seriale, będą to "Daredevil", "Jessica Jones", "Iron Fist" i "Luke Cage".

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 25 maja 2019, 16:40 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka